X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2016 :D
Odpowiedz

Majóweczki 2016 :D

Oceń ten wątek:
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję super wieści z wizyt ;)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    williams1 wrote:
    Super wieści się super czyta :-) gratulacjeee po wizytowe!
    Mam pytanie do tych u których różnica wieku dzieciaków mała i jak planujecie zakup wózka? Bliźniaczy tzn rok po roku?
    Jakieś typy?
    U mnie nie bylo drugiego dziecka zaraz po, ale mieszkam na 3 piętrze i musiała wozek tachac. Młodego nauczyliśmy chodzić na długie spacery bez wózka. Jak miał 1,5 roku schowalismy parasolkę ;). I potem sie nie zdarzyło, zeby marudził ze go nóżki bolą. Tyle ze moje dziecko miało energii za 3. Jak miał troche ponad rok to przestał spać w dzien bo potem w nocy nie byloby spania

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2203

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i.am.chappie wrote:
    mam pytanie do tych, które mają L4 od lekarza na nfz, dają chętnie? Planowałam pracować do końca roku, ale już mi zapał osłabł i najchętniej już teraz bym sobie poodpoczywała..

    Chętnie nie dają. Ale musisz powiedzieć, że jest Ci słabo cały dzień, że wali Ci serce, że masz uderzenia gorąca, że bardz źle się czujesz, że praca Cię stresuje itp. Plus musisz też słabo wyglądać na wizycie ;) I będzie ok.

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was ma mocno wodnisty śluz.? Taki przezroczystobiały delikatnie, ale jednolity i zero objawow infekcji.. wody to nie są ,bo ph sprawdzalam 4.0, no i mocz to też nie jest bo czuję się jak się siknie przy kichaniu a jak wylatuje sporo śluzu, ale jak czasem chlupnie albo lecieć zaczyna normalnie majtki mokre na wylot przez wkładki.. tak już 3 dzień chyba od tego kaszlu i kichania w kółko tak ale ja od razu schizuje i do kibelka latam sprawdzać dobrze że mam te papierki do sprawdzania ph :P ratują moje nerwy i niepotrzebnie na IP nie musze latać także polecam przy okazji się zaopatrzyć ja mam te najtańsze za niecałe 5zl z przesyłka już nabyłam jeszcze w ciąży z Nel a później do sprawdzenia w razie co ph moczu się przydają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 21:57

    RofTW lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze no właśnie, ja to zdrowa jak ryba jestem :-D ale wiadomo, jak sama się o siebie nie zatroszczę, to nikt za mnie tego nie zrobi, a jakoś nie umiem zwolnić obrotów. Pokombinuję, dzięki ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 21:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    A czy któraś z Was ma mocno wodnisty śluz.? Taki przezroczystobiały delikatnie, ale jednolity i zero objawow infekcji.. wody to nie są ,bo ph sprawdzalam 4.0, no i mocz to też nie jest bo czuję się jak się siknie przy kichaniu a jak wylatuje sporo śluzu, ale jak czasem chlupnie albo lecieć zaczyna normalnie majtki mokre na wylot przez wkładki.. tak już 3 dzień chyba od tego kaszlu i kichania w kółko tak ale ja od razu schizuje i do kibelka latam sprawdzać dobrze że mam te papierki do sprawdzania ph :P ratują moje nerwy i niepotrzebnie na IP nie musze latać także polecam przy okazji się zaopatrzyć ;)
    Ja tak mam, już chyba z 3 tygodnie, ale to niby normalne. Właśnie tak dużo przezroczystego, wodnistego śluzu. Wcześniej do toalety biegałam sprawdzić czy to nie krew i czy nie poroniłam. Zapytam gina na najbliższej wizycie za tydzień, bo fakt momentami czuję sie z tym niekomfortowo :-/

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 2 listopada 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez przypadek polubiłam no ja wcześniej tak okazyjnie pierwszy raz na zjeździe ostatnim mi się przytrafiło potem raz i teraz 3 dzień z rzędu nawet 2-3 razy dziennie takie spore te chlupniecia dlatego no mówię lipq bo sporo tego i no mokro... w poprzednich ciazach tak miałam coś ok.3 trym nawet koniec 2 z Nelka chyba zdaje się dopiero ten wodnisty śluz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 21:59

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie gdzieś czytałam, że taki śluz się może pojawić, to się nie przejmuje. Tym bardziej, że nic nie śmierdzi, co prawda też specjalnie nie pachnie :-D i nie swędzi, więc infekcję wykluczyłam. Ale zapytam dla spokojności ;-)

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

  • luna91 Autorytet
    Postów: 1266 1548

    Wysłany: 2 listopada 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam sporo śluzu. Czasami nawet lekko żółtawy. Gin badał ph i powiedział, że ok. Nie piecze, nie ma brzydkiego zapachu to chyba większa ilość wydzieliny jest normalna, ale jeszcze zwrócę mu na to uwagę za tydzień :P

    3 maleństwo w drodze... ☺️

    Kwiecień 2018 - synek <3
    Maj 2016 - synek <3
    2015 - aniołek
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 2 listopada 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do lekarza na NFZ i bez problemu dostałam l4. Mam ciężkie warunki w pracy sam kierownik kazał mi brać zwolnienie.

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2203

    Wysłany: 2 listopada 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia wrote:
    Ja chodzę do lekarza na NFZ i bez problemu dostałam l4. Mam ciężkie warunki w pracy sam kierownik kazał mi brać zwolnienie.

    Kłosia, w takim przypadku wiadomo, że nie będzie problemu. Ale ja np. pracowałam w biurze i ciąża bez komplikacji nie jest wtedy powodem do wystawienia zwolnienia ;)

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2203

    Wysłany: 2 listopada 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się tabelka mamuś ładnie zapełnia :) Na razie 1:0 dla dziewczynek ;) Kto jutro wizytuje?
    (W sumie to ja, ale nie usg, tylko kontrola u gina prowadzącego. Na usg chodzę do doktorka z lepszym sprzętem, więc moja wizyta się nie liczy :P )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2015, 23:24

    myszka2070 lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 2 listopada 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xpatiiix3 wrote:
    A czy któraś z Was ma mocno wodnisty śluz.? Taki przezroczystobiały delikatnie, ale jednolity i zero objawow infekcji.. wody to nie są ,bo ph sprawdzalam 4.0, no i mocz to też nie jest bo czuję się jak się siknie przy kichaniu a jak wylatuje sporo śluzu, ale jak czasem chlupnie albo lecieć zaczyna normalnie majtki mokre na wylot przez wkładki..

    A bierzesz jakieś lekarstwa? Syropy na kaszel rozrzedzają śluz... Ja miałam duuuuzo wodnistego bezzapachowego śluzu po antybiotykach. Wystraszyłam sie okropnie, ale pózniej wpadłam na pomysł,ze to moze rodzaj grzybicy...zaczęłam stosować probiotyk doustnie i przeszło.

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 listopada 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry :)

    Ja dzisiaj mega nie wyspana, już żałuje że nie jestem na L4 i bym sobie troszkę poleniuchowała w domu, ale cóż damy radę :)

    Trzymam kciuki za wizyty jeśli dzisiaj są :)

    Pati wiele dziewczyn ma taki śluz w tym okresie ciąży, myślę że to o niczym nie świadczy, a swoją drogą mówisz że w aptece można kupić te papierki pokazujące ph ??? a jakie PH powinno być jeśli to wody ????

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 3 listopada 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    No nie biorę żadnych leków właśnie tylko teherbaty pije i tak dalej i musze powiedzieć ze dzisiaj ciut lepiej ;)

    A no właśnie na tym etapie nie miałam w poprzednich ciazach aż tak wodnistego,wiec z ciekawości tylko pytam ;) Ale skoro nie tylko ja tak mam to widocznie tak ma być w każdej ciąży wszystko szybciej hehe ;P

    Papierki jo fajna sprawa na serio ekstra uspokajają powiem Ci ze nie pamiętam z ph10 jakos pamiętam tylko ze prawie granatowy ten papierek był jak to już wody były ;) a wcześniej np od moczu zielonkawy był bo u mnie mocz 7-8 ph ciagle

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 listopada 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to PH 8 pewnie dalej się utrzymuje, muszę zapytać w aptece bo to rzeczywiście super sprawa z tymi papierkami :)

    Zdróweczka Pati :)

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no my siedzimy na badaniach ,
    Glukoza wypita i czekamy na drugie pobranie :/ średnio weszła ale nie omldalam ni nic takze dobrze o tyle .
    Troszkę zmartwiłam sie tym posiewem bo nie wiedziałam ze aż tyle sie czeka na to :( a to od 3-5 dni ) :/
    No ale cos najwyzej będę musiała poczekać z wynikami do następnej wizyty

  • La-mia Autorytet
    Postów: 335 735

    Wysłany: 3 listopada 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolq a Ciebie pęcherz męczy?

    05.09.2015 - ICSI 3BB - udane!!!!! :)

    11.05.2015 - Tosia, 3250 g, 57 cm
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 listopada 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które robiły krzywą cukrową mam właśnie pytanie, macie wyniki na czczo, po 1 h i po 2 h. Bo jak ja robiłam z Wiki to w diagnostyce zrobili mi tylko na czczo i po 2 h. Jak to było w Waszych laboratoriach.

    Z góry dzięki za odpowiedź :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 3 listopada 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Dziewczyny które robiły krzywą cukrową mam właśnie pytanie, macie wyniki na czczo, po 1 h i po 2 h. Bo jak ja robiłam z Wiki to w diagnostyce zrobili mi tylko na czczo i po 2 h. Jak to było w Waszych laboratoriach.

    Z góry dzięki za odpowiedź :)
    W poprzednich ciążach miałam tak jak Ty na czczo i po 2 godzinach

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
‹‹ 542 543 544 545 546 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ