Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam spać około 22.30, ale fajerwerki o 24 mnie obudziły , wstałam popatrzyłam przez okno, zjadłam jeszcze trochę sałatki i przed 1 znowu poszłam spać :) Karola już w domu? Jak dzidzia?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jestem mądrzejsza o to ze odkleja mi sie łożysko :(albo sie uspokoi i bedzie ok albo...

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było dobrze, odpoczywaj, wrócisz do pracy?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witajcie w Nowym Roku :-)
    Oby zaowocował zdrowymi bąblami na przełomie czerwca/lipca :-*

    KarojaJJ mi się odklejała kosmówka. Musisz się oszczędzać bardzo i polegiwać sporo. Ja mam nadzieję że II trymestr będe miała bardziej luźny z możliwością większego ruchu bo I prawie cały spędziłam w łóżku.
    Mocno trzymam kciuki za Ciebie i dzidzie :-)

    Niespodzianka przykro mi :-( trzymaj się i dużo powodzenia w Nowym Roku aby był dla Ciebie szczęśliwy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 08:53

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co sie w takiej sytuacji robi? Oby bylo OK!

    Ja juz o 21:30 chcialam spac Ale bylo tak glosno.. huk bez przerwy. Usnelam kolo 1 i teraz padam:/

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    Dziewczyny witajcie w Nowym Roku :-)
    Oby zaowocował zdrowymi bąblami na przełomie czerwca/lipca :-*

    KarojaJJ mi się odklejała kosmówka. Musisz się oszczędzać bardzo i polegiwać sporo. Ja mam nadzieję że II trymestr będe miała bardziej luźny z możliwością większego ruchu bo I prawie cały spędziłam w łóżku.
    Mocno trzymam kciuki za Ciebie i dzidzie :-)

    Niespodzianka przykro mi :-( trzymaj się i dużo powodzenia w Nowym Roku aby był dla Ciebie szczęśliwy.
    Tez mialas silne krwawienia?

  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku :-)

    Ja poszłam spać o 22 ;-)


    Kupiłam sobie 7 opakowań Prenatal Duo ;-) Jak nie wykorzystam witamin to komuś dam ;-) ale stwierdziłam że na dalszym etapie ciąży mogą być niedobory witamin więc wole mieć zapas niż się stresować ;-) - w Norwegii są tylko dwa rodzaje witamin dla ciężarnych i oba z witaminą A której staram się unikać ;-) Za 7 opakowań zapłaciłam w Polsce tyle co w Norwegii za 1 opakowanie ;-)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 09:07

    a31il5w.png

  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Do kiedy brac magnez?


    Ja myśle że niedobory magnezu dopiero są przed nami ;-) później zaczną się skurcze łydek , "stawiająca się macica " itd ;-)


    a31il5w.png

  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Dzisiaj jestem mądrzejsza o to ze odkleja mi sie łożysko :(albo sie uspokoi i bedzie ok albo...

    To chyba będziesz miała nakaz leżakowania .



    a31il5w.png

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia mieszkam w Niemczech i znam ten bol. Dlatego jak jestem w Polsce to kupuje to i tamto. Choc w Norwegii ceny jeszcze gorsze niz tu u mnie pewnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 09:17

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Tez mialas silne krwawienia?

    Pierwsze miałam plamienie ciemno brązowe prawie czarne w okolicach 5tc na usg było widać krwiaka a później już tylko blizne po tym jak się wchłonął. W 8tc puściła się ze mnie żywa krew ale nie pojechałam na IP mój dr kazał wziąć 2x asmag forte i acard no i oczywiście leżeć. Stwierdził że to lepsza opcja niż jazda autem do szpitala a i tak nic w szpitalu mi nie zrobią innego niż to co mogę robić w domu. Krew była 2 dni plamienie następna 2/3. A ostatni raz z mała domieszką krwi teraz w Wigilię, ale to był tylko poranny epizod na szczęście.

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze u mnie tez to jakos dobrze się skonczy. Jestem twarda cale zycie ale teraz mnie talnie rozpieprzyło. Boje sie ze dziecko bedzie niedotlenione/z wadami przez to,ze je popornie.... kurwa waszystko było super a tu nagle ch**j

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natty85 wrote:
    Niespodzianka poronilam w październiku. Dostałam cytotec rano. W nocy nakarmilam już córkę. Wszystko było ok.

    Rozumiem, że teraz jestes w ciąży?
    Odrazu udało ci się zajśc w kolejną ciąże? Czy musiałaś odczekać troszkę?

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Mam nadzieje ze u mnie tez to jakos dobrze się skonczy. Jestem twarda cale zycie ale teraz mnie talnie rozpieprzyło. Boje sie ze dziecko bedzie niedotlenione/z wadami przez to,ze je popornie.... kurwa waszystko było super a tu nagle ch**j

    Nie stresuj się tak kochana. Wbrew pozorom odklejanie łożyska/kosmówki to dosyć częsta przypadłość. Zdarza się i na późniejszym etapie po 20tc a dzieciaczki rodzą się całe i zdrowe :-)

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia, niestety, ale u mnie już się zaczęły skurcze łydek i lekko uaktywnił się zespół niespokojnych nóg :/

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach racja, ostatnio zlapal mnie skurcz w lydce. Nie skojarzylam, ze to przez ciaze moze.

    Karola musisz teraz lezec, tak? Kiedy Cie wypisza?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwego Nowego Roku

    Zebysmy wszystkie doczekaly się pięknych maluszków

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ryb nie powinno się częściej niż raz w tygodniu, więc tak średnio z tym dostarczaniem z pożywienia... w ogóle teraz przez wyjałowione gleby jedzenie nie jest już takie jak kiedyś i niestety trzeba sobie pomagać...

    Dziewczyny, macie iherb przecież. Dostarcza wszędzie i taniej niż w PL.

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespodzianka2019 wrote:
    Rozumiem, że teraz jestes w ciąży?
    Odrazu udało ci się zajśc w kolejną ciąże? Czy musiałaś odczekać troszkę?
    Zaszłam odrazu po poronieniu nie miałam nawet okresu. Było to zaskoczenie.

    xgirl lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Ryb nie powinno się częściej niż raz w tygodniu, więc tak średnio z tym dostarczaniem z pożywienia... w ogóle teraz przez wyjałowione gleby jedzenie nie jest już takie jak kiedyś i niestety trzeba sobie pomagać...

    Dziewczyny, macie iherb przecież. Dostarcza wszędzie i taniej niż w PL.


    ja nie przepadam za rybami, jak mam zjeść to mi ciężko przechodzi przez gardlo.

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ