X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My używalismy Bebilon Profutura, b.drogie to fakt ale jedne z nielicznych nie na oleju palmowym do którego mam awersje bo sami nie jemy nic co go zawiera. Jak się nie uda KP to wrócę do tego mleka. Kolega farmaceuta twierdził, że b.dobre i u nas się po prostu sprawdziło.

    Veri lubi tę wiadomość

  • PatkaPP Autorytet
    Postów: 372 459

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście nieocenione, dziękuję Wam że jesteście!!! Za Wasze rady, troski, trzymanie kciuków i za wszystko, wszystko.. 😚

    kama2784, Milka1991, Szczęśliwa Mamusia, 4me lubią tę wiadomość

    3jgxskjopx38dbpv.png
    07.2020 - 16tc👼💔
    05.2019 - Zosia ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to pewnie że jak karmienie mieszane to nikt nie będzie patrzył na cenę bo tego się dużo.nie zużyje, ja miałam na myśli tylko.i wyłącznie karmienie mm gdzie zużycie jest 10-12 opakowań na miesiąc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Ooo jaa współczuję :(

    Jak ja sie tego boje... Tych wszystmich chorob, ktore mlody mi bedzie przynosil od domu przy noworodku :(
    Ja tez sie bardzo boje tych wszystkich chorób. Nawet katar mnie przeraza u takiego maleństwa. Pocieszam sie tym, ze rodzimy w maju kiedy tych chorob jest naprawde niewiele w porównaniu z pazdziernik/listopad. Jak bym rodziła jesienia to chyba bym syna do przedszkola nie dawala przez kilka miesięcy.

  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Wiem, rozumiem. Jednak nikomu nie zalezy tak bardzo jak mnie by to bylo higieniczne ;)

    Prawda taka, ze latwiej podejsc do poloznej i poprosić o gotowa buteleczke niz samemu z placzacym dzieckiem to robic z czajnikiem, gdzies na korytarzu...
    Takze sama jeszcze zobacze co zrobie. Musze zobaczyc jaki egzemolarz dziecka trafi mi sie tym razem :D Jednak bardziej skłaniam sie ku hipp. Moze mm w ogole nie bedzie potrzebne? Oby!
    Ty masz rozsądne podejście, ale serio cześć mam tak nie myśli, przykre to strasznie takie palaczki no co zostawia dziecko same, a one idą palić kilka razy dziennie na dwor, ogólnie książkę można napisac

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Kruszynka91 Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Hmmm a ja chyba pojade ze swoim...
    Ja bym chciala dawac Hippa w razie w (ma najlepszy sklad) a boje sie, ze jak sprobuje innego to juz Hippa nie bedzie chcial. Duzo mlek jest dosladzanych glukoza hipp nie wiec moze mniej slodkie bedzie mniej atrakcyjne?! :/

    Tu jest analiza skladu różnych mlek

    https://www.mamaitatawtrojmiescie.pl/2017/09/analiza-skadu-mleka-modyfikowanego.html?m=1

    Na tej stronce są nieaktualne składy, porownalam z mlekiem które kupiłam (nan1) i jest całkiem inny skład. Też nie zamierzam kupować mleka z olejem palmowym/oleina palmową bo to sam syf, najgorszy skład pod względem kwasów tłuszczowych. Nie wiem czemu dają to noworodkom do mleka.... W tym Nan1 co kupiłam nie ma oleiny palmowej jak to piszą na tej stronce.

    4me lubi tę wiadomość

    km5sroeqzvrm7hel.png

    28.04.2019 Helenka przywitała świat 2800g, 53cm

    1.04 - 2260g
    4.03 - 1600g
    19.12 - 320g
    03.09.18 - pozytywny test!
    Beta 05.09.18: 462
    14 cykli starań
    Hashimoto - euthyrox 100
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym sie nie bawila w podawanie swojego mleka przyniesionego z domu, wlasnie ze zwgledow sanitarno higienicznych, wyparzaj te butelki itd, w domunto co innego, masz sterylizator wiec mozesz sie bawic. W szpitalu po to sa te jednorazowe buteleczki (u mnie z Nan) ze w razie koniecznosci mozna podac.

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam dwie puszki mm ktorych napewno nie bede brala do szpitala . Szpital napewno zapewni w razie czego.u mojej siostry podawali takie malutkie buteleczki enfamil czy jakos tak.dzis wlasnie rozmawialam ze znajoma w banku o karmieniu . Mowi ze bardzo duza role odgrywaja juz polozne w szpitalu bo potrafia fajnie zmotywowowac albo zrazic i wogole olac problem z karmieniem. Mowila mi ze nieraz to jest naprawdę walka ze na poczatku jak przykładala to tak bolalo ze ryczala ale wygrala i karmila. Ja jestem uparta wiec tez mi sie uda:D

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam też że sobą nic nie biorę z mleka, jak będzie trzeba dokarmic to w szpitalu dadzą gotowca, zwłaszcza że ja po cc pierwsze dni będę ograniczona ruchowo i sprawnosciowo, młody też w nocy raz dostał mm bo Wrzeszczal jak szalony i zaraz mi przeszło hehe A wróciliśmy do domu i tylko cyckowal dokarmic go zaczęłam w okolicy 7 miesiąca celem odstawienia stopniowo od piersi , zobaczę jakie będę teraz dziecko mieć i też w tej samej granicy będę odstawiac od cyca no co wam powiem dziewczyny nie jara mnie karmienie!🤔 jest to dla mnie uciążliwe i upierdliwe, ile muszę tyle odbebnie i chce mieć spokój z tym :)

  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa masz rację, nawet w sobote szeagierka mi opowiadała jak przy pierwszym dziecku lezac 5 dni w szpitalu prosila o pomoc przy karmieniu i nikt do niej nie przyszedl. Sama walczyla. Jej sie udalo. Ale nie kazdy ma tyle zaparcia w sobie ze daje rade wiele mam sie zniecheca bo po prostu zostaja z tym same, vez właściwego wsparcia.

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari0702 wrote:
    Veri

    W szpitalach dają gotowe jednorazowe mleka jeśli jest potrzeba :) jedynie awaryjnie możesz sobie zakupić do.domu na w razie "w" ja kupiłam Bebilon stoi w szafce jak by coś,

    Chociaż mój syn pił Hippa,potem Bebiprima bo nie tolerowal w ogóle mleka Nan , ani innych teraz chciałam.tez kupić Bebiprime ale widzę że chyba wychodzi od nas z.rynku bo w carefour już nie mają A w Lidlu już z pół roku tylko "3" . W razie jak Bebilon będzie do niczego to kupię coś innego ;)
    Samari z tego co pamiętam Bebiprimę można też zamówić w Gemini :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka

    Właśnie sprawdzałam ale nie mają 1 , aktualnie jest niedostępna :( ale dzięki za zainteresowanie :) jak by ktoś gdzieś widział że jest to chętnie przygarne info o tym bo to sprawdzone mleko z fabryki hippa wychodzi :)

    Pestkkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari0702 wrote:
    Pestka

    Właśnie sprawdzałam ale nie mają 1 , aktualnie jest niedostępna :( ale dzięki za zainteresowanie :) jak by ktoś gdzieś widział że jest to chętnie przygarne info o tym bo to sprawdzone mleko z fabryki hippa wychodzi :)
    Też lubię te mleko, syn pił 2 i 3 :-) Dobrze reagował, a jest ogólnie alergikiem i większość mlek dostępnych na rynku mu nie pasowała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 16:25

    Samari0702 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka

    No ja je wprowadziłam synowi właśnie po combiotiku bo skład miało podobny i wyczytałam że to hipp produkuje i też z tego mleka zadowolona byłam i zawsze w Lidlu kupowałam muszę zadzwonić do nich na infolinię :) W razie jak gdzieś zobaczysz daj proszę cynka 💪💪😘

    Edit dzwoniłam na infolinię i mleko nie jest już w stałej ofercie jedynie jako towar promocyjny w gazetce. Coraz gorzej w tych lidlach najpierw pampersy wycofali co uzyskaliśmy, teraz mleko masakra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 16:38

    Pestkkaa lubi tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie usg 3 trymestru super. Dziecko zdrowe, ja też z szyją 4,2cm, młody długością i wagą jest 2 tygodnie do przodu, albo 75 centyl, jak to woli interpretować (1,8kg). Głowa w żebrach, nogi w pęcherzu, ciekawe czy się obróci. Cesarka koło 20 maja, bo byłam u okulisty i rozchodzi mi się siatkówka.

    U mnie młody cyckowy był, mleka miałam tyle, że cały oddział noworodków mogłabym wykarmić. Ponad litr dziennie wylewałam w szpitalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 16:30

    puszek369, Samari0702, Pani Moł, iwwk, PatkaPP, Milka1991, Pestkkaa, Veri, Oleander, Szczęśliwa Mamusia, Szczesliwa ledwo zywa, Agata :), kama2784, 4me, Izka37, Ciasteczko777, Rudzik1, ago91, Nistera lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie :) wszycho gra, szyjka dluga na 4 cm, zamknięta, tylko dalej poslady na wylocie zamiast glowki ;) doppler ok, masy 1881 g. :)

    U mnie w szpitalu dają NAN i Bebilon, będę korzystać, jesli zajdzie potrzeba. :)

    iwwk, Szczęśliwa Mamusia, Samari0702, Pestkkaa, puszek369, Oleander, Veri, Paula_071, Agata :), kama2784, 4me, Izka37, Ciasteczko777, Rudzik1, Milka1991, ago91, PatkaPP, Nistera lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny ! Super wieści z wizyty :)

    Pani Moł lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mm to nie mam zielonego pojęcia jakie dają w szpitalu , a w tym co zamierzam rodzić są anty na mm masz karmić piersią i tyle. Ja jak cis będę używać Bebiko przy wszystkich dzieciach to mm podawałam .

    Gratuluje udanych wizyt ❤❤.

    Pani Moł lubi tę wiadomość

  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, gratuluje dobrych wieści :D ale macie długieee szyje i duże już dzieci :D ja bym chciała żeby moje maleństwo to miało 1400g, to i tak będzie dużo jak na niego :) no i żeby sie w czwartek okazało, że szyjka w ogóle jest jeszcze i się bardziej nie rozwarła hehe :D

    a mnie dalej siedzi to coś w plecach, umię się już sama na łóżku obrócić chociaż, ale ogółem to szału nie ma :| ciekawe ile mnie będzie trzymać :o

    Pani Moł lubi tę wiadomość

    gann3e3k0unlohxb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane, to samych dobrych wieści w czwartek Ci życzę! I co do masy dzidzi i co do szyjki. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 17:29

‹‹ 974 975 976 977 978 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ