Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2016 :D
Odpowiedz

Majóweczki 2016 :D

Oceń ten wątek:
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    dziewczyny apropo,a jak u Wasbz seksem,bez zmian,nadal aktywnie tj przed ciąża??
    tak ,nawet czesciej powiedzialabym , ale z tym nie mielismy nigdy problemu ..narazie przez moje zpalenie pęcherza mamy cebilat mam nadzieje krociutko :-)...

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    probuje nadrobic czytanie bo rano bylam w pracy , i troche mi sie schodzi :-)

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Hiacynta i Baronowa, super wieści, trzymam kciuki za Maluszki :)
    Ja rónież trzymam kciuki za twojego a endomenda niech spier...... :) od nas z daleka :)<3

    sorki za wyrażenie ale dla endo takie wyrażenie znalazłam :)

  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Witam jestem po wizycie,

    pęcherzyk wymiar 6,0 cm jest zarodek malutki:), serduszka nie słyszałam ale lekarka widziała ze cos zaczyna się tam ruszać i na dniach zacznie bić :) wszystko jest ok jak narazie, na jajniku nic nie zauważyła niepokojącego :) ze względu na moją chorobe wizyte mam za tydz. Bo miała być za 3 tyg
    Mam już karte ciąży :) i pierwsze zlecone badania

    pozdrawiam :)
    hiacynta bardzo dobre wiesci ..super

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wizyte dopiero 9.10.15..ale ciesz e sie razem z wami czytajac ze u was wszystko ok...

    Eliana lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 16 września 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziaaaa co tam u Ciebie ? jak sie czujesz ?

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Hiacynta gratuluję, mój pecherzyk ma 1,05 cm , twój coś duży rzeczywiście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolezanka w 7 tyg ma pecherzyk 10,2 cm a zarodek 7mm

    Ja juz nie wiem nic mam się martwić ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    No Hiacynta gratuluję, mój pecherzyk ma 1,05 cm , twój coś duży rzeczywiście :)


    a mozę to nie był wymiar pęcherzyka tylko jakiś pomiar bo ja nie pytałam o wielkość tylko ona mówiła że tu jest to tu tamto że jest wszystko prawidłowo .

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 16 września 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super wieści z wizyt <3

    Własnie zaczęła sie powtórka wczorajszego odcinka ,,moje 600 gram szczęścia''
    Jakby ktoś wczorajszego nie oglądał :-)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 16 września 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    Mam się martwić ?? na zdj usg pisze chyba ze 6 cm to cos innego

    W opisie mam 6,0 cm Gen.
    Ja w sumie nie pytałam, lekarka mówiła że jest wszyto dobrze


    6cm to pewnie odległość od głowicy usg czy jak to się mowi GS to pęcherzyk

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieważne Hiacynta, każda z nas jest inna, skoro lekarze mówią, że jest ok to tak jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w opisie 4.0 cm Gen a 1.05 cm GS :)

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 16 września 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10cm pęcherzyk to ja miałam jakoś w 12tc może na parametry sprzęty popatrzyłaś :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 16 września 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w parametrach było 5cm gen bo sprawdzałam Teraz zerknij na GS; )

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co to jest ten Gen ??



    ja mam tak
    : G50/p90/120db
    FA6/FSI1/PGC0
    MIO.6/ TIs 0,2

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam nic takiego jak GS :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale jak mówiła cos juz tam zaczyna widziec jak cos pika i że serduszko ruszy na dniach i że jest ok to chyba nie bede się doszukiwać rozmiarów :)
    u każdej wiadomo smerf inaczej rosnie inne daty ovu :)

    Ostatnio ciąza zatrzymała się na 8 mm jak już serduszko będzie bede prze szcześliwa :) będzie co ma być

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hiacynta99 wrote:
    co to jest ten Gen ??



    ja mam tak
    : G50/p90/120db
    FA6/FSI1/PGC0
    MIO.6/ TIs 0,2

    U mnie też MI 0.49 TIS 0.4 ale co to znaczy nie mam pojęcia :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    później wrzucę zdj z USG z 10 wrzesnia i z dziś :)

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ