Majóweczki 2016 :D
-
WIADOMOŚĆ
-
JustyśM wrote:Witam. Miałam maą przygodę w poniedziałek w nocy od 21 wymioty biegunka i na SOR-ze w szpitalu wylądowałam-3 kroplówki badania i wyszłam po 12 godzinach -stwierdzono nieżyt jelitowy spowodowany wirusem, następngo dnia przeszło-poleżałam cały dzień i jest oki.
Współczuję ;/ dobrze ze juz się poprawiło..
Kłosia gratulacjeKłosia lubi tę wiadomość
Livia
Nela
Marcel
-
wlasnie kupilam 23 stuki ubranek 56 i 62 za 80 zl z przesylka wychodzi ze 3.50 za sztuke
pajace, spioszki ( jedne z napisem kocham swoich rodzicow
) kaftaniki, body z dlugim i krotkim rekawem i rajstopki dokladajac do tego co juz mam chyba mam juz wystarczajaco ciuszków
nie mam tylko niedrapek na raczki.
Carolq, helutka, pasia27 lubią tę wiadomość
-
Dziewczynki ja tez juz jestem po USG-dzidzia kochaniutka i przesliczna
No ale uparla sie i nie chce mi pokazac co tam ma miedzy nozkami ;( Tak wiec chyba chce zebysmy mieli meeega niespodzianke, i tak szczeze to zastanawiamy sie czy wogole nadal chcemy wiedziec jakiej dzidzia jest plci
Przeciez wazne ze zdrowiutkie
A ubranka w wiekszosci i tak beda po kuzynach i kuzynce wiec do obu plci sie cos dobierze
Magenta, Carolq, josephinka84, Negra, katarzyna_d, FeliceGatto, pasia27, Różyczka, migussia, xpatiiix3, bereda11 lubią tę wiadomość
myszka2070 -
xpatiiix3 wrote:Wpisałam aaa właśnie kogo jeszcze dopisać bo tu jakiś czas temu czystki na liście były i ja dopisze potem numerki poprzepisuje bo nie chce mi się sto razy płeć imię dopisać czy nie ma wgl kogoś. ?
Mi Pati możesz dopisać Iwo, Michał dla syncia
xpatiiix3 lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny, mam pytanie.
Jestem dziś pierwszy dzień na L4, tylko w zwolnieniu moja doktor wpisała błędny nr domu ( niestety taki był w karcie ciąży,a ja tego nie zauważyłam). Wiecie może czy mogę to sama zmienić w ZUS-ie czy lekarz musi wypisać mi nowe? Dodam,ze zwolnienie dziś dostarczyłam do ZUSU.Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 21:15
Pozdrawiam,
Ola -
FeliceGatto wrote:Marzenka, ja miałam CC w czerwcu 2014. I na początku ciąży czułam swędzenie w środku, w miejscu nacięcia, potem koło 14-16tc mnie piekło. Teraz jest spokój, ale myślę, że to normalne, nawet po kilku latach.
-
Gratuluję pozytywnych dzisiejszych wizyt!
Co do sylwestra my też w tym roku siedzimy w domu. Zakupiłam już sobie warkę 0.0% dokupię jeszcze paczkę czipsów i będzie impreza w łóżku przed tv
Mam pytanie z innej beczkiWiem, że do wakacji jeszcze daleko ale ja lubię sobie pomarzyć zimą i się porozglądać wcześniej i szukam jakiegoś sprawdzonego noclegu na lipiec w Zakopanem. Interesuje mnie coś niedaleko centrum, z ogródkiem żeby można było kawkę na zewnątrz wypić i w rozsądnych pieniążkach. Może ktoś, coś wie?
-
malvva wrote:wlasnie kupilam 23 stuki ubranek 56 i 62 za 80 zl z przesylka wychodzi ze 3.50 za sztuke
pajace, spioszki ( jedne z napisem kocham swoich rodzicow
) kaftaniki, body z dlugim i krotkim rekawem i rajstopki dokladajac do tego co juz mam chyba mam juz wystarczajaco ciuszków
nie mam tylko niedrapek na raczki.
http://www.smyk.com/szukaj/produkt?q=r%C4%99kawiczki+niemowl%C4%99ce&qtype=basicForm&sort=priceAscmalvva lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualnyGratulacje udanych wizyt i dobrych wieści !
Pati jak uzupłniasz liste, to mi możesz wpisać Michałka
Klaudia planujesz się wybrać z małym na wakacje ?my w 2016 raczej nigdzie nie pojedziemy bo od maja do pazdziernika czekają nas wesela, urodziny i chrzciny
Choroba nas chyba dopada, wszyscy w domu u mnie jak i u męża smarkają i kichają i już mnie w zatokach coś kręci.xpatiiix3 lubi tę wiadomość
-
Hej dziewczyny ja miałam mieć usg jutro ale okazało się ze lekarka jednak w sylwestra nie przyjmuje i pojechałam dzisiaj po pracy. Dzisiaj miałam połówkowe dzidzia zdrowa i duża bo wazy juz511g. No i płeć się wydała sama. Odrazu po włączeniu usg pokazały się uda z sisiorkiem pomiędzy tAk wiec będzie chłopak:) jestem przeszczęśliwa bo będzie parka u nas w domu. Ciekawe jak duży się urodzi bo Elena ważyła równe 3kg w donoszonych 40tyg a tu się zapowiada o wiele więcej.
Mnie tez dopada choroba gardło mnie zaczęło pobolewac a jutro idziemy na zabawę sylwestrowa wiec nie wypada być chorym:)
Wy już widzę kompletujecie wyprawkę ja jeszcze nawet o tym nie myśle. No ale cześć rzeczy będzie po Elenie napewno. Może w marcu się ogarnę bo wtedy zamierzam iść na zwolnienie a narazie pochłania mnie praca i moje studia.
Jak u Was z waga? Dużo już przytylyscie od początki ciąży?Negra, Różyczka, pasia27, FeliceGatto, Aniu_leczka, katarzyna_d lubią tę wiadomość
-
Skolma wrote:Hej dziewczyny ja miałam mieć usg jutro ale okazało się ze lekarka jednak w sylwestra nie przyjmuje i pojechałam dzisiaj po pracy. Dzisiaj miałam połówkowe dzidzia zdrowa i duża bo wazy juz511g. No i płeć się wydała sama. Odrazu po włączeniu usg pokazały się uda z sisiorkiem pomiędzy tAk wiec będzie chłopak:) jestem przeszczęśliwa bo będzie parka u nas w domu. Ciekawe jak duży się urodzi bo Elena ważyła równe 3kg w donoszonych 40tyg a tu się zapowiada o wiele więcej.
Mnie tez dopada choroba gardło mnie zaczęło pobolewac a jutro idziemy na zabawę sylwestrowa wiec nie wypada być chorym:)
Wy już widzę kompletujecie wyprawkę ja jeszcze nawet o tym nie myśle. No ale cześć rzeczy będzie po Elenie napewno. Może w marcu się ogarnę bo wtedy zamierzam iść na zwolnienie a narazie pochłania mnie praca i moje studia.
Jak u Was z waga? Dużo już przytylyscie od początki ciąży?
Fajnie, że parka
Ja mam termin na 1 maja a nie mam dla Małej nawet pary skarpetek. Planuję zakupy w przyszłym roku bo uważam, że jeszcze na to czas. Zresztą pomyślałam, że skorzystam chętnie z przecen, które już chyba się zaczęły. Teraz też zajmuję się pracą.
Od początku ciąży przybyło mi 3kg. W pierwszym trymestrze nawet schudłam odrobinę bo miałam mdłości straszne i zero apatytu. Teraz też nie mam jakiegoś mega apetytu choć przyznaję, że codziennie jem słodycze a nigdy nie miałam takich upodobań