X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wowka
    albo "ach ten tata niedobry" ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, powodzenia w szukaniu i czekamy na info :)

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, Hoope jak coś to służę pomocą. Dajcie namiary co i jak i poszukam w wolnej chwili. Jak mniej więcej ustalimy jakieś miejscowości to podzwonimy po pensjonatach i jakoś znajdziemy wspólnymi siłami.

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 listopada 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowalam sama cos poszukac i wiem tylko, w jakim szpitalu chciala Fermina rodzic i ze ostatni wpis dotyczył chrztu Julka...Slaby ze mnie detektyw xd Mam nadzieje, ze Fermina się odnajdzie :p

    Wowka, niezle, ze az tyle pamietasz xd Co do imienia to mi się kojarzy, ale nie jestem pewna czy dobrze pamiętam:p

    "Ta mama" tez mnie denerwuje...I jeszcze denerwuje mnie jak tesciowa ma Kamila na rekach i sie go pyta czy chce isc do mamy, a on sie odwraca w drugą strone i ona twierdzi, ze on nie chce...Robi tak za każdym razem, nie wiem czy chce mi sprawić przykrość i pokazac, ze moje dziecko mnie nie lubi? Tak ja to odbieram...

    Edit. Teraz znalazlam, ze Fermina miala 30km do tego szpitala wiec moge poszukac w tym obrebie miejscowosci xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 11:08

    kattalinna lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 listopada 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil spi wiec sie zagłębilam w poszukiwania Ferminy i troche sie wystraszylam bo znalazlam taki wpis:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5cc8d8fd3179.png

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 2 listopada 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejscowości mam trochę zacieśnienie już. Ten szpital o którym pisała zamieszcza fotki dzieci, ale Julka nie ma...

    Katy, ale znalazłaś wpis. A właśnie były jej urodziny na kilka dni przed zniknięciem... O.o

    Sela, zapraszam Cię, wyślę co wiem.

    A tymczasem panicz woła.

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 listopada 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, mam nadzieje, jednak, ze ten typ jej nie znalazl...

    Znalazłam wpis z nazwiskiem lekarza,do ktorego chodzila (pisala bo bylo wyjatkowo smieszne), znalazłam jednego takiego nad morzem, ale wtedy moja teoria z miejscowością 30km od szpitala nie pasuje bo te miejscowosci dzieli 55km...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile kosztuje mala paczka pampers 2?

    Facet mnie wkurza, bo on zawsze dobrodzieja udaje. Bratu rodzi sie dziecko, jedziemy autem i mamy mu wziac pampersy, bo u nas niby taniej. Dla mnie to śmieszne. W ogole denerwuje mnie to. Bo oni od siebie niewiele daja/dali, a moj chlopak chce sie dla nich wykosztowac na swieta z prezentami dla dzieci. Moim zdaniem powinni dostac rownowaznosc tego, co sami dali naszemu synkowi, a wcale sie nie wykosztowali. Moze brzmie jak jakis chytrus, ale moj facet to naprawde by duzo wydal na każdego.

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 2 listopada 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, a ja z tego co pamietam to ona dojezdzala gdzies do lekarza

    Katy lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 2 listopada 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy a gdzie był ten szpital? Napisz mi priv.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 2 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wrote:
    Dzień dobry.

    Takie krzyki mają związek z przeżyciami i rozwojem, rzadko faktycznie coś boli. Szczególnie te nocne.

    Mam pytanie, czy absolutnie wszystkie byłyście już u okulisty? Jak wygląda to badanie?


    Z dziećmi? Nie byłam ani z młodszą, ani nawet ze starszą. Nikt nam nie dał takich zaleceń. Ani poprzednia przychodnia, ani nowa, ani szpital.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 2 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też coś poszperania o Ferminie. Też pamiętam ta większą miejscowość. Mam nadzieję że wspólnie coś zdziałamy.
    Fatalita Wikula cudna :*

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 2 listopada 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Amygdala, a długo ssie na pusto? Moja prawa pierś jest taka, że czasem z pięć razy młodą muszę przystawiać bo chce uciekać i walczy, ale w końcu jak chwilę possie to leci normalnie. Tak się dziwnie ustabilizowała mi laktacja, że w lewym jest zawsze, a z prawego trzeba popracować najpierw.

    Pobudki co godzinę, ale jak matka nie śpi po ostatniej godzinę już to nie zapowiada się nic na razie...

    Martwiłam się o Ferminę, teraz zaczynam dodatkowo o Patk :-(

    U mnie obie piersi tak działają, że dobre pół minuty do minuty nawet musi ssać na pusto, żeby coś poleciało. Za to jak już leci to samo, Matylda tylko połyka.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 listopada 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope napisalam :p

    Hoope lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatalita, oczywiście, że słyszymy te denerwujące dogadywania. Ma ktoś jakieś uwagi do Ciebie, a mówi do dziecka- porażka, już mojej mamie powiedziałam, ze mnie trafia jak takie coś słyszę i nie znoszę, jak śpiewa ktoś do Małej "Zuzia lalka nieduża", nie wiem czemu, ale każda ciotka jak ją widzi to śpiewa.
    Hmm jakoś mi już dziwnie pisać Mała.

    Dajcie znać jak się dowiecie co z Ferminą, Katy i Wowka macie pamięć :) ja tez mam w miarę dobrą, często pamiętam pierdoły nie wiem po co, np. pamiętam jak zimą któraś z Was pisała, że lubi odśnieżać samochód i mężowi przed pracą odśnieżyła i że ma stromy podjazd przed domem i się boi jak mąż jedzie/wraca z pracy XD albo jak Katy zachciało się czegoś słodkiego w ciąży i zrobiła deser w pucharkach, czy w szklankach i wstawiła zdjęcie. Ogólnie jak ktoś mi powie kiedy ma urodziny to prawie zawsze zapamiętam, wiem kiedy mają urodziny chyba wszyscy moi znajomi, rodzina.

    Wiki gotowa do zimy :)

    Kamcia a nie mogłaś karmić, czy nie chciałaś? Ja miałam okres wkurzenia na kp i mówiłam, ze przy następnym dziecku od razu dam butle, ale już mi przeszło :D

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 2 listopada 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny wam to strach podpadać znajdziecie człowieka wszędzie. A tak poważnie to fajnie że to forum jest takie wyjątkowe czasem rodzina się nie zainteresuje że ktoś nagle przestał się odzywać a my tu tak naprawdę w sumie to się nie znamy a jak ktoś nagle znika to potraficie przetrząsnąć cały internet żeby się upewnić że wszystko ok . No i zazdroszczę pamięci chyba czas zacząć się wspomagać bo ja nawet połowy tego nie pamiętam.

    Fatalita "ta mama ",sama tak o sobie mówię a jak ktoś zaczyna to jeszcze mu wturuje przyłączając się do narzekania na mamę . W większości przypadków nie jest to złośliwe to tylko my tak na to patrzymy bo często czujemy się niepewne w wielu sytuacjach robimy jak czujemy ale wcale nie mamy pewności czy robimy dobrze więc karzde podważanie naszych kompetencji i wyborów sprawia że czujemy się zagrożone i reagujemy gniewem lub rozdrażnieniem a jeszcze jak to jest ktoś z kim nie mamy dobrych relacji to już wogole a tak naprawdę te wszystkie babcie i ciocie chcą tylko nawiązać rozmowę a że dzieci miały już sto lat temu to nie wiedzą jak, więc czepiają się jedynych aspektów które wszystkich dzieci dotyczą . Jak cię pytają czy karmisz to spytaj czy nie widać te nasze pyzy na głodne nie wyglądają przecież

    Katy, Sela, Fatalita lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 2 listopada 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa
    Tym razem najprościej i najkrócej odpowiem że nie chciałam
    Szczegóły dziś nieistotne
    Ale i nie żałuję

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 listopada 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa zapomnialam, ze ja jej interniste znalazlam nie gina, bo pisala o nim jak byla chora xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 2 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Ja mam tez wkurwa jak tak mowia. Szczegolnie tesciowa takie stwierdzenia formuluje a co najlepsze to tylko do mnie do swojej corki tak nie mowi. Nie wiem czy ja jestem gorsza matka?Poruszenie dzisiaj jest bo urodzila drugie dziecko. Najbardziej mnie tez denerwuje jak widze ze nie traktuja dzieci rowno szczegolnie teść , moje oczywiscie sa gorsze a najbardziej syn.

    Bylam u fryzjera jestem mega zadowolona mam krotkie wlosy karczek wygolony. Co mi sie podoba to to ze jak je wysusze to sie same ukladaja nic nie musze z nimi robic.

    Malej jakas wysypka na brzuszku i pleckach wyszla nie wiem od czego narazie wstrzymujemy podowanie innych pokarmow niz mleko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 15:13

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 2 listopada 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, przeczytałam z zapartym tchem historię z wypadkiem i aż ciarki miałam. Dobrze, że zakończenie szczęśliwe!!!


    Mama32, jest też coś takiego jak krztusiec poszczepienny. U was by nawet bardziej pasowało niż kontakt z chorym dzieckiem, dziwne że lekarz nie wspomniał. U naszych znajomych była taka sytuacja, 2 tygodnie po szczepieniu u dziecka rozwinął się krztusiec, lekarz stwierdził, że to najprawdopodobniej powikłanie poszczepienne (wymienione zresztą w ulotce) i tak zostało zgłoszone.


    Matylda skończyła pół roku we wtorek. Waga pokazała 7700 g, miarka 71 cm.
    Mamy coraz więcej akrobacji zmierzających w kierunku siadania i raczkowania. Już prawie, prawie :) Pełza jak szalona, przemieszcza się w ekspresowym tempie.
    Powoli rozszerzamy dietę - jest szał :) Rzuca się na łyżeczkę, aż cała się trzęsie z radości :)
    Skok powoli łagodnieje, śpi już coraz lepiej.
    Aha - w drugie półrocze weszła z katarem. Kilka dni wcześniej starsza miała 3-cie urodziny, po imprezie zaczęły smarkać, dzieciaki siostry też, ktoś z gości gila przyniósł w prezencie :P Najgorsze były pierwsze noce, zalewało ją wydzieliną, spała mi na rękach, ja nie spałam - musiałam siedzieć. Potem starczał klin, a dziś w nocy klin już schowałam, bo było dobrze :)

    Jeszcze 15 stron do nadrobienia, ale to później bo zaraz mąż wraca i jedziemy na resztę grobów, wczoraj nie daliśmy rady wszystkich objechać bo dziewczyny usnęły w aucie.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
‹‹ 1748 1749 1750 1751 1752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ