Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me, no rozumiem Cię, Ale według tych tabelek ja mam teraz 33 tydzień a nie 34. Na ostatnich prenatalnych mały był w 50 centylu dokładnie, badanie w 30t2d, według tej tabelki i jego wagi 50 centyl wypadał w 30 tygodniu a nie 31 :P wiem że to nie ma aż takiego znaczenia, rozkminiam sobie po prostu ile teraz może ważyć i moje obserwacje wskazują na tym że ta tabelka pokazuje skończone juz tygodnie haha :D

    gann3e3k0unlohxb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam inna tabele - wg tej moj syn byłby cały czas poniżej 10 :(

  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciacho wrzuc ta tabele, moze moj wtedy bedzie ok 🤦‍♀️🤷‍♀️

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po wizycie. Wszystko ok. Młody ułożony główkowo. Wody w normie. Łożysko 2 stopnia. Waga 2300g. No kolos nie będzie. W pomiarach tydzień młodszy. Następna wizyta za równe 2tyg. Wtedy trochę badań przed: krew, mocz, gbs, hiv, hcv :)

    nick nieaktualny, puszek369, MaMaMi83, iwwk, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Veri, Fikus, PatkaPP, ago91, Rudzik1, Paula_071, Agata :), slodka100 lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzcie jaka okazja promocja jedynie 300 zł za kołyskę z kartonu i to bez materaca ;D
    https://www.smyk.com/catalog/product/view/id/157467/s/quaranta-settimane-eco-lozeczko-z-tektury/

    nick nieaktualny, iwwk, nick nieaktualny, 4me, Agata :) lubią tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaMaMi83 wrote:
    Ciacho wrzuc ta tabele, moze moj wtedy bedzie ok 🤦‍♀️🤷‍♀️
    Nie umiem - nie wchodzą mi foty :( wrrrr !!!
    Tu jest
    http://spokojnamama.blogspot.com/2013/07/waga-maluszka-tydzien-ciazy.html?m=1

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek, biere ! :D

    Ja mam takie duże pakowane pudło, po meblach balkonowych, jak przemaluje to może opchnę za 500 zł i podpiszę, że to ekologiczny kojec :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 17:01

    Milka1991, nick nieaktualny, PatkaPP lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Puszek, biere ! :D

    Ja mam takie duże pakowane pudło, po meblach balkonowych, jak przemaluje to może opchnę za 500 zł i podpiszę, że to ekologiczny kojec :D
    Spóźniłaś się z pomysłem ;D https://www.empik.com/lulaby-baby-box-finskie-pudelko-do-spania-lulaby,p1203757166,zabawki-p?gclid=EAIaIQobChMI9Mu63aPD4QIVlaiaCh3f0AYPEAYYAiABEgIR4fD_BwE&gclsrc=aw.ds

    jak dziecko będzie za głośno to można je zakryć wieczkiem;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 17:03

    iwwk, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Alicja-33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z tego co pamiętam to dzieci rodzeństwa uwielbiały siedzieć w różnych pudełkach, ale to nie były takie glam modne kartony 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 17:07

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha Puszek ja teraz naprawdę to zaczynam rozważać ! :D Moje jest takie pakowane, że nawet ja tam się zmieszczę, zrobię przegródki i może jako pudełko na trojaczki będzie :D - swoją drogą to na pewno ktoś by to kupił :D :D

    Szczesliwa ledwo zywa, puszek369, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka - kupuje !!! Od razu kot skorzysta :)

    puszek369, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka

    Gratulacje najważniejsze że wszystko dobrze :)

    Alicja

    Jak u Ciebie przygotowania idą ?? Łóżeczko wózek wszystko już gotowe ?? Za tydzień rodizsz aaaaaaaa ale emocje się i u nas zaczną !!.😉😉😉

    Milka1991, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane wrote:
    4me, no rozumiem Cię, Ale według tych tabelek ja mam teraz 33 tydzień a nie 34. Na ostatnich prenatalnych mały był w 50 centylu dokładnie, badanie w 30t2d, według tej tabelki i jego wagi 50 centyl wypadał w 30 tygodniu a nie 31 :P wiem że to nie ma aż takiego znaczenia, rozkminiam sobie po prostu ile teraz może ważyć i moje obserwacje wskazują na tym że ta tabelka pokazuje skończone juz tygodnie haha :D
    Ale to nie tak... Ja rozumiem, ze patrzysz najpierw na tydzien a nie na wage? Czy ja juz zglupialam w tej ciazy?

    Czyli Ty jestes w 34 tygodniu i szukasz wagi dziecka i widzisz w jakich widelkach centylowych jestes a nie na odwrot, ze wychodzisz od wagi i patrzysz na tygodnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 17:31

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me haha, już też się zaplatałam ale spróbuję jeszcze wyjaśnić na przykładzie ostatnich prenatalnych

    Miałam badanie w 30t2d ciąży, ważył wtedy 1563 gramy i według usg był na 51 centylu wtedy. Teoretycznie to był już 31 tydzień ale spójrz na tabelkę, w niej waga 1559 gram na 50 centylu jest w 30 tygodniu a to mi mówi ze ta tabelka pokazuje skończone tygodnie :D więc jak teraz masz 32i4 to w tej tabeli powinnaś patrzeć jeszcze na 32 tydzień :D pewnie ze to nie wyznacznik bo pewnie między pierwszym a ostatnim dniem tygodnia dziecko wazy do 200 gram więcej ale jakby się już nia sugerowac to wydaje mi się że jest jak pisze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2019, 17:52

    gann3e3k0unlohxb.png

  • Verbena Ekspertka
    Postów: 212 704

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj już po konsultacji anestezjologicznej a później w szpitalu jeszcze posprawdzali wszystko, zrobili ktg wszystko ok przepływy na szczęście wyszły prawidłowo. Według ich pomiarów młody ma około 2800g a według mojego lekarza 3kg więc myślę że młody urodzi się w tych okolicach wagowych. Powiedzieli zgodnie jak mój lekarz że mogę już spokojnie odstawić heparyne wiedz dzisiaj będzie pierwszy dzień bez klucia :)

    Coraz bardziej się boję to już tylko tydzień w środę stawiamy się do szpitala a w czwartek zobaczymy już naszego szkraba :)

    Samari, mi czasami po zastrzyku takie jakby guzki się robiły nic z tym nie robiłam i zazwyczaj po max 2 dniach znikały.

    nick nieaktualny, PatkaPP, Alicja-33, MaMaMi83, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Paula_071, Veri, Agata :) lubią tę wiadomość

    Kacperek 06.01.2018 - 12.01.2018 [*]
    Nasze 6 dni szczęścia...

    Filip 18.04.2019 nasz mały wielki cud 😍3270g 55cm
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)
    Dopiero mam chwilę by napisać, uczyłam się i zdałam miedzynarodowy certyfikat! :) ostatnie ambitne zadanie zaliczone :)

    Gratuluję udanych wizyt :)

    Puszek, może to głupie pytanie, ale to widać na usg włosy dziecka? :)

    Szczesliwa ledwo zywa, Milka1991, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwwk, 4me, Veri, slodka100 lubią tę wiadomość

  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwestii no-spy tez jestem ostrożna, nawet jak mam brzuch jak kanień wiele godzin to nie wezmę.
    W ogole w ulotce jest napisane że przenika przez łożysko oraz że nie wolno brać w okresie okołoporodowym...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt ! :*

    Zjadłam pół dużego pojemnika lodów:D nie mogę się ruszać :)

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagooo zazdro!!! Ale nadrobię zaraz po porodzie :D zanim schudnę tę ciążę to przywalę kilka kg bo sobie "dogodzę" po tej cukrzycy :D

    ago91 lubi tę wiadomość

  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantera wrote:
    Cześć dziewczynki :)
    Dopiero mam chwilę by napisać, uczyłam się i zdałam miedzynarodowy certyfikat! :) ostatnie ambitne zadanie zaliczone :)

    Gratuluję udanych wizyt :)

    Puszek, może to głupie pytanie, ale to widać na usg włosy dziecka? :)
    Dr mi pokazywala, też byłam w szoku, ale już o tym słyszałam 😜 a to było usg 2d

    Pantera lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
‹‹ 1126 1127 1128 1129 1130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ