X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki Skarb i Mary :-*

    U mnie właśnie pierze się pierwsza tura ubranek dla dzidziusia.

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

  • Izka37 Autorytet
    Postów: 435 316

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb-masz zakaz obwiniania się. Przecież byłaś pod kontrola lekarza, po to on jest. Co miałaś jeszcze zrobić. Naprawdę zrobiłas wszystko jak należy! Trzymam za was kciuki.


    ug3773sblvjhwzbs.png
  • Izka37 Autorytet
    Postów: 435 316

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary Jane-aby przez weekend sytuacja się ustabilizowała a skurcze przeszły. Pozdrawiam ciepło!

    ug3773sblvjhwzbs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia, w razie czego znajdź sobie szpital alternatywny. Ze względu na remont na Kraśnickiej czasem zamykają porodówkę i na Jaczewskiego może być oblężenie. Niby jest tych szpitali w Lublinie, ale wydaje mi się, że tam zaraz po Kraśnickiej jadą. Mam nadzieję, że mnie przyjmą na Kraśnickiej, ale trudno przewidzieć jak to będzie w maju. Najgorzej to jak ktoś się nastawi psychicznie, że tu będzie rodzić a tu zonk :) oby takich sytuacji nie było...

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Nistera Autorytet
    Postów: 585 549

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja jeszcze proszku nie kupiłam nawet ....
    I tak jak kama nie mam pojęcia gdzie w szafie upchnąć młodego, niby sporo miejsca a jak poukładam to będzie więcej ale jakąś taka niezdwcydowana jestem... Myślę czy u starszaka w szafie nie poukładać bo on ma taka duża narożna jakby garderobę więc miejsca sporo, ale głośno sie otwiera , a jak w nocy przyjdzie młodego przebierać to starszemu będę hałasować koni lataj za każdym razem do drugiego pokoju po body np. Ehhh sama nie wiem. U nas szafa wysoka więc o góry trzymam rzeczy mało używane A na dole nasze musiałabym u nas coś wyszczuplić żeby młodego zmieścić.... no i tak codziennie siadam przed ta szafa z zamiarem poukładania i codziennie rezygnuje bo to nie na moje nerwy :D :D
    Chyba go do worków poupycham i tyle, będzie najłatwiej:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 12:09

    kama2784 lubi tę wiadomość

    zrz6wn15ye2e98l6.png
    qb3ch371t1ljmt43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam miejsce w szafie wybrane na ciuszki małego, tylko nie wiem gdzie umieścić ciuchy męża :D

    Izka37, Nistera, Oleander, kama2784, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie duża część już wyprana i czeka na prasowanie. Pieluchy i kocyki mam już uprasowane. W przyszłym tygodniu zabieram się za organizację całej komody, nie mogę się doczekać bo denerwuje mnie to wszystko takie leżące w kartonach, a kocham organizować układać itp, pewnie jeszcze będę wszystko zmieniać 10 razy ale co zrobić :D

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Nistera Autorytet
    Postów: 585 549

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    Ja mam miejsce w szafie wybrane na ciuszki małego, tylko nie wiem gdzie umieścić ciuchy męża :D

    Hehehe ale się uśmiałam jak to zobaczyłam. Może też powinnam taka opcję rozważyć :D

    Biała Azlia, Szczęśliwa Mamusia, Pani Moł lubią tę wiadomość

    zrz6wn15ye2e98l6.png
    qb3ch371t1ljmt43.png
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb i MaryJane trzymajcie się, na pewno wszystko będzie dobrze, jesteście teraz pod stałą obserwacją w szpitalu i tego trzeba się trzymać. Pamiętajcie, dobre nastawienie też może dużo zdziałać, więc głowa do góry! Wiem, że łatwo powiedzieć, ale nie ma innej opcji, musi być dobrze!

    Ja zaczęłam w tym tygodniu robić porządki w naszej garderobie, nawet udało mi się 3 szuflady wygospodarować dla małego, tylko one są na tyle głębokie, ze zachodzę w głowę jak w nich poukładać ciuszki, żeby to miało sens...

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    Szczęśliwa Mamusia, w razie czego znajdź sobie szpital alternatywny. Ze względu na remont na Kraśnickiej czasem zamykają porodówkę i na Jaczewskiego może być oblężenie. Niby jest tych szpitali w Lublinie, ale wydaje mi się, że tam zaraz po Kraśnickiej jadą. Mam nadzieję, że mnie przyjmą na Kraśnickiej, ale trudno przewidzieć jak to będzie w maju. Najgorzej to jak ktoś się nastawi psychicznie, że tu będzie rodzić a tu zonk :) oby takich sytuacji nie było...

    Jakby co na Jaczewskiego się znów nie udało to kierunek Lubartowska szpital Jana Bożego , dobrze że jak coś jest wybór przy poprzedniej ciąży byłam nastawiona na szpital na Jaczewskiego właśnie i obeszło się bokiem gdyż miejsc nie było B-) , jedna Pani 24 tc i wypadek miała , druga ospę wietrzną miała :O :O i mnie na Lubartowską przekierowali , dobrze że mój mąż miał nawigację niby o 500 metrów oddalony ale ciężko było trafić .

    Biała Azlia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh cały czas są jakieś nerwy. Nie potrafię się cieszyć ciążą bo cały czas coś spędza mi sen z powiek. Ginekolog kazał mi liczyć ruchy dziecka co mnie mega stresuje bo wczoraj cały dzień dziecko szalało, kopało, brzuch twardniał co rusz. A dzisiaj cisza, praktycznie nie czuję żadnego ruchu. I co teraz, powinnam biec na IP? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co kupić do prania ciuszków, kocykow itp ?? Czy musi być oddzielnie do białego i oddzielnie do koloru?! Ja uzywam kapsułek - nie mam pojęcia co kupić - proszek, płyn, balsam- rety :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Jakby co na Jaczewskiego się znów nie udało to kierunek Lubartowska szpital Jana Bożego , dobrze że jak coś jest wybór przy poprzedniej ciąży byłam nastawiona na szpital na Jaczewskiego właśnie i obeszło się bokiem gdyż miejsc nie było B-) , jedna Pani 24 tc i wypadek miała , druga ospę wietrzną miała :O :O i mnie na Lubartowską przekierowali , dobrze że mój mąż miał nawigację niby o 500 metrów oddalony ale ciężko było trafić .
    I jak oceniasz szpital na Lubartowskiej?

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiul spróbuj zjeść coś słodkiego może to pobudzi maluszka.

    Asiul lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko ja mam płyn do prania bobini. jest do wszystkiego, i do koloru i do bieli. Jak będę miała dużo białych ciuszków, których ten płyn nie dopierze to wtedy kupię proszek do prania białego. Ja ogólnie wszystko piorę w płynach, żelach. wydaje mi się, że lepiej się ten detergent wypłukuje. Choć do białego wolę proszek, lepiej dopiera moim zdaniem.

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

  • Nistera Autorytet
    Postów: 585 549

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Dziewczyny a co kupić do prania ciuszków, kocykow itp ?? Czy musi być oddzielnie do białego i oddzielnie do koloru?! Ja uzywam kapsułek - nie mam pojęcia co kupić - proszek, płyn, balsam- rety :(

    Ciacho ja kupię chyba żel, proszek czasami się może zle wypłukać A kapsułki używam do naszego prania to też czasami zostaje mi na ciuchach ta przezroczysta osłona bo się nie rozpuści dobrze więc tak myślę że chyba żel będzie najlepszy.

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    zrz6wn15ye2e98l6.png
    qb3ch371t1ljmt43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Dziewczyny a co kupić do prania ciuszków, kocykow itp ?? Czy musi być oddzielnie do białego i oddzielnie do koloru?! Ja uzywam kapsułek - nie mam pojęcia co kupić - proszek, płyn, balsam- rety :(
    Ja kupiłam proszek Dzidziuś do białego, proszek Dzidziuś do kolorów i płyn do płukania też Dzidziuś. Narazie te najmniejsze opakowania, w pudełkach, na przepranie tego wszystkiego co mam przygotować, a potem zobaczymy czy żadne uczulenie maleństwu nie wyjdzie itp, jeśli nie to następne opakowania kupię już duże, ekonomiczne. Synek dobrze reagował na serię "Dzidziusia" a ogólnie jest alergikiem, mam nadzieję, że teraz też podpasuje :-)

    Co do wypłukiwania proszku, u mnie się dobrze wypłukuje z ubrań. W pralce ustawiam tryb "woda plus", ubranka są prane w większej ilości wody i jest dodatkowe płukanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 13:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli kupić tylko żel (płyn) i jeden do wszystkiego -zarówno kolor czy biel? To trzeba kilka razy płukać czy tylko raz ?
    Nie lubiłam proszku - zawsze były ślady na ciuchach, a też nie chce w 60 bo zniszczę rzeczy..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 13:37

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko ja kupuję płyn do prania, na pierwsze pranie uniwersalny, jakiś bobini albo coś innego typowo pod dzidziusia. Później pewnie dokupie typowo pod białe ubranka i będę prała osobno. Proszków nie lubię, od lat nie używam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 13:39

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    I jak oceniasz szpital na Lubartowskiej?


    Ogólnie super bardzo profesjonalnie mną się zajęli , mają specjalistyczny sprzęt i lekarzy , tylko potem jak już urodzisz trafiasz do jednego pokoju gdzie nie ma łazienki i jest aż 10 innych Pań i przy tych Paniach musisz się w tzw kaczkę załatwić , na korytarzu jest jedna WC i dwa prysznice , potem kierują Cię do pokoju Matek i tam luksusy jak w hotelu nawet jest fotel do karmienia i tv na pieniążki .

    Asiul popieram iwwk zjedz coś słodkiego lub napij się czegoś zimnego jak to nie pomorze to IP , ja raczej z tych bardziej panikujących i pewnie już bym jechała na szpital .

    Ciasteczko Ja kupię proszek do prania Lovela do prania kolorowego , nie kupowałam osobno do białego i kolorowego miałam bardzo mało takich typowo białych ciuszków .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 13:40

    Biała Azlia lubi tę wiadomość

‹‹ 805 806 807 808 809 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ