X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 21 lutego 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My bylismy kiedys w Tunezji, masakra. Nie polecam :D

    Patk, ja tez chce na Malediwy. Nie wiem czy obserwujesz na fejsie babeczke Dziennik typelka- rozejrzyj sie, ma fajne kwatery tylko ze nie w resorcie, a normalnie, sama zalozyla, jest polka. Cena to jakies 8-10 tys z przelotem juz, na 8 albo 10 dni takze nie jest duzo patrzac na to ile kosztuje w resorcie.
    My to nawet myslelismy o tym, ale Igorek w tym roku jest za maly na taki dlugi lot, plus jeszcze przesiadka.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka takie mamy hasło małżeńskie ODO czyli okres drastycznych oszczędności XD

    J.s ja wiesz z tych co nie wiedzą co to Facebook. Miałam kiedyś przez cały dzień i powiedziałam że nigdy więcej XD ale popatrzę sobie jak będzie jakaś koleżanka. Dzięki.

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://dziennikitypelka.blogspot.com/?m=1

    Prosze blog. Nie wiem czy wrzuca tam wszystko na biezaco, bo nie czytam, jestem na fejsie. Tam przede wszystkim wrzuca tzw lasty ze gdzies jest tanio przelot, ona akurat ma miejsce i jest mozliwosc zarezerwowania.

    Patk lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ola bylismy dzisiaj u lekarza. Osluchowo jest czysta, do uszek tez zagladal i jest wszystko dobrze. Przepisal tylko krople Na katar póki co

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 5000 byliśmy w podróży przez Europę (Niemcy, Belgia, Francja, Hiszpania) plus kilka dni nad oceanem w Hiszpanii. Było mega. Kawa o poranku we Francji, ośmiorniczki w Hiszpanii i ten zapach palonej kory eukaliptusa... My z tych co wszędzie sami. Niesamowita przygoda. Trochę na wariata.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nigdy nie ciągnelo w takie miejsca nie wiem czemu ale nie czuje się bezpiecznie poza krajem jak nie pożary to tsunami ,trzęsienia ziemi a już najbardziej jakieś zamachy. No może kanary by mnie skusiły ale tam drogo no i z tego co Braciak mówił szału nie ma. Ostatnio kuzynka męża było w Bułgarii i piękne zdjęcia wstawiali tak że tam możnaby też pomyśleć ale u nas też można fajne miejsca znaleźć i nie za fortunę i bez długich podróży . Nie wiem może już stara jestem na takie wojaże. Chyba Hiszpania mogłaby mnie uwieść ,lubię ich język ,lubię ciepło, dobrą kawę i kultura też ciekawa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 20:55

    cf409fc7e7.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, my też nadal szczerbate :P

    Pawojoszka masakra z tą baba. Ale skoro wkurzyla samego sędziego to nie masz się czym martwić :D

    Wy mi tu o podróżach za granicę, a ja nie mogę się doczekać czerwca i moich kochanych Bieszczad <3


    Ja mam w sobotę chrzciny siostrzenicy, miało być ciepło a będzie koło 0st :/

    U nas ostatnio apogeum mamizmu. U taty na rekach płacze, że chce do mnie, w domu nic zrobić nie mogę bo z pola widzenia mnie straci i już wyje. Gdzie nie pójdę ona za mną i za każdym razem wygląda to tak...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a384a214030.jpg

    Patk, Hoope lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też wszędzie sami. Raz byliśmy na takim all inclusivie i to był ostatni raz.
    Hiszpania chyba wszystkich urzeka, w podróży poslubnej byliśmy w Barcelonie i to była podróż życia jak dotąd. Pięknie super i w ogóle taka swoboda, klimat. Niezapomniana podróż nie tylko dlatego że poślubna. Chętnie bym jeszcze raz pojechała.

    Pawojoszka wiesz wszędzie coś może się stać. Większe prawdopodobieństwo że stanie się coś złego na drodze ze sklepu do domu, wariat będzie jechał jakiś... Ja nie myślę co się złego może wydarzyć, raczej widzę same pozytywy.

    O Feeva widzę że jakiś podobny etap mają nasze dziewczyny. TA też się wspina bez przerwy po mnie. Myślałam że mamizm u nas był z powodu maratonu popołudniówek męża... Ale może to taki czas... Nie można za przeproszeniem wysr... się w spokoju bo zaraz lezie...teraz już się zamykam A ta wali w drzwi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 21:18

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten widok, Feeva! Łyse, uśmiechnięte blond wiszące na łydce ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest nas więcej! U nas bez łyse XD

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby jeszcze troche czasu jest do roczku Kamila, a ja juz zaczelam wybierać dekoracje i przepadłam...Dobrze, ze to nie kosztuje za duzo:p

    Ja to w sumie nigdzie nie bylam prawie..musze to nadrobic :p

    Wzielam dzisiaj ze soba Kamila do lazienki, a akurat pralka szla i taka histeria byla, ze masakra xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, Mania :)

    U nas też to tak wygląda, tak dawno, że już nie pamiętam że kiedyś było inaczej :D

    Baśka wali w drzwi, a Skrzat kładzie się plackiem pod nimi i klepie ręką przez szparę i zawodzi jak syrena morska we mgle. Ciężko drzwi otworzyć, żeby mu nie zawalić w głowę, oszaleć można.

    U nas wakacje niby jak co roku, ale za każdym razem jest inaczej :D startujemy jak tylko pogoda pozwoli nie zamarznąć w nocy :D

    Hoope, wypad fajny, sami jechaliscie? W ciemno? Przypuszczam, że bardzo by mi się podobał taki spontan :)

    My kiedyś na wariata pojechaliśmy do Niemiec, Czech i Austrii na dłuższy weekend. W ciemno, z drugą parą, na jeden samochód :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 21:31

    Patk lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, ja, ja, do klubu z łysymi na łydce :D facety też się nadają?

    Patk, kattalinna, Feeva lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie, ze ten etap jeszcze przed nami:p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka Ty w bankowości robisz, są teraz jakieś spoko lokaty itp żeby ODO było skuteczniejsze?

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk, to nie czasy dla lokat :/

    Lokata na 1,5-2% to taki standard-szału nie ma, od tego trzeba odliczyć podatek 19%.

    Trafiają się lokaty z promocyjnym oprocentowaniem, np. około 4%, tyle że zazwyczaj jest wymóg założenia ROR z wpływami. Jeśli chce Ci się bawić, aby wyciągnąć większe oprocentowanie, to można poszukać :)

    Z lokat zazwyczaj przy wcześniejszym zerwaniu nie wypłacane są odsetki i nie można dopłacać w trakcie.

    Jeśli chcesz oszczędzać miesiąc po miesiącu to może lepiej konto oszczędnościowe założyć? Oprocentowanie ciut niższe będzie, ale... dopłacasz kiedy chcesz, odsetki dopisują raz w miesiącu, nie trzeba brać całości na raz.

    Trzecim wyjściem są fundusze inwestycyjne, tu nie masz gwarancji kapitału i swojego zysku. Na krótki czas zarobisz na skarbowych, ale niewiele więcej niż na lokacie, albo wręcz tak samo, bo tu jeszcze opłata za wejście i wyjście. Jakiekolwiek inne będą na dłuższy horyzont czasowy, do przyszłego roku możesz się przejechać :)

    Edit. Generalnie, czy lokata, czy konto oszczędnościowe- to i tak się opłaca bardziej niż trzymanie na koncie osobistym, no i mniejsza pokusa wydania ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 21:53

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania już nie taka Łysa wcale :D tak jej się teraz włosy rzuciły, że hej :D i loczki jej się robią na włoskach z tyłu <3 Zawsze chciałam żeby córa miała loczki i ma po tatusiu, bo tatuś kręcony XD

    Wowka, nada się :D

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 21 lutego 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też w tym etapie "maamamammmm" i wspinanie po nogach :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 21 lutego 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patk wiem że wszędzie może coś się stać ale jak mam wydać kupę kasy i cały urlop oglądać się za siebie to nie uśmiecha mi się to.

    Moja jest raczej samodzielna łazi i zwiedza po całym domu ale jak mnie zobaczy jak obok przejdę czy zaglądam co robi i pójdę to płacz ale nie długo chwilę pomiunczy i wraca do zabawy no chyba że coś jej jest głodna czy zmęczona albo kupa to jak mnie dojrzy to już nie odpuści puki nie dostanie co chce.

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 22 lutego 2019, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co, ja bym chciała ten mamizm, bo mnie szlag trafia jak teść bierze małego na ręce (nie wpomnę o matce męża, tu przeważnie nie pozwalam).
    Moje dziecie lubi być noszone przez każdego;-/ eh

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
‹‹ 2114 2115 2116 2117 2118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ