X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane wrote:
    Iwwk, nic się nie martw, wszystko będzie super, to nasza głowa płata nam tylko figle
    Ja mam badanie 8 listopada, 13go prenatalne, pewnie będę tak samo panikować, zwłaszcza że ciągle trzymają mnie szpitalne przeżycia
    A ja śpię nad wyraz dobrze, zwłaszcza jak mój mąż jest w domu, Jak idzie na nockę to się budzę ale z nim to noc bez ruchu chyba przysypiam
    zazdrosze :D bo ja wlasnie z mężem spać nie mogę :) tak chrapie, sapie ze czasami mam ochotę zadusic!! Jestem wrażliwa na dźwięki :D a i w związku z tym zastanawiałam sie jak bedzie ze spaniem jak juz bedzie dziecko.. Planujecie wszyscy w jednym pokoju? Czy jakoś sie podzielić? Ja najchętniej spalabym z dzieckiem oddzielnie, a mąż oddzielnie. Kurczę wydaje mi sie ze to opcja dobra dla nas dwojga bo on będzie pracował to sie lepiej wyspi sam. A ja bede wstawać do dziecka co bedzie i tak wyczerpujące a przynajmniej jego chrapanie mi nie będzie dobijac. Maz sie buntuje oczywiście chciałby razem. Ale mi chodzi o te chociaz pierwsze miesiace

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 08:48

    Syska2202 lubi tę wiadomość

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananas

    Cukier z palca ? U nas są 3 pobrania z zyly na krzywa

    Ananana lubi tę wiadomość

  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Ananas

    Cukier z palca ? U nas są 3 pobrania z zyly na krzywa
    mialam najpierw z palca, później z żyły 3 razy, nie wiem po co ta z palca była

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czujesz ?

  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze,trochę spać sie chce po tej glukozie

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananana ktorą glukoze kupowalas? Zwykłą czy smakową?

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaMaMi83 wrote:
    Ananana ktorą glukoze kupowalas? Zwykłą czy smakową?
    nie kupowałam, u mnie sami dają w laboratorium cytrynową

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę kupować cytrynową

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananana wrote:
    zazdrosze :D bo ja wlasnie z mężem spać nie mogę :) tak chrapie, sapie ze czasami mam ochotę zadusic!! Jestem wrażliwa na dźwięki :D a i w związku z tym zastanawiałam sie jak bedzie ze spaniem jak juz bedzie dziecko.. Planujecie wszyscy w jednym pokoju? Czy jakoś sie podzielić? Ja najchętniej spalabym z dzieckiem oddzielnie, a mąż oddzielnie. Kurczę wydaje mi sie ze to opcja dobra dla nas dwojga bo on będzie pracował to sie lepiej wyspi sam. A ja bede wstawać do dziecka co bedzie i tak wyczerpujące a przynajmniej jego chrapanie mi nie będzie dobijac. Maz sie buntuje oczywiście chciałby razem. Ale mi chodzi o te chociaz pierwsze miesiace
    U mnie to nie do pomyslenia ;)
    Łóżko malzenskie jest dla mnie i meza a slub bralismy na dobre i zle ;)
    Oddzielne spanie to dla mnie początek do rozmow tylko o dzieciach i życiu tylko dla dzieci a jeszcze warto w tym wszytskim nie zatracic siebie co jest cholernie! trudne... Wiem po pierwszym dziecku ;)

    Szczesliwa ledwo zywa, KarmeLoVe lubią tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie mieliście wtedy łóżeczko? W tym samym pokoju?

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My i dziecko będziemy spać razem.w jednym pokoju każde dziecko ten etap spędzilo z nami q sypialni mąż też Chrapal i na 6 do pracy chodzi A jak już nie miałam siły to ejscze w nocy wstawal i mi pomagał. Nie wyobrażam.sobie żeby teraz było inaczej. Wspólnie chcieliśmy dziecko więc i wspólnie będziemy dzielić trudy opieki nad nim

    KarmeLoVe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A łóżeczko normalnie z nami w pokoju etap na przeprowadzkę dziecka przyjdzie z wiekiem nasz syn ma 2 lata i zaczęliśmy stopniowo uczyć to spać w oddzielnym pokoju mimo że u nas nadal jest jego łóżeczko bo nie raz woli spać z nami.

  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma od razu dziecko trzymała w innym pokoju. Ja sie trochę boje czy je w porę usłyszę...

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananana wrote:
    A gdzie mieliście wtedy łóżeczko? W tym samym pokoju?
    Tak do 7 miesiaca maly spal z nami w pokoju ale w swoim łóżeczku. ja do niego wstawalam w tygodniu a w weekendy często mąż.

    Ale w łóżku jednak mialam męża do ogrzewania ;)

    Zresztą powiem Ci, ze jak dziecko Ci sie obudzi w nocy z prawdziwym placzem i nie wystarczy wsadzenie cycka w buzię to to jest taka ilosc decybeli, ze ten czy inny pokoj i tak wszyscy sie budza ;) moge jedynie udawac, ze nie slysza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 09:51

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananana wrote:
    Moja znajoma od razu dziecko trzymała w innym pokoju. Ja sie trochę boje czy je w porę usłyszę...
    Ja tez myslalam, ze tak zrobie ale spekalam i nie dalam rady. Jednak po 7 miesiącach eksmisja do swojego pokoju nie byla juz takim wyzwaniem a my odzyskalismy sypialnie do wieczornego czytania ksiazek i uzywania swiatla przed snem-alez było mi dziko i radosnie ze nie musze sobie telefonem drogi oswietlac ;) :D ze juz nie wspomne o intymnych momentach, ktore mogly wrocic na normalne tory...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 09:51

    KarmeLoVe lubi tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede musiała pomyśleć jak zmodernizwac nasza sypialnie zeby weszło łóżeczko, jest dość mała ;)
    ale wam fajnie ze juz wyprawki szykujcie :) ja narazie mam w mieszkaniu remont dwóch pokoi i pewnie dopiero jak sie skończy bede cos szukać...

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niestety mamy tylko 2 pokoje, póki co nie planowalismy zmiany mieszkania ale nie ma opcji żebyśmy spali z mężem osobno. Też będzie wstawał do pracy, Ale nie do pomyślenia u nas jest żebyśmy mieli być w dwóch różnych pokojach hehe. Dziecko będzie z nami w sypialni, Jak będzie starsze będziemy myśleć co z tym fantem zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 09:54

    gann3e3k0unlohxb.png

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 3 listopada 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na poczatku myśleliśmy polaczyc dwa pokoje poprzez przebicie sciany zeby dziecko spało w lozeczku u siebie w pokoiku i bylo do niego szybkie dostanie ale w sumie stwierdzilismy ze za 3-4 lata ta sciane znow bysmy musieli postawic wiec lozeczko bedzie obok naszego:)

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie i córka i syn do 2 lat z nami w pokoju byli ja spokojniejsza wtedy byłam . Teraz jak są więksi to już nie muszę co.rusz wstawac i się martwić. A jak syn idzie spać do siebie to tak strasznie dziwnie jest u nas jak sami leżymy ze szok ale są dni takie jak dziś że syn spał.w swoim łóżeczku i dał mi popalić plakaniem. Ale ja się nie przyzwyczajam do samotności bo za pół roku będzie następny lokator w naszej sypialni :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane wrote:
    My niestety mamy tylko 2 pokoje, póki co nie planowalismy zmiany mieszkania ale nie ma opcji żebyśmy spali z mężem osobno. Też będzie wstawał do pracy, Ale nie do pomyślenia u nas jest żebyśmy mieli być w dwóch różnych pokojach hehe. Dziecko będzie z nami w sypialni, Jak będzie starsze będziemy myśleć co z tym fantem zrobić
    My identycznie / dwa pokoje/ ewentualnie zamieszkamy w salonie ale raczej sprzedamy dwa mieszkania i kupimy coś większego?
    Ja dzis od rana wymioty gigant - sama woda :( masakra ... znowu leki wydaliłam przez to :(

‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ