X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2024
Odpowiedz

Majowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 9 września 2023, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renata_ wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu + 4 dni w ciąży. W poniedziałek mam pierwszą wizytę u ginekologa.
    Termin porodu na 8 maja 😍
    W czwartek dla swojego spokoju zrobiłam betę i żałuję.
    W czwartek wynik 7812, po dwóch dniach czyli dzisiaj 10900. Bardzo mały przyrost. :(
    Myślicie, że już powinnam ostudzić swoją radość?
    Mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża w którą udało mi się zajść po 2 cyklach starania.
    Zdecydowanie powinnaś nie martwić się.
    Beta na tym etapie już się nie podwaja a przyrasta znacznie wolniej co 48 h. Mam cudny wynik. Głowa do góry!

    Renata_ lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Renata_ Koleżanka
    Postów: 47 52

    Wysłany: 9 września 2023, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Spokojniej spędzę weekend ☺️

    preg.png
  • domi05 Autorytet
    Postów: 1947 935

    Wysłany: 10 września 2023, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Zbieram się już od kilku dni żeby napisać, choć jeszcze oficjalnie się nie witam. U mnie dziś 25dc. Wiele z Was pisze że nie ma objawów a u mnie jest odwrotnie. Na pozytywny test jeszcze za wcześnie a mnie od środy trzymają mdłości i pobolewanie w podbrzuszu. Nie czuje sie jak przed okresem a do planowanego jeszcze tydzień. Mam pracę stojącą, 10 godzin i nie wiem jak to rozwiązać bo sama nie wiem czy to na pewno ciąża. Nie chciałabym iść na l4 bo moze jednak to przed okresem. W piątek po pracy zwijalam się z bólu, wzięłam apap i poszłam spać... Czy któraś z Was miała takie objawy od początku 4 tygodnia z negatywnym jeszcze testem?

    tb732n0a0czusv9c.png
  • Kadża Autorytet
    Postów: 536 660

    Wysłany: 10 września 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie dziewczyny;)
    Cieszę się z tych udanych wizyt i trzymam kciuki za następne 🙏🤞🍀

    age.png
  • Renata_ Koleżanka
    Postów: 47 52

    Wysłany: 11 września 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi05 wrote:
    Hej :)
    Zbieram się już od kilku dni żeby napisać, choć jeszcze oficjalnie się nie witam. U mnie dziś 25dc. Wiele z Was pisze że nie ma objawów a u mnie jest odwrotnie. Na pozytywny test jeszcze za wcześnie a mnie od środy trzymają mdłości i pobolewanie w podbrzuszu. Nie czuje sie jak przed okresem a do planowanego jeszcze tydzień. Mam pracę stojącą, 10 godzin i nie wiem jak to rozwiązać bo sama nie wiem czy to na pewno ciąża. Nie chciałabym iść na l4 bo moze jednak to przed okresem. W piątek po pracy zwijalam się z bólu, wzięłam apap i poszłam spać... Czy któraś z Was miała takie objawy od początku 4 tygodnia z negatywnym jeszcze testem?


    Hej, moje objawy równiez przyszły na przełomie 4/5 tygodnia. Był to mega ból piersi oraz ból w podbrzuszu (nieciągły, trwał max. z 30 minut). Zrobiłam test 11dpo i już blada druga kreska była widoczna .

    Natomiast mdłości pojawiły się po 6 tygodniu i tylko wieczorami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2023, 11:08

    preg.png
  • Patrycja_Pata Ekspertka
    Postów: 192 410

    Wysłany: 11 września 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Pierwsza wizyta za mną. Jest pęcherzyk i ledwo widoczny zarodek, więc ciąża maleńka, ale w dobrym miejscu ułożona ufff Także termin mi się może jeszcze rozjechać, ale majowo 😅
    Następna wizyta za tydzień ocenić postępy!
    Pozdrawiam was

  • domi05 Autorytet
    Postów: 1947 935

    Wysłany: 11 września 2023, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renata_ wrote:
    Hej, moje objawy równiez przyszły na przełomie 4/5 tygodnia. Był to mega ból piersi oraz ból w podbrzuszu (nieciągły, trwał max. z 30 minut). Zrobiłam test 11dpo i już blada druga kreska była widoczna .

    Natomiast mdłości pojawiły się po 6 tygodniu i tylko wieczorami.

    Ja niestety nie wiem kiedy dokładnie była owu. Cykle mam 28-33. Wczoraj test był jeszcze negatywny. Bede powtarzać co 2 dni bo czuje się bardzo dziwnie.

    tb732n0a0czusv9c.png
  • Renata_ Koleżanka
    Postów: 47 52

    Wysłany: 12 września 2023, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi05 wrote:
    Ja niestety nie wiem kiedy dokładnie była owu. Cykle mam 28-33. Wczoraj test był jeszcze negatywny. Bede powtarzać co 2 dni bo czuje się bardzo dziwnie.

    Mojej koleżance testy sikanie wychodziły negatywnie do 10 tygodnia. Musisz uzbroić się w cierpliwość. ☺️

    preg.png
  • Renata_ Koleżanka
    Postów: 47 52

    Wysłany: 12 września 2023, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja_Pata wrote:
    Cześć dziewczyny
    Pierwsza wizyta za mną. Jest pęcherzyk i ledwo widoczny zarodek, więc ciąża maleńka, ale w dobrym miejscu ułożona ufff Także termin mi się może jeszcze rozjechać, ale majowo 😅
    Następna wizyta za tydzień ocenić postępy!
    Pozdrawiam was

    Gratulacje!
    Też jestem po pierwszej wizycie ☺️
    Jest już serduszko, a tak bardzo się stresowałam, że coś będzie nie tak. 😍
    Tylko niestety muszę brać tabletki bo progesteron troszkę za niski.

    Kadża, Patrycja_Pata lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Monika.a Ekspertka
    Postów: 240 246

    Wysłany: 12 września 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    31 lat, świadoma decyzja, sukces w 3 cyklu i jedyne co czuje, to jestem przerażona. Męczą mnie migreny ( jestem migrenowcem od 15lat)- dodatkowo jest +30st. Oprócz tego objawów brak. 9.10 wizyta pierwsza- NFZ żeby dostać skierowanie na badania, a potem prywatnie. Zależy jaka apka- termin 20-27.05.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2023, 10:13

  • Izulek21 Autorytet
    Postów: 433 789

    Wysłany: 12 września 2023, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika.a wrote:
    Witajcie.
    31 lat, świadoma decyzja, sukces w 3 cyklu i jedyne co czuje, to jestem przerażona. Męczą mnie migreny ( jestem migrenowcem od 15lat)- dodatkowo jest +30st. Oprócz tego objawów brak. 9.10 wizyta pierwsza- NFZ żeby dostać skierowanie na badania, a potem prywatnie. Zależy jaka apka- termin 20-27.05.

    Trzymam kciuki aby było dobrze i migreny choć trochę zmalały :)

  • Monika.a Ekspertka
    Postów: 240 246

    Wysłany: 12 września 2023, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulek21 wrote:
    Trzymam kciuki aby było dobrze i migreny choć trochę zmalały :)
    Dziękuję 😊

  • Kadża Autorytet
    Postów: 536 660

    Wysłany: 12 września 2023, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak się dziś czujecie ?

    age.png
  • Monika.a Ekspertka
    Postów: 240 246

    Wysłany: 12 września 2023, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadża wrote:
    Hej dziewczyny jak się dziś czujecie ?
    Ja od niedzieli ciąg migrenowy i 8h w pracy- umysłowa. Głowa pęka, a czy mdłości od ciąży czy migreny to sama nie wiem. Czekam na chłodne dni. Ale czego kobieta nie zrobi :). Jakieś lekki, różowy śluz się pojawił, ale nie miałam w sumie tego przy implementacji, więc póki co się nie przejmuje tylko liczę, że się mały człowiek zadomawia.

    Kadża lubi tę wiadomość

  • Monika.a Ekspertka
    Postów: 240 246

    Wysłany: 12 września 2023, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadża wrote:
    Hej dziewczyny jak się dziś czujecie ?
    A jak u Ciebie?

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 12 września 2023, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w którym dniu uslyszalysxie prawidłowo bijące serduszko? U mnie dzisiaj 6+0 i pikało serce ale bardzo słabiutko jeszcze. Zastanawiam się czy się bardziej rozkręci czy to raczej pójdzie w tą drugą stronę...

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Patrycja_Pata Ekspertka
    Postów: 192 410

    Wysłany: 12 września 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Renata_ ☺️
    U mnie jeszcze nie było serduszka...
    Ale Syvka też się nie martw ,wiem ,że czasem na owulacja się trochę przesuwa i ciążę jest odrobinkę mniejsza niż teoretycznie powinna według lekarza i miesięczki, cierpliwości i dobrej myśli i będzie dobrze, trzeba poczekać.
    Tak mnie z druga ciąża przestraszyli a z czasem było dobrze i urodził się zdrowy chłopak 😉❤️

  • Patrycja_Pata Ekspertka
    Postów: 192 410

    Wysłany: 12 września 2023, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadża wrote:
    Hej dziewczyny jak się dziś czujecie ?
    A swoją drogą dziś miałam okropny dzień, męczą mnie mdłości od wczoraj okrutne a dziś miałam nie wiadomo z kad napad płaczu 🤭 teraz już lepiej. Jak pisałam to moja 4ciaza ale takich skoków nastroju nigdy nie było 😅

  • Izulek21 Autorytet
    Postów: 433 789

    Wysłany: 12 września 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj po obiedzie tak mnie odcięło, że zasnęłam a już dawno nie miałam drzemek w ciągu dnia. Jakieś nudności zaczęły się pojawiać wieczorem i póki co to tyle.
    Mega czekam na kolejną wizytę, którą mam pod koniec miesiąca, bo na ostatniej lekarz powiedział, że to dość wczesna ciąża i jeszcze był pusty pęcherzyk. Trochę mnie to zmartwiło

  • Kadża Autorytet
    Postów: 536 660

    Wysłany: 12 września 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika.a wrote:
    A jak u Ciebie?
    U mnie ok. Czasem dziś ciągną pachwiny i mam wrażenie najedzenia pod korek a tak to ok. Dziś rano sprawdzałam czy nie mam wiotkich piersi i brzucha🤦🏽‍♀️ po poronieniu jakoś nie mogę normalnie myśleć, choć myśle pozytywnie…staram się. Z jednej strony chciałabym żeby to już był następny czwartek i wizyta a z drugiej strony tak się jej boje 🤦🏽‍♀️ teraz w czwartek wywozimy najstarsza córkę na studia wiec mam co robić i czym zająć myśli. Fajnie że będzie studiować co chce ale tak daleko od domu ,że wiem iż nie będzie jej co tydzień w domu:(

    Dziewczyny może przedstawmy się sobie ciut lepiej tj skąd jesteśmy, ile mamy lat, czy mamy dzieci i ile… co chcemy powiedzieć o sobie. Jeśli któraś z was nie chce to ok.

    Nazywam się Karolina, mam 41 lat. Mieszkam w Irlandii z mężem i 3 dzieci. To moja 5 ciąża ( niestety straciłam dziecko w maju)

    rudepozostanie lubi tę wiadomość

    age.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ