X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari tak jak dziewczyny mówią to pewnie przez bardziej czuły organizm w ciąży, trzymam kciuki żeby szybciutko przeszło :)
    A ja jakoś dalej w temacie zakupowym hehe jutro na zalando lounge moda dla przyszłych mam, jeśli któraś z Was jest zainteresowana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander

    Dzięki kochana mam nadzieję ! :/

    Apropo zakupów to ja wczoraj kupiłam córce już prezent na święta i w szafie schowałam ten od nas A dla synka zamowilismy przez Internet czekamy aż dojdą :)

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander ja póki się w swoje ubrania mieszczę to nawet nie myślę o modzie dla przyszłych mam :D Na wiosnę (o ile nas rozpieści) chcę się zaopatrzyć w takie piękne długie sukienki, w których brzuszki ładnie wyglądają, no i zakryć opuchnięte pewnie już wtedy nogi :D

    U mnie teraz na tapecie kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała w zimie, bo już zaczynam odczuwać przesuszenie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 10:25

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1405

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari mam nadzieje ze ci to wapno szybko pomoze : ) Mnie zaczal brzuch swedziec ale w normie, to od tego ze sie skora rozciaga. Az mi glupio jak mnie ktos pyta w ktorym miesiacu jestem, a ja z tym wielkim brzuchem mowie ze 4... ;D

    Wiecie ze caly czas plamie.. juz 3 dzien. Skapo bo skapo ale caly czas, krew mialam raz w niewielkiej ilosci w nocy a teraz znow na brazowo. Mam wrazenie ze bede z tych kobiet co to plamia cala ciaze "bez przyczyny". Moze mam mocno ukrwione wszystko w srodku i cos tam peka co jakis czas, juz nie wiem jak mam to tlumaczyc skoro z dzieckiem wszystko ok.

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy

    Kurczę współczuję Ci tych plamien to musi być mega stresujące :( ale jeśli z dzidzia okej to nie ma co się stresowac chyba że by leciała krew jak okres to wiadomo ip

    No wypije przez 3 dni to wapno oby pomogło. Kupiłam też magnez q aptece polecił mi magnwzin Comfort coś takiego

    O 10 przyjechałam na ustawienie zbieżności kół w aucie po remoncie zawieszenia i siedzę tutaj 40 minut już..... masakra

  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamierzam wszystkim bliskim powiedzieć o ciąży, w tym prawie 9letniej córce. Po nowym roku zapytam ja czy by chciała zobaczyć rodzeństwo na usg, jeśli będzie chciała to ja zabierzemy.

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Menka888 Autorytet
    Postów: 987 1166

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawiam zdjęcie ramki na usg, prezenty do rodziców i teściow.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf25f6617944.jpg

    Oleander, Szczęśliwa Mamusia, Milka1991, Szczesliwa ledwo zywa lubią tę wiadomość

    3jvzbd3mxm57un6k.png
    5dpo - 189
    17dpo - 575
    19dpo - 1598
    22dpo - 5652
    25dpo - 17570
    03.2010 - córeczka
    11.2016 - 6tc (*)
    05.2017 - 11tc (*)
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari to moze naprawdę być ta substancja w wodzie zapobiegająca zamarzaniu, czasem dodadzą więcej i od razu odczuwamy na skórze.

    Odebrałam wynik finalny testu PAPPA i jest wspaniały, ryzyka po kilka - kilkanaście tysięcy, lekarz brał pod uwagę wszystkie patametry usg + biochemię. Jeszcze tylko wynik Panoramy byćmoże jutro i dowiemy się, kto tam mieszka :)
    Chciałabym już cieszyć się ciążą, tylko jak skoro w pracy terminy gonią i ogolnie codziennie kołowrotek!

    Oleander, Chusy, Szczęśliwa Mamusia, MaMaMi83, Ciasteczko777 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy Oby te nieszczęsne plamienia w końcu minęły , mojej siostry koleżanka to cały czas ma krwawienia i to żywa krew , termin porodu ma na początek jakoś Kwietnia i też lekarze nie wiedzą skąd to jest i jaka jest przyczyna , a ich drugi synek rośnie w brzuszku , cały czas leży i wstaje tylko do WC .

    Samari Mój mąż sam to robił tą zbieżność kół matko i córko myślałam że chole ** dostanę , cały czas chodził z takim laserem i miarką potem zaczął jeździć do takiego warsztatu gdzie zawsze przegląd robi też ma mój mąż pomysły B-) .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy naprawdę współczucia, może faktycznie taka twoja natura po prostu.. Ale ile ci stresu przysparza :(

    iwwk właśnie miałam pytac o to czy zmieniła się Wam cera? Moja z tlustej przeszła w ekstremalnie suchą, musiałam kupić nowe kremy maseczki itp bo nigdy nie miałam problemu z sucha skóra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 12:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander Choć nie do mnie pytanie , ja mam okropną cerę ponoć jak są syfy na buzi " to córka zabiera Ci urodę " ja mam 3 córeczki i nie miałam ani jednego syfu przy synku także . Ja na moje syfy nic nie stosuję , już nie patrzę na siebie w lustrze czasami aż wstyd na zakupy iść .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie było do wszystkich tylko iwwk zaczęła temat :D zle to napisałam sorki

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z cerą był początkowo koszmar, niemalże od samego pozytywnego testu nagły wysyp zaskórników, tłusta cera, zaskórniki szybko zamieniały się w ropniaki i potem było tylko gorzej. Nic nie pomagało, maseczki robiłam takie domowe z kurkumy, miodu, olej z pachnotki, to co zawsze ratowało moją cerę. No wyglądałam strasznie z tymi ropniakami :( W ciąży ograniczone możliwości więc nie mogłam zaatakować niczym mocnym. Ale od jakiegoś czasu przygasały te pryszcze, już się nic nowego teraz nie pojawia, stare schodzą, od tygodnia wjechał u mnie kwas migdałowy 5% na noc, który moja skóra kocha. Za nim go jednak użyłam miałam przejście ze skóry tłustej w skórę mega suchą, kwas ją znormalizował, ale widzę, że tendencja do przesuszania jest. Schodzą przebarwienia, skóra robi się taka jednolita, po kontakcie z wodą od razu przecieram tonikiem i smaruję jakimś kremem nawilżającym. Ja mam ten problem, że muszę dokładnie sprawdzać skład, bo dużo kremów mnie zapycha. Jeśli chodzi o skórę całego ciała to też widzę, że jest sucha, najgorzej stopy, masakra! Myję się delikatnym żelem pod prysznic, potem wcieram olejki, ale trzeba będzie robić to 2 razy dziennie, a na stopy mocno natłuszczające okłady. Kosmetyczne zabawy wolę zdecydowanie bardziej od zakupów ubraniowych :D

    I na moich plecach pojawiło się kilka pryszczy niedawno, a tam to jest dla mnie nowość, bo nigdy nie miałam. Ale trudno, trzeba to przetrwać. Cieszę się, że u mnie ten kwas migdałowy się sprawdza, bo inne substancje, które na mnie działają to retinoidy, ale niedozwolone w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 12:37

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie fajnie działa na zaskórniki peeling enzymatyczny tołpa 3 enzymy

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tołpe też bardzo lubię, 1-2 razy w tygodniu stosuję peeling mikrozłuszczający z tej firmy.

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1405

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cera jakiej chyba jeszcze nigdy nie mialam.. :P Zero pryszczy, zaskornikow, gladka, swietlista eh :D Przyjemnosc w lustro patrzec :D

    Za to jest 10 razy bardziej sucha na calym ciele, mimo ze normalnie mam sucha, to teraz jeszcze gorzej..

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie cera bez zmian. Tłusta jak zawsze:P pryszcze nigdy nie wychodza mi na twarzy tylko na plecach:P za to narzeczonego obsypalo cos na czole:D wogole on wspolprzechodzi ciaze razem ze mna. No z wyjątkiem wymiotow i mdlosci:P

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 22 listopada 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkręciłam się w naturalne kosmetyki, takie niekomercyjne :) i tołpa do naturalnych nie należy...
    Sylveco ma dobry peeling enzymatyczny (jedyny produkt który polecam z tej firmy, reszta napakowana olejem sojowym)
    Kremy kupuję już tylko z Trawiaste :) cudeńka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 13:07

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 22 listopada 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pantera, a co do tołpy to fakt jest sporo produktów, które obok naturalnych nawet nie leżały :D Ale to tak jak z każdą marką chyba, jeden będzie o fajnym składzie i pasował do danej cery, a inny kompletnie się nie sprawdzi.

    Sylveco u mnie kompletnie się nie sprawdza, jedynie pomadka ochronna się polubiła z moimi ustami. To samo Vianek, też się nie lubimy :(

    Bardzo lubię kosmetyki z białego jelenia, tanie, fajny skład. Krem do twarzy nawilżający to jeden z moich ulubionych, nawet mąż mi podkrada :)

    Tego Trawiaste nie znałam, ale zainspirowałaś mnie i sobie poprzeglądam :) Też bardzo lubię naturalne kosmetyki, a raczej nie mam za dużo do powiedzenia z racji wrażliwej skóry całego ciała :)

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 359

    Wysłany: 22 listopada 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zakochałam w Trawiaste :) mają różne konsystencje i są bardzo naturalne, żadnych tanich wypełniaczy. Jakby co mogę poradzić w kwestii kilku kremów i ich konsystencji - tj tłustosć, krem czysty czy nieoczyszczony. Mój ulubiony mirra-wiśnia-przywrotnik a na zimę tacuma-igliwie-wiśnia

‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ