Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 22 października 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Zosia będzie:)
    Waga jakies plus 3 i juz czuję, ze wyniku 13kg z poprzedniej ciąży nie powtórzę;(

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2567 2372

    Wysłany: 22 października 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie nie mam wagi na plusie, ale zaczynam z 85, więc muszę się kontrolować :( co do imion to Julian albo Kornelia :)

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 22 października 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek369 oby dwa śliczne imiona!;)

    puszek369 lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Alicja-33 Autorytet
    Postów: 491 336

    Wysłany: 22 października 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otrzymałam dzisiaj wynik testu Sanco
    Zdrowy chłopczyk :))))
    Oczywiście niby wynik ok i fajnie ale frakcja płodowa wynosiła tylko 2% i się zmartwiłam

    KarmeLoVe, cookiemonster, maderdin, kathuz, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ckaidqk3lo2zh8dt.png

    Aniołek 8tc 2016
    Aniołek 8tc 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale nie martwcie się będziemy razem wracać do formy i płakać jak nam ciężko idzie :)

    Szczesliwa ledwo zywa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 652

    Wysłany: 22 października 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie 2kg plus. Startowałam z 57,5kg :)
    U nas dziewczyna Lena lub Melania
    Chłopiec Oskar lub Filip :D

    Mam nadzieję że w środę już będziemy wiedzieć jaka płeć, ja oczywiście obstawiam i czuję dziewczynkę <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2018, 17:04

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też już jestem ciekawa aż poznam.plec w sumie wizytę mam za 2 tygodnie A to już coraz bliżej i coraz bardziej się niecierpliwie co słychać u małego brzuszkowego lokatora ❤

  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 22 października 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płeć to można na usg połówkowym w 20tc poznać, choć są szczęśliwe mamy, którym maluszek wyraźnie pokazał swoje miejsca intymne już wcześniej :)
    My nie mamy przeczuć ani imion wytypowanych jeszcze, płeć poznamy jeśli zfecydujemy się na NIPT

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantera

    Z synem.w 13 tygodniu już wiedziałam ze będzie chłopak i nic się nie zmieniło był.chlopak

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 22 października 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy mi w czwartek na prenatalnym coś powie o płci :) chciałabym już wiedzieć Ale jeśli nie powie to ok, bardziej mi zależy żeby było zdrowe :)

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że zdrowe dziecko to priorytet każdej mamy i nawet mówić.nie trzeba o tym.;)

    Ja mam.insyna i córkę. Więc co będzie to.bedzoe ale chciała bym.syna

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 22 października 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja-33 wrote:
    Otrzymałam dzisiaj wynik testu Sanco
    Zdrowy chłopczyk :))))
    Oczywiście niby wynik ok i fajnie ale frakcja płodowa wynosiła tylko 2% i się zmartwiłam
    Gratki :)
    A co chodzi z frakcja? Musze zerknav ile ja mam

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Alicja-33 Autorytet
    Postów: 491 336

    Wysłany: 22 października 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    Gratki :)
    A co chodzi z frakcja? Musze zerknav ile ja mam

    Zerknij proszę właśnie u siebie. Chodzi w tym chyba o to jaki procent dna dziecka był w próbce i ok 10% powinno być ale ja biorę ten acard i mi powiedzieli ze może być problem z badaniem. I jeszcze mam napisane ze jest 12 tydzien i 5 dzień a ja wtedy byłam w 11 plus 4 ...nie wiem skąd ta datę wzięli

    ckaidqk3lo2zh8dt.png

    Aniołek 8tc 2016
    Aniołek 8tc 2017
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 747

    Wysłany: 22 października 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja-33 wrote:
    Zerknij proszę właśnie u siebie. Chodzi w tym chyba o to jaki procent dna dziecka był w próbce i ok 10% powinno być ale ja biorę ten acard i mi powiedzieli ze może być problem z badaniem. I jeszcze mam napisane ze jest 12 tydzien i 5 dzień a ja wtedy byłam w 11 plus 4 ...nie wiem skąd ta datę wzięli
    10% faktycznie mam napisane. Tez biore accard i clexane i nie słyszałam nic o tym, zeby to miało miec wplyw
    Edit:jakby bylo to coś niepokojącego to napisaliby chyba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2018, 18:11

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Alicja-33 Autorytet
    Postów: 491 336

    Wysłany: 22 października 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonster wrote:
    10% faktycznie mam napisane. Tez biore accard i clexane i nie słyszałam nic o tym, zeby to miało miec wplyw
    Edit:jakby bylo to coś niepokojącego to napisaliby chyba :)

    Jakby było za mało dna to by powtórzyli badanie. Co do wyniku to kompletnie się nie martwię, ze nie nieprawidłowy czy coś. Tylko tego dna mogłoby być więcej ;) w piątek usg prenatalne oby serduszko biło mocno

    ckaidqk3lo2zh8dt.png

    Aniołek 8tc 2016
    Aniołek 8tc 2017
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 22 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek moja córcia ma na imię Kornelia :) co do kolejnych imion to chlopiec prawdopodobnie Olek a dziewczynka nie wiemy ;)

    puszek369 lubi tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziewczynka na pewno będzie Marysia a dla chłopca hmm to kwestia sporna :D mamy chyba aż za dużo propozycji i nie możemy się zdecydować

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander

    Maria to piękne imię miałam babcię Marię i na drugie imię mam Maria

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • PatkaPP Autorytet
    Postów: 372 459

    Wysłany: 22 października 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie waga poszła chyba tylko 1kg w górę póki co, ale przed ciążą przytyłam 3kg bo dobry urlop był i trochę tego chciałam.
    A co do imion, chłopiec Franek, a córka właściwie jeszcze nie wiemy, cały czas mówiliśmy Małgosia, a teraz podoba nam się Róża.
    Ale zapewne jeszcze się to zmieni.

    3jgxskjopx38dbpv.png
    07.2020 - 16tc👼💔
    05.2019 - Zosia ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari, tak na imię miała ukochana ś.p. babcia męża, a ja też mam na drugie Maria! :D

‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ