X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 23 września 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna dziewczynka a jakie długie włosy, 😊

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 23 września 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga śliczna panienka 😍💕 jangwa, twoje zdjęcia są piękne!

    Dziewczyny u mnie na razie ok, brzuch pobolewa ale nie tak mocno jak wczoraj 🙂
    Kattalinna, chyba masz rację ze to przepowiadające.. Nie sądziłam, że mogą być tak mocne 🤦‍♀️

    Mam już w domu schody zamontowane! A to znaczy, że sprzątamy górę, montujemy mebke kuchenne i się wprowadzamy 🙏😆

    jangwa_maua, kattalinna, Wowka, wariancja lubią tę wiadomość

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 23 września 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia- dziękuję 😊 . Włosy nawet długie chociaż siostra w jej wieku miała dłuższe i gęstsze 😅

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 23 września 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina mam plan zająć się fotografią zawodowo ale jeszcze ćwiczę na kim się da i ostatnio umówiłam się z dziewczyną na sesję 😁 ale byłam dumna z siebie bo do tej pory tylko rodzina i znajomi 😅

    Ninka83, kattalinna, Wowka, wariancja, pawojoszka, Mycha666 lubią tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 23 września 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina, bardzo się cieszę, że jest lepiej. Ale torbę spakowałaś? Jaram się Twoimi schodami jak własnymi 😉

    Jangwa, oby tak dalej! ☺️

    zem3qps6in5tddof.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 23 września 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Sama się jaram! 😜 Tym bardziej, że sama je malowałam i bejcowałam.. Jeszcze barierka jest do nich ale to zamontujemy później jak się wprowadzimy 😊

    Torby jeszcze brak 🤦‍♀️ ale może jutro to ogarnę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 22:01

    Wowka, wariancja, jangwa_maua, Berbecia, kattalinna, pawojoszka lubią tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 23 września 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jangwa, śliczna modelka i zdjęcie 😊 też mnie cieszy fakt, że się rozwijasz i będziesz robić to, co lubisz 😊

    Kamcia, nie bardzo rozumiem te terminy medyczne, ale skoro ogólnie ok to dobrze 😊 czyli wszystko, to co wyszło u Piotrka ma status "do obserwacji" 😊

    Nina, piękne schody, jak i ich uzytkowniczka 🥰 widzę przyspieszenie przed przeprowadzką, Józek poczeka, bo będzie chciał mieszkać już docelowo 😉

    jangwa_maua, Ninka83 lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 24 września 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, mam nadziejęze poczeka ☺️
    Noc byla spokojna na szczęście 🙏
    A jak u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina, super, że przeprowadzka na horyzoncie :) znajdź w tym wszystkim czas na odpoczynek, żeby Józio doczekał do terminu.
    Wowka, jak Jano daje radę bez mamy w domu i Ty bez swoich chłopaków? Teraz pewnie nikt Cię nawet nie odwiedzi bo zakaz.

    Też żyję przeprowadzką i czekam na nią niecierpliwie :) jaram się mega :D jeszcze kilka rzeczy i ... no właśnie jak się przeprowadzić z dziećmi i to wszystko ogarnąć, ogrom rzeczy mnie przeraża.

    Ninka83 lubi tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 24 września 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też, niestety, spokojnie 😃

    Drzwi otwarte, a córka wyjść nie chce 😄 szyjki nie ma, czopa nie ma, wszystko gotowe do rodzenia.

    Ktg ma status "do obserwacji". Raz wychodzi doskonale, raz nie do końca. Nie jest tak źle, żeby natychmiastowo kończyć ciazę, ale nie tak dobrze żeby iść do domu 😊 mam czekać spokojnie, ale o ten spokój najtrudniej.

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 24 września 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, przykro mi bez Jana. Za mężem też tęsknię, ale to zupełnie inne uczucie 😃

    Chłopaki dają sobie świetnie radę. Prowadzą prace porządkowe przy domu i w ogrodzie. Jano sam zasypia, jak coś chce w nocy to już wola tatę. Jak chce się poprzytulać to też leci do taty, wczoraj podobno miał godzinę bliskości. Cieszę się że nie ma większych kryzysów, ale bardzo mi źle samej tu już prawie tydzień...

    Jano zapytany o mnie mówi, że mama brum z Julu tam...

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 24 września 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wowka
    to w sumie po co cie trzymaja?

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 24 września 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeej Wowka, tule mocno 😟
    Ja wczoraj patrzyłam na Zosię jak się bawi i popłakałam sobie na myśl, że niedługo czeka nas rozłąka. Wiem, że dadzą sobie radę ale jakoś tak serce mi się ściska na samą myśl. Czasami czlowiek chcial by odpocząć od dzieci, ale jednak najspokojniejsze serce matki jak dzieci są blisko niej.
    Niech Julu wychodzi szybciutko i wracajcie do chłopaków 😊 Ciekawa jestem reakcji brata 💕

    Wowka lubi tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 24 września 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, trzymają ze względu na kontrolę ktg. Odstawili mi już zastrzyki przeciwzakrzepowe, tętno czasem jest podwyższone, chcą sprawdzać czy się nic nie pogorszy.

    Po za tym, lekarze twierdzą że wszystko gotowe do porodu. Tylko, że on nie nadchodzi... 😔

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 24 września 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka oby niedługo się zaczęło. Leżenie w szpitalu to najgorsze co może być... Tym bardziej jak w domu jest dziecko...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka dobrze, że chłopaki sobie radzą :) Na pewno Ci samej w szpitalu źle, bo wiadomo tam czas się dłuży i w ogóle szpital to nic fajnego.

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 24 września 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka a pamietasz zeby pic ? Czasem niewystarczajace nawodnienie jest powodem podwyzszonego tetna,jak u mnie przy porodzie tetno bylo za wysokie u dziecka to pomppwali we mnie wodę. Trzymaj sie tam teraz to mlodsze bardziej cie potrzebuje a starszemu sie krzywda nie dzieje ,zawsze mozecie przez tel.pogadac ,choc wiem ze to nie to samo.

    Zdjecia super ,modelki tez ,schody fajne ale u mnie bez barierki spowodowalyby zawal i nagla siwizne u mojej osoby,nie zasnelabym w domu bez barierki ,moje shizy by mi nie pozwoliły

    Wowka lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 24 września 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka, barierka bedzie w swoim czasie 😆 poki co, nie ma bo będzie przeszkadzać przy przeprowadzce. Na szczęście, Zośka wie, że ma zakaz wchodzic sama na górę i nie korci ją nawet ☺️

    Torbę do szpitala mam prawie spakowaną 👍😃.. To już coś!
    Dziś mam meeega ból kości ogonowej😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2020, 22:04

    Wowka lubi tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 września 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dycha nam stuknela


    Taka przełomowa! Taka wewnątrz mnie dycha...Emilka dyszki już nie dozyla...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2020, 18:29

    jangwa_maua, Berbecia, Ninka83, kattalinna, pawojoszka, Mycha666, J.S, edwarda20, Wowka, wariancja, Magda33 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 września 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla Małgorzaty 😘

    JS, rozmawiałaś o tym ugryzieniu, dowiedziałaś się czegoś więcej?

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 2894 2895 2896 2897 2898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ