X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 15 listopada 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, masakra XD XD XD

    Katy, moja tez o mnie nie pamieta, a tez nocowala u mnie i ogolnie bylysmy blisko.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej u gina. Z powodu pękniętej szyjki przy porodzie trochę się stresowalam ale lekarz mnie uspokoił ze nie ma nawet śladu po szyciu i ogólnie jest ok.

    Na tą okazję ściągnełam 30 ml mleka, włozyłam je do lodówki. Nie pamiętam już zasad ale szkoda mi wylewać więc mogę je teraz zamrozić? I jaki bedzie termin wazności? Wiecie?

    Patk no to goście Ci się udali. Ja bym chyba wyszła z siebie jakby mi na odchodne taki prezent zostawili

    Sela lubi tę wiadomość

    201501064565.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 15 listopada 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, możesz zamrozić. Termin spożycia zamrożonego to max 6 miesięcy. Schowaj tylko jak najgłębiej :)

    Wpadłam życzyć najlepszego dzisiejszym solenizantom. Uleńko, Patryku i Prezesie, wielu pogodnych dni :) będą fotki?, poproszę :)

    Cola, kciuki.

    Patk, co za psikus :/ rygluj drzwi, zasłaniaj okna :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 09:20

    MonikaJ, kamciaelcia, pawojoszka, Hoope lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    U nas dzisiaj noc jak zwykle słaba. Cyc co 1.5h....
    Próbowałam ululać od 8.30 i dopiero teraz zasnął.

    Monika super, że na wizycie u gina już wszystko dobrze ;-)

    Patk a chociaż posprzątali po tym swoim psie?
    Masz racje, zamykaj drzwi i okna heh oby nie wrócili ;-)

    To i my przyłączamy się do życzeń! Ulcia, Patryku, Prezesie NAJLEPSZEGO ! I czekamy na foto ;-)

    Majowa jak będziesz w przyszłym tygodniu u lekarza to daj znać co Ci powie na to kręcenie głowy.

    A właśnie powiedzcie mi czy Waszym dzieciom zdaza się jeszcze robienie delikatnego zeza? Bo mnie się wydaję, że mojemu jakby jedno oczko jeszcze troszkę uciekało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:16

    MonikaJ, kamciaelcia, Hoope lubią tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S wrote:
    Patk, masakra XD XD XD

    Katy, moja tez o mnie nie pamieta, a tez nocowala u mnie i ogolnie bylysmy blisko.

    Ah te przyjaźnie..moja niedawno u mnie byla (ponad miesiąc temu) bo sie poklocila z chlopakiem...Moj powiedzial, ze następnym razem mam jej powiedzieć zeby nie przyjezdzala bo odzywa sie tylko jak jej sie nudzi...W sumie taka prawda :/ Jak bylam w ciazy to juz mnie olewala..Przykre bo to byla przyjazn od podstawowki..
    Przynajmniej w pelni poświęcam sie dziecku i nikt mnie nie ciagnie na imprezy xd

    A no i oczywiście wszystkiego najlepszego dla Uli, Prezesa i Patryczka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 10:17

    pawojoszka, kamciaelcia, Hoope lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela jak byłam z młodym u okulisty powiedział mi że dziecko do roku może zezować. W praktyce nie wiem jak to wygląda bo u nas problemu nie było.

    201501064565.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, mamy ta sama przyjaciolke? XD Ja swojej teraz jestem potrzebna, bo rodzi niedlugo, takze sie wypytuje ale ja czesto ucinam szybko temat, bardzo rzadko sie z nia widze.

    Sela, moj nie zezuje, ale tez slyszalam ze do roku tak moze byc.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 1 pobudka,dałam przeciwbólowe za pierwszym razem, nie wiem co na nocy przy zębach pomoze na kilka godzin?
    Viburcol? Na zeby da radę? Co podawać?

    Patk, zrypałabym takich gości i powiedziała że mogą sobie zabrać tą matę. Jestem szczególnie wyczulona na rzeczy dziecięce, strasznie irytuje mnie jak ktoś dotyka zabawki Zuzi a gryzaczki szczególnie.

    Sela nie wiem czy nas zapisać na to szczepienie czy przeczekać zeby? Nie wiem czy w takiej sytuacji się szczepi?

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 15 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, ja bym tego psa wyje... przez okno razem z tą matą XD Nienawidzę yorków. Dla mnie to są szczury, nie psy. Tylko coś stuknie, puknie i już leją ze strachu pod siebie. Sprzątnęli chociaż po nim? Spal tą matę...

    Najlepszego dla solenizantów :*

    U nas od kilku dni pobudki o 1 na jedzenie i po 5, potem kręcenie i problemy z zaśnięciem. Odkąd opanowała do perfekcji obracanie się z brzucha na plecy i odwrotnie to wędruje mi po całym łóżku.
    Chyba idzie nam prawa dolna jedynka, bo dziś jak jej na siłę zajrzałam, to jakby jest rozpulchnione to dziąsło (takie jakby z tyłu opuchnięte), czerwone nie jest i widać taką białą kropeczkę (jakby syf z białym czubem, ale bez zaczerwienienia XD). Jeść ostatnio nie chce, wczoraj tak gryzła wieczorem gryzaki, że aż płakała, w ogóle przez godzinę płakała (a w sumie darła się) i ładowała łapki do buzi i paluszkiem drapała akurat właśnie okolice tej dolnej prawej jedynki. Posmarowałam żelem na silikonowej szczoteczce i było potem już ok.
    I diabeł się z niej zrobił o.O

    A teraz śpi już 1,5h.

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil tez ma teraz drzemke, mam nadzieje, ze chociaz godzinna :p

    J.S no to teraz ma o czym z Toba rozmawiac :p Moja duzo stracila w moich oczach jak lezalam w szpitalu w ciazy z ta kolka i obiecywała, ze przyjedzie (byla nawet niedaleko) i nie przyjechała...No i oczywiscie to cudowne stwierdzenie, ze jak moge nie miec czasu na cos jak takie male dzieci jedza i spia tylko, niestety ciagle mowi, ze nie chce miec dzieci wiec sie nie przekona jak to naprawde jest:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 11:10

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla solenizantów! U nas noc kiepska. Jęczenie przez sen i trzy pobudki. Lekarz o 14.50.

    Hoope lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te silikonowe szczoteczki to jak wyglądają?

    U nas od rana też dzień marudy. Dostała viburcol przed pierwsza drzemka. I spała jakieś 20 min. Teraz spacerujemy. Zasnęła w nosidle jak wyszłam z psem na spacer..juz jej nie przerzucalam do wozka bo by się rozbudziła i napewno juz nie zasnęła tylko płakała.

    Sela zezowac może do ukonczenia pierwszego roczku. U nas chyba problemu nie ma, chociaż czasem mam wrażenie że jedno oczko bardzo delikatnie ucieka, Ale moze juz sie dopatruje bez sensu bo człowiek przy pierwszym dziecku to chyba wszędzie szuka problemu :-)

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odp odnośnie tego zeza ;-)

    Majowa w sumie to nie wiem czy sie szczepi jak jest ząbkowanie. Wydaje mi się, że jak nie ma gorączki przy tym i jakiegoś rozdrażnienia to tak, ale niech się wypowiedzą doświadczone mamy ;-) żebym Cie nie wprowadziła w błąd. U nas ząbkowania narazie nie widać, szczepienie mamy 27.11

    Cola kciuki, odezwij się po wizycie.

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva nie mogę spalić, za dużo mnie kosztowała XD nie no ogólnie to są spoko ludzie, taka sytuacja pierwszy raz się zdarzyła że zostali dłużej nie mówiąc nawet do kiedy. No i oczywiście posprzątali po tym psie. Ja tez nie uznaje tego typu psów...
    I właśnie szczekał na wszystko, nawet na spuszczaną w WC wodę. A ogole okazało się ze oni na pociąg do berlina najpierw jechali a nie do Goleniowa XD A i Wczoraj Baśka dostała od nich rockita- takiego śmiesznego robocika z dziwnymi różkami.

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybkie pytanie.

    Dostałam dla Skrzata gołębia. Podobno do jedzenia, ja nigdy nie słyszałam.

    To jest jadalne? Mam jakieś mieszane odczucia... jakoś się boję podać..

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio w Masterchefie robili golebia wiec jadalne:p

    Szczoteczka silikonowa z Rossmanna:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f16cfebc95a.jpg

    Kamil mi nie dał w spokoju umyc wlosow bo plakal histerycznie w bujaczku :/ A później zobaczylam jeszcze, ze mi sie caly szampon wylal do pudelka z kosmetykami...

    Edit. Kamcio wlasnie zaliczył pierwszy obrot z brzucha na plecy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 13:33

    kamciaelcia, J.S, Wowka, Sela, kattalinna, Cola87, Hoope lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka wiem ze gołębie są jadalne ale czy dla malucha dobre nie mam pojęcia, nigdy nie słyszałam.

    Katy ja jak idę umyć włosy to też jest wrzask. Uspokaja go suszarka o ile w tych krzykach zdąże je umyć.

    201501064565.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e9231850368.jpg
    Nasza solenizantka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 13:49

    Katy, Kwiatkowa24, Berbecia, MonikaJ, kamciaelcia, D_basiula, Fatalita, J.S, Wowka, MajowaMamusia, Sela, Feeva, Nynka, Patk, kattalinna, Mycha666, Cola87, Hoope, Magda33 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiamy dzieci i e-cioteczki
    Waga-brak danych
    Długość-brak danych :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2018, 21:17

    Katy, Kwiatkowa24, Berbecia, MonikaJ, pawojoszka, D_basiula, Fatalita, J.S, Wowka, MajowaMamusia, Sela, Feeva, Nynka, amygdala, Patk, kattalinna, Mycha666, Cola87, Hoope, Magda33, jangwa_maua lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla dzisiejszych miesieczniaków.

    Wowka jako dziecko bardzo często mama mi robiła rosół z gołębia, na przeziębienie dobry i dla dzieci ogólnie. Jeść jadłam, robić przy tym bym nie robiła.

    Sela rozdrazniona jest i ma tak do 37.1 boję się szczepić jak coś się dzieje.

    Byłam w pepco, kupiłam Zuzi 2 pary rajtuz 62/68, jedne prawie akurat, drugie chyba na lato będą bo ogromne są. Nie wiem jak oni te rozmiarówki robią.

‹‹ 1789 1790 1791 1792 1793 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ