X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja ma dziś milionową czkawkę już ;(

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    No widzisz,tu masz śwoetnie pokazaną różnice miedzy mną a Tobą. Ja jak straciłam dziecko to popłakałam pare dni,zajełam sie tym dzieckiem ktore miałam na stanie i stwierdzilam "tak to juz jest,musze sie wziąć w garśc,czas minął,widac tak miało być". Żałoba i ból zostały ale nie podążały jak złe cienie za mna. Po poronieniu przyszedl psycholog ktory tylko mnie dołował tym sztucznym ,sluzbowym rozczulaniem się.
    Dlatego kazdy ma prawo do jakiegos swojego zdania

    Xgiro pewnie w szoku napisała "jak tam u Was" to jej mama napisała ze pogoda taka czy taka

    Wiesz, być może gdybym poroniła mając juz jedno dziecko zachowałabym się podobnie do Ciebie chociażby z poczucia obowiązku wobec tego żyjącego. Tak samo Ty gdybyś poroniła niemając dziecka przeżywałabyś to bardziej. Ciężko stwierdzić, bo sytuacje choć podobne, to inne chociażby z tego własnie względu. Widziałam nieraz na forach wypowiedzi kobiet w Twojej styacji, które właśnie podobnie reagowały zaznaczając, że mają dla kogo żyć. Ja nie miałam. Wykluczam tu oczywiście męża. Była pustka.
    Co do psychologa - masz chyba pecha do nich, bo żadna z moich terapeutkek ani psychiatra rozmawiając ze mną o tym się nie rozczulał. Ale wierzę, że są i tacy i może to irytować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 16:40

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś tacy leniwi, że ja nie wiem co się dzieje, zero energii. Leon też kopanie jakby bardziej przez przypadek niż z ochoty 😂 prawie cały dzień przeleżelismy ale nuuuuda!

    relgupjy0emg7fv2.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prowadzicie w ogole kalendarze na belly ? :P
    Ja tam kompletnie nie zagladam, abonemantu tez nie wykupuje - strata kasy :D

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Prowadzicie w ogole kalendarze na belly ? :P
    Ja tam kompletnie nie zagladam, abonemantu tez nie wykupuje - strata kasy :D
    Ja nie. Jedynie co mam to aplikacje w tel żeby wiedzieć który to mamy już tydzień 😂

    relgupjy0emg7fv2.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Ja nie. Jedynie co mam to aplikacje w tel żeby wiedzieć który to mamy już tydzień 😂


    Ja już nawet apki nie używam - wystarcza mi suwak tu na forum w podpisie :D A ogolnie pamietam po prostu, ze nowy tydzien zaczynam w soboty, o :D

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche sie chyba zaczynam stresować porodem :D xgirl to Twoja wina :D

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja przeszlam w ciul gabinetów niestety🙄 ciezko o dobrego specjaliste,takiego co postawi do pionu. Ale to z dzieckiem raczej, ja ze soba tez cos tam próbowałam ale nie bylam w stanie załapać tej współpracy.

    Co do słów psychiatry ze trzeba sie wziac w garśc i czyms zajac to własnie na tej psychiatrii dzieciecej czesto slychac. Radzi sie rodzicom i dzieciakom ze nie mozna siedziec orzez telewizorem,komórką czy kompem i zamulać,ze praca i rozwiajanie zainteresowan to bardzo wazna czesc terapii i wymaga największych nakładów siły i zaangazowania calej rodziny a minimum rodzica i dziecka.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Troche sie chyba zaczynam stresować porodem :D xgirl to Twoja wina :D
    Wiesz ze ja tez! 😂 Leżę cały dzień jak księżniczka a walizka w piwnicy 😂 i zamiast ja przynieść i ogarnąć to co tam lepiej leżeć i myśleć kiedy i jak długo 😂😂😂 kurde jutro już chyba ustawie budzik na 8

    mikaja lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie kupowalam tego,a co tam w ogole piszą w tym płatnym belly ciekawego?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 21 maja 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry😆😆 Ale tez sie zestresowalam.

    3100g, 53cm, sn. Dzis byl rowno 39tc. Po kilku h dostala znieczulenie. I przestalo padac!!😆😆

    Emma_, JaSzczurek, 33Sylwia, Czarna_kawa, Sylka135, mikaja, anngelikamarta, Casjopea lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pięknie wreszcie coś wiadomo 😀 super gratulacje jeszcze raz! Ale super mieć to już za sobą! Możemy jedynie zazdrościć 😘

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie do mnie odezwala. Pisze, ze hardcore i masakra :P Dwa razy do cc chcieli ja przygotowywac ale akcja ruszala od nowa, znieczulenie wszystko opoznilo ale meczyla sie od 5 rano i jej dali, przebili jej wody i jakos poszlo. No. Eeee. Ale sie zgrzalam z emocji :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rodzila w Polsce tak?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktore maja male dzieci(takie serio jeszcze male) co sądzicie o pampkach z lidla?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgril cholera to jednak rodzi się po 12 h 😂😂😂 też się spocilam 😂 chyba wystarczy szczegółów 😂 najważniejsze że są teraz razem zdrowi i szczęśliwi 😘😘😘

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w Polsce.

    No najwazniejsze, ze po i wszystko OK. Tez zazdroszcze wszystkim, ktorzy maja to za soba😆

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Co do słów psychiatry ze trzeba sie wziac w garśc i czyms zajac to własnie na tej psychiatrii dzieciecej czesto slychac. Radzi sie rodzicom i dzieciakom ze nie mozna siedziec orzez telewizorem,komórką czy kompem i zamulać,ze praca i rozwiajanie zainteresowan to bardzo wazna czesc terapii i wymaga największych nakładów siły i zaangazowania calej rodziny a minimum rodzica i dziecka.
    Karola to akurat prawda i zgadzam sie z tym, ze roznego rodzaju zajecia i hobby to super pomocna sprawa, do tego jakies zajecia sportowe to juz w ogole super ale jesli ma sie powazne problemy to Ci zadne sporty nie pomoga, do tego trzeba czegos wiecej. To w ogole temat rzeka, tam musi tyyyyle roznych aspektow sie zgrac, terapia to bardzo kompleksowa sprawa.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a czy ktoras z Was dostala propozycje zajęć fizycznych(manualnych) od terapeuty,psychologa ?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    No a czy ktoras z Was dostala propozycje zajęć fizycznych(manualnych) od terapeuty,psychologa ?
    Tu w Niemczech jest kladziony bardzo duzy nacisk na to. W Polsce nie przypominam sobie zeby ktos o tym mowil.. albo zapomnialam juz.
    W ogole poczatkowo myslalam, ze takie zajecia sportowe, plastyczne, muzyczne itp to zapychacze czasu, dopiero potem sie zorientowalam jaka to super sprawa. Ale to tez trzeba wyjasnic po co to i na co a nie tylko ,,jak jest Pani zestresowana to prosze isc pobiegac'' bo czlowiek czuje sie olany.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 1047 1048 1049 1050 1051 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ