X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 27 lutego, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, cześć 🙂
    Dostałam powiadomienie na maila o wpisach na starym, dobrym wątku 🙂

    Fermina, miło Cię widzieć i jeszcze milej czytać że starasz się o trzecie 🙂 kciuki i powodzenia 🙂

    Magda, u Was też widzę że walka trwa. Wierzę że trudności miną i wreszcie się uda 🙂

    Fajnie tu było, zgrałyśmy się. Te dzieciaki już takie duże 😆 Jasiowi wypadły jedynki mleczne na dole. A dopiero co pisałyśmy tu o ząbkowaniu, a ten już ze stałymi wjeżdża 😆

    Fermina lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 23 marca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka wrote:
    Ooo, cześć 🙂
    Dostałam powiadomienie na maila o wpisach na starym, dobrym wątku 🙂

    Fermina, miło Cię widzieć i jeszcze milej czytać że starasz się o trzecie 🙂 kciuki i powodzenia 🙂

    Magda, u Was też widzę że walka trwa. Wierzę że trudności miną i wreszcie się uda 🙂

    Fajnie tu było, zgrałyśmy się. Te dzieciaki już takie duże 😆 Jasiowi wypadły jedynki mleczne na dole. A dopiero co pisałyśmy tu o ząbkowaniu, a ten już ze stałymi wjeżdża 😆

    Moja Daria ma 6 stałych zębów na przodzie 🤭 ale ponoć u dziewczynek to szybciej idzie🤪

    I tak potwierdzam, ten wątek był super 🥰 Mam porównanie, bo udzielam się na grupie młodszej córki i to jest przepaść (ale mam wrażenie że tu kwestia różnic wiekowych 🤪)

    Fermina lubi tę wiadomość

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 26 marca, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, myślałam że wątek umarł, a tu taka niespodzianka! Zajrzałam totalnie przypadkiem - odpaliłam stary telefon szukając zaginionych danych, a tam została otwarta zakładka z forum.

    Mam ogromny sentyment do tego forum i okresu ciąż, a szczególnie tej pierwszej, celebrowanej 🤭, analizowanej w aplikacjach😜. Za drugim razem trzeba już gonić za starszakiem i tygodnie mijają nie wiadomo kiedy.

    U nas do stałych zębów jeszcze dłuuuugo. Oboje z mężem zaczęliśmy tracić zęby dopiero w szkole podstawowej🤭

    U nas w porządku. Dziewczyny rosną i pięknie się rozwijają. Są do siebie podobne pod wieloma względami, mają małe zapotrzebowanie na sen i wielką potrzebę mówienia 😂. Bardzo się kochają, lubią się razem bawić, ale często robią przerwy w zabawie aby wzajemnie na siebie skarżyć🙈. O wszystko, z "ona na mnie patrzy" włącznie 🤦. Różni je temperament, starsza jest bardziej rozważna i ostrożna, mała to żywe srebro. Po wakacjach ten mój maluszek idzie do przedszkola, a ja nie mogę pojąć że to już.

    Fermina lubi tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 2471 4359

    Wysłany: 2 kwietnia, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego Wy piszecie o stałych zębach? Przecież Julek to jeszcze maleństwo?! :D

    Wspaniałe czytać, że Twoje dziewczyny się tak kochają, @MalaMatylda! 🥰 Moi się leją, nie wiem które bardziej, ale widać też dużo miłości między nimi. Julek jest bardzo wygadanym i elokwentnym dzieckiem i już w tym momencie świadomie skaluje miłość do siostry, twierdząc że czasem kocha ją mocno a czasem prawie wcale.🙃

    Ja zapisuję te wszystkie teksty cały czas bo mam z nich codziennie taki ubaw, że żaden kabaret mi podobnego nie dostarczy. :)

    3cs o trzeciego malucha.
    05.2018 - 👱
    12.2019 - 👱‍♀️
    38 lat.
‹‹ 2957 2958 2959 2960 2961
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ