X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, :O spory brzuch jak na ten tc, ale to tak chyba jest, ze im wiecej ciaz tym te miesnie sa bardziej oslabione i szybciej widac. Super 😊🤩

    A ja sie czuje wypluta i wymietolona przez miesiaczke, a leci ze mnie strasznie, niagara doslownie. U nas 30 stopni dzis podobno, grilla robimy a jutro mamy w planach wycieczke do Majalandu.

    pawojoszka lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S.
    TO ZRÓB ROEZNANIE
    DO MAJALAND MAM JKIES 70KM

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy nie martw się ty się też takiego brzuszka doczekasz ,ciesz się swoboda puki możesz .

    J.S udanego wyjazdu,choć wyjazdu przy 30 stopniach i niagarze nie zazdroszczę ale do jutra może już będzie lepiej.

    U nas też pogoda jakby lepsza ,dzieciaki zaczynają wstawać ,przez te wakacje to się do dobrego przyzwyczaili co to będzie jak trzeba będzie wstawać po szóstej?

    Katy lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, jesli pojade to na pewno zrobie, kwestia tylko tego jak sie bede jutro czula i czy bedzie taka intensywnosc okresu jak dzisiaj, bo jesli tak to nici z wyjazdu.

    Pawojoszka to dopiero bedzie dramat jak beda musieli wstawac tak rano

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tydzień roboty mi już minął 😁 jak tak patrzę na Wasze brzuszki to nawet trochę mi sie tęskni do ciążuni ☺️ J.S. trzymam kciuki za udany wyjazd i miłego grilla. My mamy dziś grill z ogniskiem 😁 Katy udanego wyjazdu do kuzynki. U nas też dziś gorąco. Ale ja się cieszę, to już bliżej końca lata więc trzeba korzystać. Zaraz będziemy narzekać ze zimno ;)

    Katy lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ;)

    Właśnie jestesmy w drodze, trochę pozno wyjechaliśmy wiec pewnie Kamil zaraz zasnie :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZieki za gratulacje. Macie rację człowiek nie wie ile jest w stanie wytrzymać i osiągnąć dopóki nie ma innego wyjścia :D jak patrzę na te piękne brzuszki to już się swojego doczekać nie mogę hihi. :) u mnie kwestia tego że Adaś jest żywym srebrem a męża ciągle nie ma w domu. No ale jakoś to będzie :D za tydzień pierwsza wizyta.
    Miłego dnia wszystkim :)

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira, gratuluję!

    Kamcia, Pawojszka - jakie piękne brzuszki!
    Katy, Ty na swój jeszcze musisz poczekać😉

    U nas intensywny i niełatwy czas. Wróciłam do pracy, Zosia jest z tatą i chodzi na adaptację do żłobka. Przy rozstaniu płacze, później podobno dobrze sobie radzi, bawi się, tylko czasami potrzebuje chwili utulenia. Podczas popołudniowych spacerów przechodzimy obok żłobka, już nieczynnego - Zosia radośnie biegnie do drzwi, zagląda przez ogrodzenie na plac zabaw, wiec nie może jej być tam źle. Mimo wszystko w nocy odreagowuje, budzi się po kilka razy.
    W mojej pracy zaszły wielkie zmiany, czuję się jakbym zaczynała zupełnie nową pracę. Mam dużo obowiązków, a myśli ciągle krążą przy Zosi, bardzo za nią tęsknię. Zakończyłam już kp, nie udaję że jest inaczej, ale dyrekcja zaskoczyła mnie propozycją abym mimo wszystko przez kilka tygodni pracowała po 7 godzin. Mają dzieci i wnuki, wiedzą że początki w żłobku są trudne. Bardzo to doceniam, nie spodziewałam się takiego gestu.

    jangwa_maua, kamciaelcia, pawojoszka lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda naprawdę fajny gest i niestety rzadko można się spotkać z taką przychylnością ze strony przełożonych. Choć moja oddziałowa też jest wyrozumiała i jak potrzebujesz to z pracy też Cię puści wcześniej. zresztą często nas puszcza np pół godziny przed czasem jak jest już wszystko zrobione.

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda,bardzo miły gest, ze świeca takich ludzi szukać.

    Brzuszki zacne, Pawojoszka Twój pokaźny:)
    Jestem chyba jedną z nielicznych dla których ciąża to cud nowego życia,ale i bardzo ciężko czas. Pewnie to przez fatalne samopoczucie i wymioty,którym końca nie widać, zamiast ustępować mam wrażenie, że się nasilają i są czasami po 2-3 razy dziennie.

    J.S. udanego wypadu, współczuję niagary.

    Czy tylko ja mam wrażenie, że Wowka nagle zniknęła? I Kattalina.

    pawojoszka, Mała Matylda lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przejrzałam te cudne geoxy na limango ;) jutro mąż ma służbę więc pewnie wrócę do nich na kompie hihi

    Ale dziewczynskie też oglądałam 😍
    Kozaki balu och ech achy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 19:29

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystając z pogody wybraliśmy się do lasu ,w ciągu godzinki i głównie przy ścieżce nazbieraliśmy trochę
    3f640e3df88f.jpg
    3c163a592e2e.jpg
    Tak że jak ktoś lubi zbierać to są i to naprawdę sporo a jaka radoche dzieci miały ,nawet Patryk zbierał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2019, 21:54

    Katy, kamciaelcia, kattalinna, D_basiula, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, nie pojechalam, bo wczoraj posiedzielismy na grillu do 23:30 a ja nie moglam rano wstac z lozka, wszystko mnie bolalo i jeszcze poszlam spac do 10, takze wypad przelozony :D

    Mala Matylda, cudowny gest ze strony pracodawcow! Naprawde rzadko mozna sie spotkac z taka wyrozumialoscia.

    Majowa, tez zauwazylam ze dziewczyny zniknely, jeszcze Feeva dawno sie nie odzywala.

    Pawojoszka, niezle zbiory :D Ja to sie na grzybach nie znam, lubie polazic po lesie ale ktos musi nadzorowac to co mam w koszyku 😂

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czołgiem drogie panie!

    Jestem, czytam, odznaczam się na liście obecności lajkami ale pisać nie mam jak. Bo głównie czytam w tak zwanym międzyczasie. Najpierw my na wyjeździe, potem u nas rodzina męża, jak jesteśmy sami to męczybuła i mamizm. Mąż jeszcze tydzień ojcowskiego, w związku z tym, że ja w domu to on się nie przemęcza. Zbliża się mi okres więc jestem jak tykająca bomba.

    W tym tygodniu jedziemy do energylandii, pewnie w środę, bez noclegu. Fajnie, że otworzyli nową kolejkę. Liczymy na to, że koniec wakacji to nie będzie już wielkich tłumów.

    Ciągle nie mamy żłobka, nie wiem czy już były wyniki rekrutacji sierpniowej czy nie, teoretycznie już powinny być. Z prywatnego zrezygnowaliśmy, jeśli by się dostała do państwowego to super, na kilka bym prowadzała.

    Kira, gratuluję!

    Brzuszki dziewczyny piękne! Poza Katy bo to brzuch minusowy 😉 Majowa, nie pitol tylko pokaż swój. Naprawdę w życiu są gorsze rzeczy niż odrobina tłuszczu. Wszystko jest w głowie, trzeba znaleźć sposób na akceptację nowej siebie. Życie się zmienia, sylwetka też. Za to jakie wspaniałe powody tego! Wskazana duma, nie wstyd!

    Nie pamiętam co jeszcze, takie uroki czytania na raty.

    Powodzenia wszystkim w pracy!

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, zazdroszczę wypadu na grzyby ☺ jak J.S. nie znam się ale sam spacer by mi wystarczył😀

    Katalina, ależ ja się absolutnie nie wstydzę 😀 Ciąża to wyjątkowy stan i sadłem się nie martwię (będę pewnie po ciąży),przy częstotliwości jedzenia i ilości lodów,które pochłaniam ma prawo się pojawić sadełko 😆 Początkiem września wizyta zobaczymy czy waga w końcu ruszy. Kiedyś się zmobilizuje to wrzucę foto 😊

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mobilizuj się już 😊

    zem3qps6in5tddof.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooooooooooooo

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, ale zazdro ze jedziecie do energy na nowa kolejke! Marze o tym... Zadra jest podobno o wiele bardziej ekstremalna niz rozslawiony Hyperion. Jak widzialam ten spadek na dol to normalnie zawal, a to tylko na filmiku nie chce wiedziec jak jest na real. Cudownie! Czekam na fotki i relacje 🤩🤩🤩

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz wracamy do domu :( Fajnie bylo nie liczac tego, ze Kamil nie chcial sam spac i przez to nie moglam posiedziec wieczorem przy grillu :p Za to polatał sobie sporo po trawie, na hamaku sie hustal, na spacerze po okolicy zasnal, ale pies kolo ktorego przechodzilismy go obudzil niestety:p

    b389d7c2ec62.jpg

    Oczywiście zdjecia glownie ja robilam wiec jestem tylko na jednym 😂

    7a4ebc5bc7e8.jpg

    kamciaelcia, Cola87, Szczesliwa ledwo zywa, pawojoszka, Berbecia, kattalinna, Mała Matylda, Sela lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina ale Ci fajnie. Ja dal j szukam jakiegoś kompana do energylangii. Katy fajnie że weekend udany. Kamcio słodki i mega do Ciebie podobny ☺️

    Katy, kattalinna lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
‹‹ 2564 2565 2566 2567 2568 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ