X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa nie latałam jesZcze z wózkiem, ale moja szwagierka leciała z głębokim wózkiem emaljunga i nie było problemu. My lecimy w maju do Turcji

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, co za podejście :| przecież to ona ma chęci spotykania się z dziećmi, a nie jest to Wasz obowiązek. Ostatecznie też nie musi jechać na dwa dni.

    Bez sensu ten mediator. Co to wniesie, oprócz przedłużenia całej sprawy, jak to baba, z którą nie da rady się dogadać...?

    Kattalinna, wbijaj, zrobimy sobie kawę po irlandzku bez kawy i skombinujemy jakieś ciacha :)

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina no i dlatego sędzia się zdenerwował i jej nagadał że chce ciężar podróży przeżycia na dzieci ze bardziej ceni własną wygodę niż dobro dzieci że my tu wykazaliśmy chęć porozumienia a ona z takim tekstem ,zapytał a kto nam zwróci za paliwo ?
    Więc ona że ona zapłaci to sędzia do niej że to niech zapłaci te same pieniądze za hotel na jedno wyjdzie ,no to ona że ona nie ma czasu bo teraz jeszcze będzie pomagac w opiece nad drugimi wnukami, to sędzia ja zapytał że może wogole te kontakty nie są potrzebne bo skoro to dla niej taki kłopot. No cyrk na kółkach . A mediator mi pasuje bo będzie to wszystko w u nas i na każde spotkanie z mediatorem musi przyjechać ,mediacje mogą trwać nawet trzy miesiące nie wiem jak często ale jak tak jej zależy że aż do sądu musi iść to niech jeździ a ja nie zamierzam ustępować ani na jotę jak się nie dogadamy przez trzy miesiące to sprawa wróci do sądu a tam ona już ma opinię u sędziego niezbyt dobrą . Niech nie myśli że pstryknie palcami a my będziemy stawać na baczność.

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ciekawe moja asystentka chce ją wziąć na rozmowę z jednej strony się cieszę ale z drugiej nie wiem co ta baba jej nagada chociaż wierzę w zdrowy rozsądek asystentki to jednak teściowa potrafi być przekonująca.

    cf409fc7e7.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co piszesz to babsztyl sprawę już przegrał, skoro sędzia tak jej powiedział ;-) niech jeździ to może zapał się ostudzi. A asystentką bym się nie martwiła, chyba nie taka głupia, żeby dać się przerobić. No i za dobrze siedzi w temacie.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny co to za jakaś sucz jest. Sorki za słowa ale porąbana konkretnie. Trochę się odnosi wrażenie że te spotkania to tylko na złość Tobie a nie z miłości wielkiej do wnucząt. Dobrze że sędzia nie dał się wciągnąć w te gierki... szok ze są tacy ludzie...

    W sprawach wagi nie wypowiadam się... Ja tylko tyję. Nie wiem o co chodzi.

    A lecimy na Teneryfę. Znośnie wygląda ten Tots Minimi i nawet cena znośna. Więc chyba na tym stanie. Jeszcze mam czas. Poogladam jeszcze ale ten do mnie przemawia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 14:08

  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mielismy dzisiaj najgorsza noc od porodu chyba. Nie za katar meczyl, porostu zasypiala na pół godz zaraz znowu jeki, cycek nie pomagał trzrba było bujać, co sie ja odlozylo to dalej nie spała, jęczala, poplakiwala. Nie wiem może Znowu zeby ida. Może ten katar od zębów. Teraz dałam wkoncu ibum bo płacz i marudzenie od rana. Zaczęła się wkoncu sama bawić i nawet mogę bez płaczu z pokoju wyjsc

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba w końcu dojrzałam tę wredną dwójkę :-) jak wyjdzie cała to będę wiedziała bo zajrzeć nie daje ciągle. Ale jeszcze dolne...

    Mama, współczuję.

    Kurde, Wy tak latacie, z moim 50km trudno zrobić :-|

    zem3qps6in5tddof.png
  • Asix Autorytet
    Postów: 509 1301

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wybieramy się na gran canarie. Na Teneryfie byliśmy w zesLym roku;)
    Teraz czekamy na last minute ale będziemy jechać z biurem. W Europie najbardziej jednak to się opłaca. Bo poprzednie wycieczki zawsze sami ogarnialismy ale np do Azji z biurem się wgl nie opłaca;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 15:29

    Patk, kattalinna lubią tę wiadomość

    relgpiqvtgsotfq2.png
    h84fqtkfi6qmoamc.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle Baśka nadal ni ma zęba żadnego? Zostały jakieś szczerbate dzieci czy tylko to moje nadal bezzębne.

    Wiesz my jeszcze nie lecieliśmy Z młodą ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Trochę mam obaw bo my nie przez biuro podróży tylko sami na bookingu hotel rezerwujemy i zawsze z darmowa rezygnacja na wypadek gdybyśmy nie znaleźli lotu w dobrej cenie. Zawsze się udaje więc spoko. Dwa lata temu byliśmy w tym samym hotelu który teraz zarezerwowaliśmy. Za dwupokojowe studio wyszło teraz niecałe 2300

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 15:32

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa współczuję cieszę się że u nas te choroby się uspokoiły bo to naprawdę potrafi umeczyc.

    My wczoraj opuściliśmy łóżeczko z podwieszenia na dolny poziom bo mała zaczęła się wspinać na kolana ,coraz ładniej pełza i coraz szybciej.
    Ja co prawda nigdzie nie jadę ale też potrzebuje nowy wózek i nie wiem jak to przekazać M bo my wózki już dwa mamy ale ten podwójny już nie jest potrzebny bo Patryk ładnie sam chodzi a ten 3w1 co mam to już zużyty pozadnie jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 15:58

    cf409fc7e7.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 21 lutego 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, u nas taka noc jak opisujesz przy Katarze to było zapalenie ucha, nurofen forte na sen trochę pomoże. I wizyta u lekarza czy to nie ucho. U nas po 7 dniach dalej sporo płynu i do niedzieli antybiotyk

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, my szczerbaci.
    Patryk już latal kilka razy. Zawsze wszystko przebiegalo bez problemu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, my szczerbaci.
    Patryk już latal kilka razy. Zawsze wszystko przebiegalo bez problemu

  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy lecieć do Meksyku... i nie wiem czy nie polecimy bez dzieci bo to w przyszłym roku.

    Pawojoszka czyli nadal wiesz, że nic nie wiesz. Chociaż tyle, że teściowej łatwo nie pójdzie. I bardzo dobrze!

    Patk, pawojoszka lubią tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 lutego 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy Meksyk, Brazylia, Nowa Zelandia i Hawaje. My w przyszłym roku na bank Malediwy. Nie wiem jak uzbieramy kasę ale wprowadzimy ODO i moze się uda A jak nie w przyszłym to za dwa lata. Ale muszę tam być!

    Kwiatkowa pocieszyłaś mnie że została tu tylko bezzębna Baśka. XD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pswojoszka współczuję stresów. Babcia widać przejmuje się wnukami jak nie wiem, sama nie wie co chcę.

    Ola_Ola też z chęcią pojechalibyśmy do Turcji bo bardzo miło wspominamy,ale jakoś z niemowlakiem poza Europę się boje.
    Kanary super,tylko czemu tak drogo? Patrzyliśmy dzisiaj 2900 zł/ os tydzień w dodatku w kwietniu.
    Jutro idziemy do biura podróży, napalona jesten jak szczerbaty na suchary XD

    aga_90 lubi tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 21 lutego 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja marzę o rejsie po Karaibach, katamaranem... dla mnie jak nie ma wody to nie mam po co jechać :D

    W bardziej ekonomicznej wersji może być Morze Śródziemne oglądane z pokładu. Niech Skrzat tylko trochę dorosnie :)

    Patk, co to odo? :D wiem tylko co to rodo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 18:44

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 21 lutego 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk my też bez zębów heh ;-) ale jak grymasi to zwalam na zęby :-P

    Pawojoszka masakra z tą babą, dała by sobie już spokój...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 19:24

    Patk lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 lutego 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce na poczatek pojechac gdzies kawalek za Krakow chociaz :p

    Kamil odkad polubil leżenie na brzuchu zaczal w tej pozycji ssac cyca xd

    A w ogole dzisiaj przez pol dnia wydaje dzwieki brzmiace jak "gilgo gilgo", śmiesznie:p

    Pawojoszka, mam nadzieje, ze w koncu utra nosa tej babie...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
‹‹ 2113 2114 2115 2116 2117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ