Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 20 października 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    A przed pappa trzeba byc na czczo? Bo pappa mi pobierają przed usg :)
    To sobie wtedy colę strzelę ;) a dużo przed wypić ?

    Nie trzeba. Dzwonilam w piątek sie umawiac i mam na 11.40 nie musze byc na czczo

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 października 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pobieraja krew wieczorem, wiec bycie na czczo to niewykonalne :)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam.kciuki za udane wyniki testów genetycznych i za kolejne super wieści z prenatalanych :)

  • mumoftwo Przyjaciółka
    Postów: 82 143

    Wysłany: 20 października 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na papa nie trzeba. Zapytajcie tylko ile będziecie musiały czekać na wyniki. U mnie tło od 7 do 10 dni

    f2w3vfxm2ace54m7.png

    l22nvcqgnwwqjptj.png

    l22ndf9h0baemvap.png
  • mumoftwo Przyjaciółka
    Postów: 82 143

    Wysłany: 20 października 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane ja takie coś miałam we wakacje ponoć krążył jakiś wirus który takie rzeczy wywoływał przez 3 dni. Mi lekarz zalecił zrobić Pappa przed usg żeby od razu mógł wpisać wynik i porównać z parametrami usg. Jeśli chodzi o ruchu to w drugiej ciszy czułam je chyba w 16 tc, a przy pierwszej ciazy w okolicach 20 tc może trochę wcześniej. Już tak dobrze nie pamietam.

    f2w3vfxm2ace54m7.png

    l22nvcqgnwwqjptj.png

    l22ndf9h0baemvap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A jak to u was jest z prowadzeniem auta ? Jezdzicie ? Do którego tygodnia jezdzilyscie same ?

  • Angie1212 Ekspertka
    Postów: 189 82

    Wysłany: 20 października 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Dziewczyny A jak to u was jest z prowadzeniem auta ? Jezdzicie ? Do którego tygodnia jezdzilyscie same ?


    Jeździłam całą ciążę poprzednią

    h4zpyx8di03rzb31.png

    Aniołek 22.03.2018r. 9tc [*]

    zem3df9hktjtbque.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 20 października 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezdzilam do konca zanim poszlam na l4 do pracy mialam 20km wiec nie mialam wyjscia. Ale jak jechalam z mezem to zazwyczaj on prowadzil. Teraz tez jezdze, woze corke do szkoly.

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • KasiaH Przyjaciółka
    Postów: 103 67

    Wysłany: 20 października 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeździłam do końca. Na porodówke się sama zawiozłam :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relg9vvjrlg8wjvj.png

    f2w3gox1tsz18tmf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 20 października 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jezdzilam do końca, kupilam ok 7msc adapter do pasow besafe :)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 20 października 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaH wrote:
    Ja jeździłam do końca. Na porodówke się sama zawiozłam :)
    Wow!

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 20 października 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam prawka, tzn. jestem przed egzaminem teoretycznym, ale przez mdłości nie mam jak się zapisać, bo boję się, że mnie dopadną przed i mi przepadnie termin. Ciekawe też będzie zdawanie praktyki z brzuszkiem boję się tego stresu, ale wolę to zrobić przed porodem, bo później to już nie wiem czy znajdę czas.

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 października 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę auto, w poprzedniej ciąży prowadziłam gdzieś do 7 msc. Adapter super sprawa polecam, już niedługo wyciągnę go z szafy.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja prowadzę samochód kiedy dobrze się czuję, miałam kilka dni z zawrotami głowy i wtedy woził mnie mąż :)
    A dziś leżę non stop i wymiotuje, czuję się okropnie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A polecacie jakieś.konkretnie adaptery ? Bo ja dopiero kupię w poprzednich ciazach się bałam i nie jeździłam samochodem w ogóle praktycznie

  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 20 października 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jezdzilam bez pasa. Ale to bylo kupe czasu temu. Tym razem chyba wlasnie zakupie adapter. Jezdze duzo w ruchu miejskim gdzie nie trudno o stluczke. Pewnie kupie uzywany. Zobacze na olx albo stronach sprzedazowych w moim miescie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 23:08

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 20 października 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja prowadzę auto, zamówiłam używany adapter be safe jeszcze go nie założyłam do auta, ale dużo dobrego o nim słyszałam

    MaMaMi83 lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 21 października 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wspomnialam mam besafe:) chyba na warsztatach "Bezpieczny maluch" polecali.
    I naprawdę polecam przejść się na te warsztaty, sporo informacji o fotelikach, pierwszej pomocy dla dziecka itd. W wiekszych miastach jest to organizowane, za darmo.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 21 października 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foteli polecam kupować w "osmiem gwiazek". I poczytac u nich na stronie, to sa najlepsi eksperci.

    Ja tez mam besafe adapter, nawet dwa, jeden z wejsciem na isofix, drugi bez.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to super muszę się rozejrzeć za tym.adaoterem.bo.teraz będę musiała jeździć A jednak bez pasa to raczej mało rozsadne

‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ