Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2024
Odpowiedz

Majowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • mama_Klary Przyjaciółka
    Postów: 94 120

    Wysłany: 5 marca 2024, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena wrote:
    Ja mam ubranka ale dla siebie nie mam nic 🙈 także wiesz, tylko że moje ubranka to używki po synu 😁

    Moje po synu czekały u moich rodziców ale, że 11 lat to trochę czasu to w między czasie wszystko porozdawali 😂

    Taak, te organizery są super. Można też podobne kupić na allegro jak się nie pojawią bezpośrednio w ikei.

    A dziewczyny, szczepicie się na krztusiec?

  • Izulek21 Autorytet
    Postów: 500 899

    Wysłany: 5 marca 2024, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama_Klary wrote:
    Moje po synu czekały u moich rodziców ale, że 11 lat to trochę czasu to w między czasie wszystko porozdawali 😂

    Taak, te organizery są super. Można też podobne kupić na allegro jak się nie pojawią bezpośrednio w ikei.

    A dziewczyny, szczepicie się na krztusiec?


    Mi lekarz odradził szczepienia

  • Nadzieja2 Przyjaciółka
    Postów: 85 170

    Wysłany: 5 marca 2024, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena96 wrote:
    Niekoniecznie, ja mam taki od początku ciąży i profesor mówi że typowy śluz ciążowy to jest.

    No właśnie raczej nie wygląda mi to na infekcje, nie ma zapachu. Czytałam w necie, ze to właśnie może być typowy śluz ciążowy.
    U mnie z wyprawka i cała reszta jestem powiedzmy w połowie . Ciuszków jeszcze nie prałam bo komoda nowa i pachnie jeszcze sklepem meblowym ;)

    Milena96 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 03.09.2023r
    Będzie syn.
  • Agatekk Autorytet
    Postów: 259 400

    Wysłany: 5 marca 2024, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Ostatnio czuję,że nie wyrabiam ze wszystkim na raz i mało zaglądam…myślę,że może za 2 tygodnie będzie już spokojniej i będę mogła zająć głowę córą w brzuszku :) Tak to szczerze powiedziawszy często zapominam,że w ciąży jestem 🫣

    Mam wizytę w czwartek więc dowiem się co tam u Malutkiej słychać.

    Miałam ostatnio w nocy jakiś taki dziwny atak skurczowy w jednej łydce. Złapał mnie o 3 w nocy,nic nie pomagało prócz wbicia mocno kciuka,którego potem przez dwa dni czułam. Przypomniałam sobie wtedy też,że już któryś tydzień magnezu nie brałam :/ Także dostałam nauczkę.

    Super się czyta o waszym organizowaniu przestrzeni dla dzieciaków-też już chce i obiecuję sobie że za te dwa tygodnie już zacznę ruszać. Na razie remont ciągle w toku…

    Dzidzia rusza się często już bardziej boleśnie, ale zdarzają się jej też takie mega krótkie i szybkie ruchy-kilka pod rząd i cisza-miewacie też tak?

    Rozczula mnie mocno też to jak reaguje na dźwięki i ciepło przyłożonej dłoni 😍

    Pozdrawiam Was ciepło!

    Patrycja_Pata, PorannaPanna, KiNiAW lubią tę wiadomość

    2012💙
    2014🩷
    2024🩷
    2026 🥰

    age.png
  • legusta Autorytet
    Postów: 863 839

    Wysłany: 5 marca 2024, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka29 wrote:
    Ja mam takie: https://zapodaj.net/plik-1PjhhTKuh4

    I tak jak Monika napisała do komody.
    Ja mam dokladnie te same i one swietnie sie sprawdzaja w komodzie z ikei :)

    Synek ❤️ 05.2024
    Synek ❤️ 06.2022
  • Monika.a Ekspertka
    Postów: 242 254

    Wysłany: 5 marca 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka29 wrote:
    Ja mam takie: https://zapodaj.net/plik-1PjhhTKuh4

    I tak jak Monika napisała do komody.

    Ja te co masz mam na samej górze, duże na przechowywanie dod pościeli itp i na buty są spoko.

  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 5 marca 2024, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam w czwartek kwalifikacje to podania zastrzyku z immunoglobuliny... zobaczymy jak to będzie ;)

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1620 1441

    Wysłany: 5 marca 2024, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatekk wrote:
    Hej dziewczyny,
    Ostatnio czuję,że nie wyrabiam ze wszystkim na raz i mało zaglądam…myślę,że może za 2 tygodnie będzie już spokojniej i będę mogła zająć głowę córą w brzuszku :) Tak to szczerze powiedziawszy często zapominam,że w ciąży jestem 🫣

    Mam wizytę w czwartek więc dowiem się co tam u Malutkiej słychać.

    Miałam ostatnio w nocy jakiś taki dziwny atak skurczowy w jednej łydce. Złapał mnie o 3 w nocy,nic nie pomagało prócz wbicia mocno kciuka,którego potem przez dwa dni czułam. Przypomniałam sobie wtedy też,że już któryś tydzień magnezu nie brałam :/ Także dostałam nauczkę.

    Super się czyta o waszym organizowaniu przestrzeni dla dzieciaków-też już chce i obiecuję sobie że za te dwa tygodnie już zacznę ruszać. Na razie remont ciągle w toku…

    Dzidzia rusza się często już bardziej boleśnie, ale zdarzają się jej też takie mega krótkie i szybkie ruchy-kilka pod rząd i cisza-miewacie też tak?

    Rozczula mnie mocno też to jak reaguje na dźwięki i ciepło przyłożonej dłoni 😍

    Pozdrawiam Was ciepło!


    Mam tak a w szczególności jak siw położę na prawym boku to kopie mnie z lewej i prawej jednocześnie takie szybkie i krotkie wybulwienia skóry mój syn jak to zobaczył to siw smial że obcy w brzuszku 😊

    Agatekk, legusta, Cukierkowa lubią tę wiadomość

  • Izulek21 Autorytet
    Postów: 500 899

    Wysłany: 5 marca 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatekk wrote:
    Hej dziewczyny,
    Ostatnio czuję,że nie wyrabiam ze wszystkim na raz i mało zaglądam…myślę,że może za 2 tygodnie będzie już spokojniej i będę mogła zająć głowę córą w brzuszku :) Tak to szczerze powiedziawszy często zapominam,że w ciąży jestem 🫣

    Mam wizytę w czwartek więc dowiem się co tam u Malutkiej słychać.

    Miałam ostatnio w nocy jakiś taki dziwny atak skurczowy w jednej łydce. Złapał mnie o 3 w nocy,nic nie pomagało prócz wbicia mocno kciuka,którego potem przez dwa dni czułam. Przypomniałam sobie wtedy też,że już któryś tydzień magnezu nie brałam :/ Także dostałam nauczkę.

    Super się czyta o waszym organizowaniu przestrzeni dla dzieciaków-też już chce i obiecuję sobie że za te dwa tygodnie już zacznę ruszać. Na razie remont ciągle w toku…

    Dzidzia rusza się często już bardziej boleśnie, ale zdarzają się jej też takie mega krótkie i szybkie ruchy-kilka pod rząd i cisza-miewacie też tak?

    Rozczula mnie mocno też to jak reaguje na dźwięki i ciepło przyłożonej dłoni 😍

    Pozdrawiam Was ciepło!


    Też tak mam. Nagle zaczyna kopać z dwóch stron naraz i cisza. Raz miał taki aktywny dzień, że ja nie wiem co on tam wyprawiał. Dzisiaj rano, próbuje zasnąć a młody tak szalał, że się nie dało 😅
    Ale jak tylko Tatuś daje rękę na brzuch to spokój jest 😂

    Agatekk, KiNiAW, Nadzieja2 lubią tę wiadomość

  • Agatekk Autorytet
    Postów: 259 400

    Wysłany: 5 marca 2024, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW, Izulek21 to bardzo pocieszające,bo myślałam że takie mega szybkie ruchy to coś bardzo dziwnego🙈

    Mając na uwadze,że moja dwójka obecnych dzieciaków zechciała doczekać najdalej do 38tc to zostały mi już niecałe dwa miesiące…i zaczynam z lekka zastanawiać się czy choć połowę planów na „przed” zrealizuję.

    Izulek21, KiNiAW, legusta lubią tę wiadomość

    2012💙
    2014🩷
    2024🩷
    2026 🥰

    age.png
  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 5 marca 2024, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama_Klary wrote:
    Moje po synu czekały u moich rodziców ale, że 11 lat to trochę czasu to w między czasie wszystko porozdawali 😂

    Taak, te organizery są super. Można też podobne kupić na allegro jak się nie pojawią bezpośrednio w ikei.

    A dziewczyny, szczepicie się na krztusiec?
    11 lat to sporo moje 5 lat czekały 🙈 ale odpukac są ok bo ostatnio przeglad robiłam czy czasem coś tam się nie zniszczyło 😁

    Moja lekarka odradziła mi szczepienia...

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1620 1441

    Wysłany: 5 marca 2024, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie do tych które mają hemoroidy tylko zewnętrzne wyszedl mi 2dni temu jeden boli jak cholera 😬🤯 zaczęłam dziś stosować ten procto glyvenol maść i czopki narazie jestem po jednej dawce rano wieczór zaaplikuje 2 dawkę tylko czekam co mi gin odpisze czy mogę 2x. Zaczęłam czytać ze można spróbować wepchnąć go do środka ale mam obawy już poczekam do jutrzejszej wizyty i zapytam gina. Mam nadzieję że po tych lekach chodz trochę ulży mi tylko pytanie czy on wejdzie do środka czy już do porodu tak zostanie 🤔🤔?? Jak sobie radzicie??

  • Nadzieja2 Przyjaciółka
    Postów: 85 170

    Wysłany: 5 marca 2024, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulek21 wrote:
    Też tak mam. Nagle zaczyna kopać z dwóch stron naraz i cisza. Raz miał taki aktywny dzień, że ja nie wiem co on tam wyprawiał. Dzisiaj rano, próbuje zasnąć a młody tak szalał, że się nie dało 😅
    Ale jak tylko Tatuś daje rękę na brzuch to spokój jest 😂

    U mnie jest tak ze jak poloze się na lewym boku to zaczyna szaleć i kopać lewy bok. Jak położę się na prawy to kopie mocno prawy bok. Jak leżę na plecach to szaleje wszędzie 😄a jak właśnie tatuś da rękę na brzuch to jest cisza, zero ruchu . 😂

    KiNiAW, Agatekk, Izulek21, Kadża lubią tę wiadomość

    ⏸️ 03.09.2023r
    Będzie syn.
  • Agatekk Autorytet
    Postów: 259 400

    Wysłany: 5 marca 2024, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW wrote:
    Dziewczyny pytanie do tych które mają hemoroidy tylko zewnętrzne wyszedl mi 2dni temu jeden boli jak cholera 😬🤯 zaczęłam dziś stosować ten procto glyvenol maść i czopki narazie jestem po jednej dawce rano wieczór zaaplikuje 2 dawkę tylko czekam co mi gin odpisze czy mogę 2x. Zaczęłam czytać ze można spróbować wepchnąć go do środka ale mam obawy już poczekam do jutrzejszej wizyty i zapytam gina. Mam nadzieję że po tych lekach chodz trochę ulży mi tylko pytanie czy on wejdzie do środka czy już do porodu tak zostanie 🤔🤔?? Jak sobie radzicie??

    Mi wyszły po dwóch porodach. Ale tak jak piszesz-można go wmasować do środka,co niestety nie oznacza że już tam zostanie :/ Generalnie mi położna zaleciła (bo zapewne już są,ale w środku i na razie nie widoczne,wyjdą po porodzie) dużo błonnika i witaminy C. I tu z tą wit. C to nie 1000,ale ile dadzą rady moje jelita przyswoić bez rewelacji. Także może jeszcze taką kurację mogłabyś sobie zaserwować. Co do bólu to pamiętam,że w szpitalu jakąś genialną maść z mentolem mi zrobili,ale za nic nie mogłam potem czegoś podobnego znaleźć w aptekach.

    KiNiAW lubi tę wiadomość

    2012💙
    2014🩷
    2024🩷
    2026 🥰

    age.png
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1834 2236

    Wysłany: 6 marca 2024, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożena wrote:
    11 lat to sporo moje 5 lat czekały 🙈 ale odpukac są ok bo ostatnio przeglad robiłam czy czasem coś tam się nie zniszczyło 😁

    Moja lekarka odradziła mi szczepienia...

    Cześć, wybaczcie, że Wam się tu wtrącam, jestem z czerwca, ale chciałam zapytać dlaczego lekarz odradził szczepienie na krztusiec? Mój powiedział, że to oczywiście mój wybór, ale dzięki temu dziecko będzie miało odporność przez pół roku po narodzinach 🤔

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    06.2024 - 🩵
  • Kadża Autorytet
    Postów: 589 727

    Wysłany: 6 marca 2024, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulek21 wrote:
    Mi lekarz odradził szczepienia
    Możesz powiedzieć dlaczego ? Ja właśnie mam podjąć decyzję o szczepieniu

  • KiNiAW Autorytet
    Postów: 1620 1441

    Wysłany: 6 marca 2024, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę dziś na wizycie to zapytam o to szczepienie wiem że maluchy jak mają 2 mies są szczepione na to właśnie

    Kadża lubi tę wiadomość

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 6 marca 2024, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola wrote:
    Cześć, wybaczcie, że Wam się tu wtrącam, jestem z czerwca, ale chciałam zapytać dlaczego lekarz odradził szczepienie na krztusiec? Mój powiedział, że to oczywiście mój wybór, ale dzięki temu dziecko będzie miało odporność przez pół roku po narodzinach 🤔

    Wiesz co, ja w pierwszej ciąży też się nie szczepiłam, dziecko poszło normalnym trybem szczepień i zostało zaszczepione, teraz pytałam o to czy się szczepić to mi powiedziała żebym nie kombinowała bo dość już mam ciężka ciążę, bo w koło coś się dzieje jakieś krwawienia, plamienia czy bole... O więcej już nie dopytywałam :) jak drugi maluch sie szczęśliwie urodzi to zostanie zaszczepiony swoją szczepionka:) ogólnie moje koleżanki czy dziewczyny z rodziny też się nie szczepiły w ciąży na krztusiec, dzieciaczki poszły trybem szczepień w przychodni :) także myślę że można i tak zrobić i tak :) obie opcje są dobre dla nas.

    Nowa_Ola lubi tę wiadomość

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 6 marca 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW wrote:
    Ja będę dziś na wizycie to zapytam o to szczepienie wiem że maluchy jak mają 2 mies są szczepione na to właśnie

    To mi właśnie też lekarka mówiła. Z synkiem też się nie szczepiłam, został zaszczepiony po urodzeniu we wskazanym terminie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2024, 12:53

    KiNiAW lubi tę wiadomość

  • Bożena Autorytet
    Postów: 1439 947

    Wysłany: 6 marca 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiNiAW wrote:
    Ja będę dziś na wizycie to zapytam o to szczepienie wiem że maluchy jak mają 2 mies są szczepione na to właśnie
    Trzymam kciuki za wizytę 🤗

    KiNiAW lubi tę wiadomość

‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ