Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciala juz takiego siedzacego i raczkujacego Kamilka :p Brawa dla Prezesa :D

    Poki co jaram sie jak Kamcio probuje pelzac, nie wiem czemu na moim brzuchu pelza pieknie do przodu, a na macie podnosi tylko tyłek xd

    kattalinna, Wowka, Hoope lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope no miało być przy klanie, no ale po obejrzeniu Prezesa zmiękłam :*******

    Hoope lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dzieci śliczne <3

    Prezes jak zawsze uroczy :*

    Saperek nie znikaj już :) fajnie, że znów jesteś.

    Katy, faceci... XD

    U nas dzień fajny, mam nadzieję że taka sama będzie noc.

    Też się pochwalę :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/21f81889a989.jpg

    https://youtu.be/1grmFvVmwcE

    https://youtu.be/HFe0C9O5asA

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 20:41

    J.S, Nynka, Katy, Wowka, D_basiula, Hoope, MonikaJ, Berbecia, Sela, pawojoszka, Mycha666, kattalinna, MajowaMamusia lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartuś Marysia?? Co Wy? Gdzie Wy już iść chcecie? :0

    Hoope lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Mania tez szaleje :p Pokazalam filmiki chlopakowi to powiedział do Kamila zeby sie wstydzil swojego lenistwa haha

    Hoope, Nynka, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pawojoszka. Jutro idzie z tatą do lekarza, inhalacje czas wdrożyć. A może nawet antybiotyk.

    Patk mgła na szczęście zniknęła wraz ze świtem a tą kupę schowałabym im do walizki XD chociaż co ma mgła do pociągu? XD

    Bardzo dziękuję w imieniu Prezesa za życzenia, spodziewał się kobiet, alkoholu i dobrego towaru XD Dostał cyc, ziemniaka i syrop przeciwbólowy bo się wściekł gębowo (obstawiam zęby). Całą imprezę zgarnęłam ja, bo dziś moja 40-tka.

    Wszystkiego Najlepszego dla dzieciaczków Pawojoszka i Kamcia! 15 rodzą się same gagatki jak widać XD

    Sela Prezes zezuje na oba oczka. Jeszcze nie byliśmy u okulisty ale liczę, że to fizjologiczne i minie. Tak czy siak, będziemy sprawdzać.

    Jak mi dzieć wariuje od zębów to nie czekam tylko daję ibuprom. Niech się nie męczy skoro nie musi, mamy XXI wiek.

    Mama tak kaszleć pewnie jeszcze jakiś czas będzie. Ważne, żeby nie było gorzej. To się strachu najadłaś.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem i jestem zdecydowanie bardziej spokojna niż wczoraj. Adaś zaprezentował pani dr swoje umiejętności machania łapkami, widziała filmiki, zbadała i stwierdziła że Adaś się super rozwija, że nic nie wskazuje na żadne nieprawidłowości i że dzieci każde jest inne i każde sobie na swój sposób macha. Wg niej to emocjonalne. Nie wygląda jej to na absolutnie na jakieś schorzenia. Ale dla mojego spokoju ( a w sumie to mojej mamy) to da nam skierowanie do neurologa i na badania z krwi. Mówi że normalnie nic by nie dawała, ale że zna się z moją mamą to żeby nas uspokoić daje. Ja to chyba wolałabym już nic z tym nie robić żeby się już niczego nie dopatrywali więcej, no ale jak się już zaczęło to trzeba skończyć. Mam nadzieję że będzie dobrze wszystko u tej neurolog i będę mogła już całkiem odetchnąć. Ale i tak po tej wizycie mi dużo lepiej.

    Hoope, Magda33, Berbecia, MonikaJ, Wowka, Katy, MajowaMamusia, Nynka, Sela, pawojoszka, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale widać, jak różne są strategie rozwoju.

    Prezes wypina dupencje i odpycha się stopami żeby iść, a Rekinu kiwa się w pozycji czworaczej, robi trzy kroczki, opada na brzuch i czołga się jak żołnierz Z prędkością światła :D

    Fascynujące, jak wszyscy jesteśmy inni i wyjatkowi i od najmłodszych dni mamy swój pomysł na siebie :)

    Jeśli Baśka chce łysego, to spoko :D ładnie wygladacie razem :) I każda z osobna w sumie też :D

    Leonka cudna :)

    Mania słodka, widać, że mama zadowolona z dnia :)

    Hoope, Katy lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wszystkiego najlepszego i spelnienia marzen :p

    Hoope lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszystkie dzieci piękne! Płeć piękna już w ogóle urocza :) Kamcia nie wiesz jaki długi Patryczek? Bardzo ładnie proporcjonalnie wygląda :) Adaś 75cm i 8660g, też długaśny ;) Prezes wymiata z umiejętnościami :)

    Wowka, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wszystkiego co najlepsze!

    Hoope lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Adaś też się porusza, ale narazie lepiej mu wychodzi do tyłu ;p

    https://youtu.be/DKZBMn-9PA4

    Magda33, MonikaJ, Hoope, Wowka, Feeva, Sela, pawojoszka, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wszystkiego co najlepsze.

    Moje urodziny byly 9 tez listopad :-)

    Dzieci urocze, wszystkie!!!

    Dla jubilatow wszelkich radosci!

    Cola to dobre wiesci.

    Saperek witamy.

    U nas choroby ciag dalszy wiec nie zanudzam bo padam. Szczepienie mialo byc dzis, odwolane.

    Hoope, pawojoszka lubią tę wiadomość

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, nadrobiłam.

    Mam marzenie, 1 dzień na bezludnej, ciepłej wyspie! Która ze mną leci na anielską plażę?

    Teraz foty.

    Pawojoszka blondyna o niebieskich oczach Ci rośnie, śliczna że hej!

    Kamcia no fałdek może i tam nie widzę ale fit to on też nie jest. Spory facet! Po kim?

    Patk ❤❤❤ Ta buzia ❤❤❤ (nie, nie Twoja :P )

    Feeva gang łysych rzondzi na dzielni XD
    Jesteś obrzydliwie chuda, nie lubię Cię.

    Tam pal licho, że Prezes siada i raczkuje, on grzmoci wszystko, wszystkim, wszystkich i wszędzie. Z całej siły. Zaraz mi sąsiedzi policję zaczną wzywać. W ogóle to dziś sobie poszedł. Normalnie wziął się i polazł z pokoju w pizdu gdzieś w stronę kuchni. Nawet się za mną nie obejrzał. Na czworaka oczywiście.


    Teraz filmy.

    No Feeva, obijaj meble gąbką, żeby te piękne oczyska gdzieś w róg nie trafiły, zanim się obejrzysz, będzie penetrować mieszkanie :D

    Katy doczekać się nie możesz a jak się doczekasz, to będziesz tęsknić za dzieckiem-kłodą XD

    Cola zdejmij śpioszki. Zostaw gołe nogi, tylko koszulka i pielucha. Zdejmij z pianki, połóż na podłodze, asekuruj buzię i patrz co się będzie działo.

    I ja bym już dalej nie doszukiwała się problemów. My też ich nie widziałyśmy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 21:37

    Feeva, Katy, Sela lubią tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola cieszę się że już jesteś spokojna, przeżyłaś swoje ale będzie już tylko lepiej. Adaś jest cudowny. A gdzie się wybierzesz do neurologa (czy już wiesz)? Ja byłam w szpitalu pediatrycznym.

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope, najlepszego! Stóweczka! :*

    Ja lecę, chociaż jak polecony we dwie to nie będzie ta wyspa już bezludna :D

    Haha, Skrzat też ucieka. Ostatnio pod prysznic, wcześniej o mało co nie zamknęłam w spiżarni :D A jak go wołam to robi minę łobuz i idzie dalej :D

    D_basiula, spóźnione życzenia urodzinowe :) przede wszystkim teraz to zdrowia :)

    Cola, cieszę się że jesteś spokojniejsza :) Adaś konkretny gość, super jest :)

    Kamcia, no u nas też ten sam rozmiar bodów i w brzuchu podobnie leżą, tylko u Patryka wypełnienie dłuższe, u Skrzata zapas :) spodenki też ten sam rozmiar nadal, uwielbiam spodenki z Lidla po domu :)

    A i jeszcze. Nadal uważam, że to sciema że Prezes ma 7 miesięcy. On tak staro wygląda, że alko w sklepie by kupił :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 21:40

    Katy, Hoope, D_basiula lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope wszystkiego najlepszego!!!! :*
    Oj meble poobkladam bo ona ma tendencję do walenia się w głowę :P

    Hoope lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola cieszę się, że się uspokoilas.

    Hoope sto lat!
    PS Jade!! Kiedy? Teraz?:D

    D_basiula dla Ciebie też najlepszości!

    Hoope, D_basiula lubią tę wiadomość

  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 15 listopada 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoope no wiesz... pfff XD XD XD po kimś ta buźka taka jest, co nie?! XD XD XD
    Ale na wyspę chętnie się z Tobą wybiorę, narazie może na wyspę Pucką w Szczecinie XD tam se można Lecha Free żłopnąć z okazji Twych urodzin. Sto lat !

    Ale macie ruchliwe te dzieciaczki. Baśka leń, nic jej się nie chce.

    Cola widzisz wątpliwości rozwiane :) :) :)

    Hoope lubi tę wiadomość

  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 15 listopada 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola super wieści!!!

    Hoope sto lat!!!

    Ale te dzieciaki szaleją z tym raczkowaniem. U nas jeszcze ciężka dupencja hehe

    Hoope lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
‹‹ 1791 1792 1793 1794 1795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ