X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Mam pytanie, czy Wasze dzieci tez ciagna sie i drapia uszka? Bo Ola o ostatnim czasie ciagle to robi. Jak dotykam uszko, za uszkiem nic nie placze, wydzieliny tez nie ma, moze to byc od zabkow? Bo zaczynam juz panikowac powoli...


    Może to być objaw ząbkowania. Ale jeśli z ząbkami nic nie będzie się działo to obserwuj, bo może też jakaś infekcja ucha się kluje.


    Feeva, coś takiego:
    7afafb41-ee15-4129-92d4-49d1cfe99c9f_i-philips-avent-smoczek-do-kaszki-natural-2-szt-scf656-27.jpg?=0c140

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 18:07

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam pisać rano i miałam wrażenie, że nigdy nie skończę. To jest naprawdę ciężki dzień.

    Wowka, podziwiam że przygotowujesz święta na tyle osób. I że na co dzień masz porządek domu. Za to drugie chyba nawet bardziej :P
    Pomysł chrzcin w Święta bardzo mi się podoba, sama bym tak zrobiła gdy nie problemy z chrzestną.

    Ewciaa, miło Cię widzieć :). Cieszę się, że u Was wszystko w porządku, Wojtuś ładnie się rozwija i dobrze sypia.

    Tyle pięknych zdjęć i filmików widziałam! Wikusia ślicznotka, ma taką radość w oczkach; ośmiomiesięczny Kamilek rozkoszny, słodki Michaś w świątecznym stroju, Vanessa elegancka mała dama, Basia z pilotem przesłodka, cudowna Mania, piękne rodzinne zdjęcia Kamci :). No i Bożenka, urocza smakoszka ananasa :D
    Majowa, śliczna kruszynka, już zapomniałam jak to było <3

    Czytam o tych waszych nocach i zazdroszczę. U nas 4 pobudki, ale to do przełknięcia, gorzej że po przebudzeniu Zosia potrafi nie spać dwie godziny. Leżenie obok mnie w łóżku jej nie satysfakcjonuje, domaga się uwagi, krzyczy. Odsypianie nocy w ciągu dnia też się u nas dzisiaj nie sprawdziło – usypianie było udręką, teraz Zosia po wielkich bojach przy zasypianiu ma drugą drzemkę. Nie wiem co się dzieje.

    Feeva, to smoczek do kaszki z Lovi:
    https://www.aptekagemini.pl/lovi-smoczek-do-butelek-silikonowy-do-kaszki-od-6-miesiaca-2-sztuki.html
    Wowka podała ostatnio proporcje kaszki do butelki, smoczek się sprawdził :)
    Zosia jeszcze musi się przekonać do spożywania kaszki w taki sposób, woli łyżeczkę, ale na noc jej tak nie nakarmię ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 18:14

    Feeva, kattalinna, Fatalita, Katy, Wowka lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiula, uszko też jest grane, już zdążyła się zadrapać w środku... Bawi się przy karmieniu. Ja myślę, że to kwestia odkrycia nowej części ciała po prostu.

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva ja daje kaszę przez smoczek 3- przepływowy aventa na II kresce, czasami przez smoczek do kaszy lovi, ale przy nim ulewa jej się przy jedzeniu.

    Byłam oglądać krzesełka, jestem zawiedziona, nie było żadnego które mnie interesuje, a nic innego mi się nie spodobało.
    Znowu szukam łóżeczka turystycznego, dalej nie kupiłam,a w styczniu szykuje nam się wyjazd więc muszę w końcu kupić.
    Jakieś sprawdzone firmy/ modele, polecacie coś?

    Katalina biedna Bożena, między innymi dlatego nie wyobrażam sobie kota/ psa przy niemowlaku.
    Ostatnio jak byliśmy u cioci, ona na psa to szok był, na mate wchodził, zabawki chciał gryźć. Mam obsesję na punkcie higieny rzeczy dziecka, żadne obce ręce, zwierzę nie ma prawa dotknąć rzeczy Zuzi, zaraz biorę do mycia.

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, my tez nie mielismy sesji.

    Feeva, moj nie chcial jesc w ten sposob z butli, wolal lyzeczke, ciekawe czy Mania polubi :)
    U nas w ogole to bylo za ciezkie, bo przez cala noc stekal.

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką kaszkę dajecie?

    zem3qps6in5tddof.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajowaMamusia wrote:
    Znowu szukam łóżeczka turystycznego, dalej nie kupiłam,a w styczniu szykuje nam się wyjazd więc muszę w końcu kupić.
    Jakieś sprawdzone firmy/ modele, polecacie coś?

    Mam takie, bardzo ładne i naprawde dobrej jakosci. Polecam.
    http://www.millymally.pl/pl/oferta/x/p/19/mirage-deluxe/gray.html


    Moj sie non stop bawi uszami takze mysle ze to wlasnie odkrywanie swojego ciala.


    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjecia wrzuce jak juz je dostaniemy calkiem bo na razie tylko do wybrania :p

    Moge Wam pokazac moje ulubione xd

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a0c2083585ad.png

    Berbecia, J.S, kattalinna, jangwa_maua, kamciaelcia, Patk, D_basiula, Cola87, Nynka, Mała Matylda, Fatalita, Kwiatkowa24, Wowka, pawojoszka, Mycha666, Ewciaa83, Feeva, MajowaMamusia, Sela lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, super, czekamy az juz przyjda wszystkie, wtedy wrzucaj :) Uwielbiam ogladac takie swiateczne klimaty, zanim ja sie obudzilam na sesje to juz miejsc nie bylo, a szkoda, za rok sie uda na pewno.
    Dobrze ze chociaz na chrzest mielismy sesje.

    Wiecie ze ja juz na roczek musialam sie zapisac na tort u takiej jednej top babeczki, ktora je robi i sa naprawde wystrzalowe o.O Dobrze ze napisalam, bo znowu bylo by za pozno.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nie byliśmy na sesji i pewnie jeszcze długo nie będziemy ;)

    Dzieci śpią <3 <3
    Ale Piotr bez drzemki
    A Patryk cosik już drugi dzień tylko dwa razy drzemal

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta promocja w Rossmann dotyczy mleka hipp? Bo jak to sprawdzić?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa
    Z tym lozeczkiem to zależy czego szukasz tzn jak często masz zamiar używać, dla jednego dziecka czy myślisz przyszlosciowo?
    Bo ja posiadam jużdwaturystyczne :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, dotyczy, weszlam online na rossman z apki i zapakowalam do koszyka, zrabatowalo

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki j.s.
    Nigdy online w Rossmann nie kupowałam Ale jeśli chcę u nas trafić na mm to musi byc ten pierwszy raz

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS mialam pisac ze w rossmanie promocja na mleko!!

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam, widzialam ale mam 6 kartonow bo kupilam w lidlu i teraz mysle, czy kupic XD

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U MNIE JUZ 5 KARTONÓW Z LIDLA :) CZYLI MAX 5 TYGODNI ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MajowaMamusia, ja mam to:
    http://babydesign.eu/produkty/dream/
    Jest ok

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie. Jakie kaszki dajecie, z czym i kiedy?

    Bo ja na razie dawalam tylko kukurydziana z holle i tylko przemycona ze sloikiem

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, przekonalas mnie, zamowilam jeszcze 4 opakowania, promki zbyt rzadko sie zdarzaja

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
‹‹ 1887 1888 1889 1890 1891 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ