X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 21 września 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś kolejny eksperyment
    Poszlam po chłopaków do przedszkola spacerkiem (nie autem)
    Ani nie bylo afery (Piotr o auto)ani ucieczek (Patryk)
    Ale muszę mieć siedzisko od szarej spacerowki-lepiej ciagnie dostawke (bo dwojka na dostawce jedzie 🙈 nawet metra nie przejdą)
    Chlopakom też raczej się podobalo
    Piotr aż padl na drzemke
    Wieczór też bardzo pozytywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2020, 18:30

    Wowka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 września 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia jak tam wizyta?

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 września 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze chyba wreszcie wybrac sie na ta krzywa cukrową. Niby po porodzie cukry byly ok oprucz tych rannych ale ze byly niemiarodajne przy kilkukrotnym wstawaniu i podjadaniu w nocy to sie nie przejelam za bardzo ale od czasu do czasu sprawdzam i rano ciagle z tym cukrem nie jest dobrze ,wiec zaczelam mierzyc w ciagu dnia i tez widze przekroczenia czasem nawet spore

    cf409fc7e7.png
  • Mycha666 Autorytet
    Postów: 533 712

    Wysłany: 22 września 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Znowu miałam chwilę przerwy od forum. Nawet nie podczytywałam.

    U Wowki cisza. Czyżby już po?

    Kamcia, jak wizyta u kardiologa?

    Kattalinna gratuluję nowej pracy.

    Pewnie sporo mnie ominęło. Spróbuję trochę nadrobić.

    U nas kolejne przeziębienie zaliczone. W sumie od powrotu do żłobka w lipcu już trzecie. Olej z czarnuszki kupiony. Jest bleee, ale tonący brzytwy się chwyta.

    Jutro Kuba idzie już do żłobka. Mamy w żłobku dodatkowo płatne zajęcia z logopedą. Myślicie, że warto przy takich maluchach. Macie jakieś doświadczenia?

    Wkręciłam się ostatnio w Vinted. To jest złooooo. Ale coś kupuję, coś sprzedaję, więc nie ma tragedii. Choć sporo rzeczy ostatnio kupiłam, głównie dla Kubusia.

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 września 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo widzę , że szykuje się poród lada chwila 😉 super, trzymam kciuki. Ja też już się nie udzielam ale czasem podczytuje 😉. Pochłonęło mnie ostatnio fotografowanie i prowadzenie insta ze swoimi zdjęciami 😅.

    Szkoda że moje małe modelki nie chcą współpracować 😅 .

    Pozdrawiam was dziewczyny i wszystkie nasze forumowe pociechy ☺️

    Wowka lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 22 września 2020, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O geoxach i bartkach na limango to już pewnie wiecie 😉

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 22 września 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, czekamy na Julu 😘😍

    Dziewczyny, wczoraj w nocy mialam bolesne ale nieregularne skurcze, trwaly do 4 rano... Byłam ze tak powiem osrana 🥴
    Na ostatniej wizycie mówiłam mojej lekarce, że zdarzają się coraz częściej bolesne wiec kazala brac no spe. Dziś kupiłam i wzięłam jedna tablete, brzuch stawia się, teraz zaczyna pobolewać. No spe bralam okolo 16, wezmę zaraz na noc.. Chyba mogę? Lekarka nie mowila nic o dawkowaniu a ja się nie mogłam dzis do niej dodzwonić 😒
    30 września ostatia wizyta, nie mogę się doczekać bo boję się, że coś zaczyna się dziać... A ja nie mogę teraz rodzic!!! Chcę wytrzymać do końca bo jeszcze nie przeprowadziliśmy się 🤦‍♀️ bo ciągle coś!

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 września 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina ja bym brała nospe jeżeli po nospie nie przechodzi to znaczy że coś się zaczyna dziać. Ale niech maluszek jeszcze w brzuchu siedzi 😉

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 22 września 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, lekarka mówiła, że jak po no spie nie przejdzie to do szpitala mam jechać. Brałam o 15:50, brzuch kilka razy się stawiał, dwa razy boleśnie.. Teraz zaczyna się stawiać czesto i boleśnie a ja nie wiem czy moge wziąć ta tabletke po 6h? Chyba mogę już wziąć, co?

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 września 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninka w ulotce powinna pisac jak dawkowac i jakiej dawki nie przekraczac na dobe ,jesli to zwykla nospa to spokojnie po 6 h mozesz brac ,magnez tez bierzesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 22:37

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 22 września 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli chcesz miec pewnosc to wez kompiel moze przejdzie a jak nie to wiadomo ze trzeba na szpital.

    To sie dziewczyny scigaja na ta porodowke,jedna przez druga 😄

    cf409fc7e7.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 22 września 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjj ja jeszcze nie rodzę 😜... Nie mogę 🥴 w ogóle nie jestem przygotowana, nawet torby nie mam przygotowanej do szpitala 🤭
    Magnezu nie biorę. Wezmę tą no spe teraz bo się już zaczynam denerwować tym brzuchem 😟

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 22 września 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupa, ja się nie ścigam. Będę chodzić w ciąży do grudnia 😄 cały czas jestem na etapie, że cokolwiek się dzieje, ale nadal za mało.

    Nina, kciuki, żebyście zdążyli jednak z ta przeprowadzką. Wzięłaś kolejną nospę? Jak sytuacja? Edit. Już wiem 😊 weź nospę, pewnie. Ale torbę też zapakuj 😉

    Kamcia, słodkie chłopaki 🥰 co powiedział kardiolog?

    Mycha i Jangwa, miło Was widzieć 😊

    Jangwa, ucieszyłam się, jak przeczytałam że zajmujesz się fotografią. Zawsze mi się podobały Twoje zdjęcia, no i oczywiście obydwie modelki 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 22:51

    Mycha666 lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 września 2020, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka - dziękuję 😊 w końcu znalazłam coś co sprawia mi ogromną radość 😉 a i widzę postępy mimo że jestem samoukiem. No tylko te moje dziewczyny współpracować nie chcą 😅 Iga jeszcze bardziej niż starsza .

    kattalinna lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 23 września 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, do grudnia to ja bym chciała chodzić w ciąży bo mam tyle roboty, że nie mogę sobie teraz pozwolić na pobyt w szpitalu.. Przeraża mnie ta wizja. Wczoraj bóle miałam już co 5 min i przy kazdym skurczu wizyta w toalecie na siku bo miałam wrażenie, że się posikam 😟
    Skurcze ustąpiły ok. godzinę po nospie.
    Także przespałam noc spokojnie.
    Dziś póki co jest ok, brzuch się stawia co jakis czas ale to norma u mnie.
    Boje się dzwonić do mojej lekarki żeby nie kazała mi przyjechać do szpitala... Ja nie mogę teraz iść do szpitala😭
    Pocieszcie mnie proszę 🙏 że to nic takiego, że to normalne na tym etapie ciazy, skończyłam 35 tydzien... Przerazona jestem 😖

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2020, 10:17

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 23 września 2020, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U kardiologa w sumie OK. Chłopcy dali się przebadać idealnie, jeden i drugi grzeczni (lekarka sobie zapisala warunki badania Piotrusia 2 lata temu 🙈dzialo się)
    Patryk super serduszko, kontrola w 6.r.ż.
    U Piotrusia w sumie nie ok, jednak NIBY nie ma to znaczenia
    Jednak do obserwacji A więc kontrola za 2-3 lata (przetrwaly botal przerodziła się prawdopodobnie w mikroprzetoke do pa)
    Fakt
    Najgorszy byl moment jak już kończyła echo i nagle "A to co to jest?!!"
    Przetoka do wyciek krwi bokiem
    Niby mikro, niby bez znaczenia ale jest
    No i ma struny rzekome
    Jest to fizjologiczne (taka uroda serca)ale powodują one szmery
    Chlopcy padli po powrocie więc i później zasneli (Piotrek padl przed 21)I nie chciało mi się już rozbudzac przez forum

    I taka dziwota nocna-nagle Patryk wybiegl z pokoju do salonu...(on się w nocy nie budzi, A na pewno nie wychodzi)
    Odłożyłam do łóżka, plakal, ja akurat na kiblu (pomyslalam że będzie ciężko i pełny pecherz nie pomoże)I wybiegl ponownie do salonu...usnal 🙈 dokladnie tak lunatykowal Piotruś, oby to nie to
    Jak spal to dal się zanieść już bez hecy

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 września 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina, może to przepowiadające? Kiedy masz wizytę?

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 września 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, dobrze, że wizyta ok

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 23 września 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Nina, może to przepowiadające? Kiedy masz wizytę?
    Za tydzień 😟

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 23 września 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza tu na forum to pokaże chwilowo Igę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 09:13

    Berbecia, Wowka, kamciaelcia, kattalinna, pawojoszka, Ninka83, Nynka, wariancja lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
‹‹ 2893 2894 2895 2896 2897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ