Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 5 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina, też myślę że szyjka sie otwiera i stąd krew, ale pewnie ze jedz, coś się ewidentnie dzieje :)

    U mnie tylko straszaki, bóle ledzwi, bioder, rano doszła kość ogonowa która napierdziela równo, zaczyna być wesoło :D

    gann3e3k0unlohxb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina wrote:
    Zjem śniadanie i jadę. Chociaż myślę, że to czop i można na spokojnie. Ale są skurcze. Słabsze niż w nocy, ale coraz częściej. Kurde. Gdyby się Młoda ruszyła, to bym poczekala Jeszcze, A nie czuje jej od godziny i się cykam. Dzięki za kciuki. Napisze później co i jak.
    Ciasteczko, jadę na Zaspe.
    Trzymam kciuki i powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, super! Gratulacje! :) niech dzidzius zdrowo rośnie <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina powodzenia kciuki ! <3

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje klaudia. To mnie zszokowalas z tym że nie zadziałalo znieczulenie w kręgosłup chyba źle musieli je podać masakra udusilabym ja to bym już wolała od razu ogolne

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia gratulacje, super że poród poszedł w sumie dość szybko, nawet jeśli skończył się CC. Najważniejsze, że dobrze go wspominasz i z Tobą i dzidziusiem wszystko dobrez :) Jeszcze raz gratuluję.

    Glendolina, powodzenia!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina kciuki 😊 Mi lekarka przy plamieniu kazała jechać na ip.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina

    Powodzenia,jedz do szpitala daj znac co u was ;) trzymamy kciuki ✊✊✊✊

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina trzymam kciuki żebyś dziś urodziła

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Klaudia! :) Super, że wszystko dobrze się rozwiązało i dla dzidziusia dobrze, że akcja sama się rozpoczęła :)

    Glendolina no to czekamy na rozwój wydarzeń! Kciuki i powodzenia!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina kciuki!!

    Klaudia cieszę się, że jesteś szczęśliwa i że się wszystko fajnie skończyło :)

    Mieliśmy zrobić dziś majówkowego grilla, na dworze 4 stopnie haha.. Skończy się na domówce ;) złożyliśmy wózek, baby hug już czeka, dzisiaj składamy jeszcze łóżeczko i będzie już wszystko gotowe na maluszka :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak tak patrzę na tą pogodę to się cieszę, że kupiłam taki ciepły polarkowy kombinezon na wyjście dla małego 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ogromne gratulacje ❤❤❤❤.

    Glendolina Trzymam mocno kciuki ✊✊, no i powodzenia 💪💪.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    No jak tak patrzę na tą pogodę to się cieszę, że kupiłam taki ciepły polarkowy kombinezon na wyjście dla małego 😊

    A wiez, ze ja to samo ppwiedzialam ostarnio,na wyjscie ze dzpitala sie nie przydal ale teraz w taka pogode przydal sie bardzo :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia dobrze trafiłaś na mądrą ekipę, która w porę podjęła decyzję o cc.
    A że Cię uśpili to jesrem zdziwiona, widać nie mieli wyjścia. Jak ostatnio rozmawiałam z anestezjologiem to mówił, ze unikają narkozy do porodu z uwagi na ryzyko dla matki i dziecka i przyznał, że w jego 10-letnuej karierze w tym szpitalu tylko 2 razy podali rodzącej narkozę.
    Najważniejsze że u Ciebie pięknie się skończyło :) odpoczywaj i ciesz się maleństwem :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina coś zaczyna się dziać :)
    Trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka też miała narkozę, bo to w kręgosłup nie zadziałało. Czasem tak się zdarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozwarcie 3 cm, ale skurczów brak. Chyba jeszcze wrócę do domu. Póki co dostałam zastrzyk na uspokojenie i czekamy co dalej. Chyba nie mój dzień jednak;)

    Milka1991, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Paula_071, Veri, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Pantera, ago91, Nistera lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina wrote:
    Rozwarcie 3 cm, ale skurczów brak. Chyba jeszcze wrócę do domu. Póki co dostałam zastrzyk na uspokojenie i czekamy co dalej. Chyba nie mój dzień jednak;)


    Moim zdanuem to już zostaniesz w szpitalu ,
    kto wie może to jednak dziś mocne kciuki ✊✊✊✊.

  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 5 maja 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolina wrote:
    Rozwarcie 3 cm, ale skurczów brak. Chyba jeszcze wrócę do domu. Póki co dostałam zastrzyk na uspokojenie i czekamy co dalej. Chyba nie mój dzień jednak;)
    Może znowu w nocy się ruszy :)

‹‹ 1251 1252 1253 1254 1255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ