Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Dziolszki nie ma tez pieluch w naszym rossmannie. Wykupili!
    Nie zartuj musze starego wyslac na zakupy w razie wubuchu trzeciwj wojny swiatowej

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie brakuje mm😱😱 Jak gdzies zobaczymy to bierzemy bo masakra jakby zabraklo🤦🏻‍♀️

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia tak mówimy Leos, Leo, Leon lubię i tak najbardziej 😁

    Monjaktalala lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promocja była na pieluchy to wykupili wrócą w normalnej cenie 🙂

    Powiem wam że się trochę stresuję tym wirusem i zrobię zapas zakupów nie z tego względu że nie przeżyje boję się czy coś ale jak zachorujemy to nie chce wychodzić z domu żeby nie zarażać innych. Mam nadzieję że ten cały szał się skończy w ciągu miesiąca i nie będę musiała odwolywac chrzcin. Albo inaczej ochrzcze ja bez tej całej imprezy po.

    xgirl lubi tę wiadomość

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    No u mnie brakuje mm😱😱 Jak gdzies zobaczymy to bierzemy bo masakra jakby zabraklo🤦🏻‍♀️
    Sprawdź, bo z dostępnością mieszanek produkowanych w Chinach mogą być problemy. Gdzieś czytałam komunikat.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    O Jezusie co tu sie odpierdala😱 Dementuje wiec: bron boze nie mialam zamiaru kogokolwiek wysmiac bo pisze o kupach czy innych rzeczach😳 Z tymi pytaniami Mikki to byly zarty, tak sobie smieszkujemy juz poltora roku z wielu rzeczy, nie zauwazylyscie?😂 Moja krytyka odnosi sie tylko i wylacznie do Karoli, ktora boli z jakichs dziwnych powodow, ze malo pisze o swojej corce i wmawia Mi, ze jestem gorsza matka🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

    Aska rozumiem, ze Ty bys sie ucieszyla jakby Co ktos gadal, ze nie interesujesz sie swoim dziecmi co?
    Wez sie uspokoj,nic takiego nie napisalam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Najgorsza jest Adria, bo pije piwo. I nie tylko. A teraz zakończymy tę kłótnię z niczego 😜
    Wiesz,ogólnie opinie jakiś podejrzanych osób mam gdzieś,ale takie bezpośrednie obrażanie i nazywanie kogoś beznadziejna matką jest poniżej pasa i poziomu.

    Casjopea lubi tę wiadomość

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, a wiesz co jest pojutrze? 🤔😅

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amgelikamarta ja bym sie bala uzywać misek z goracą woda wlewaną do środka ale to przez to ,ze Stachu wszystko rozkłada na części pierwsze

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś będzie pomarańczowy obiad-batat i łosoś 🤭 Tylko królewna sobie smacznie śpi 😄

    Głowa mnie dziś boli-co rzadko się zdarza ale to pewnie przez wszystko-pogodę i jazdę powrotną od księgowej. Mała tak marudzila w aucie i płakała, że normalnie ze złości se po przeklinałam. No i w ogóle zaczęłam się zastanawiać, kiedy tak na serio muszę przestać przy niej przeklinać, bo nie chcę wiadomo, żeby się nauczyła i wiecie nie chodzi o to, że kurwa to u mnie przecinek ale choćby gdzieś się uderzę to "ała kuźwa" Najgorzej jest jak nie mogę czegoś znaleźć 🤦🏼‍♀️ to idzie taka wiązanka, że ojeju 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2020, 15:43

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Mikka, a wiesz co jest pojutrze? 🤔😅
    Mój szogun kończy 8 m-cy 😂😂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Mój szogun kończy 8 m-cy 😂😂
    Mhmmm i coś jeszcze ?😅

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Mhmmm i coś jeszcze ?😅
    Idę do dentysty rozjebac 4 stówki 😂😂

    anngelikamartaa, Drobinka91, Casjopea, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 10 marca 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Idę do dentysty rozjebac 4 stówki 😂😂
    Kto bogatemu zabroni😂😂😂

    mikka86 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie pamiętam po nadrobieniu kto pytał ale mój ma 8 miesięcy z hakiem i pełza do przodu, nie siedzi, próbuje łapać balans leżąc bokiem więc może zanosi się na samodzielny siad? Nie wiem

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1458361457644307&id=397378223742641&anchor_composer=false

    Pocwiczyłam z nim pełzanie i załapał już drugiego dnia! 🙂 Polecam

    Co do wydalin i wydzielin, fizjologia i tyle ani mi nie pachnie ani obrzydza, chociaż cieszy mnie fakt że zrobił kupę i go nie będzie męczyło. Mój stary unika przewijania jak może 😅

    Thefi, podpatrze pomysł z mieleniem ziaren 👍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2020, 16:25

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Wiesz,ogólnie opinie jakiś podejrzanych osób mam gdzieś,ale takie bezpośrednie obrażanie i nazywanie kogoś beznadziejna matką jest poniżej pasa i poziomu.
    O super, ze do tego wreszcie doszlas. Tez tak uwazam.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, też mam swoje matczyne grzeszki, np nosiłam małego pionowo bo inaczej się darł a wg fizjo nie wolno, no ale nic na to już nie poradzę, nie da się zrobić wszystkiego idealnie 🤷

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga zleciałam 4 szmatki i wszystkie bodziaki na 98 cm i wieksze wygladaja jakby ktoś w nich umarł...Serio sa poniszczone jak nie wiem

  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Kinga zleciałam 4 szmatki i wszystkie bodziaki na 98 cm i wieksze wygladaja jakby ktoś w nich umarł...Serio sa poniszczone jak nie wiem
    Bo w tym rozmiarze ciuchy dzieci najbardziej niszcza

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7458 3584

    Wysłany: 10 marca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniamania wrote:
    Lady, też mam swoje matczyne grzeszki, np nosiłam małego pionowo bo inaczej się darł a wg fizjo nie wolno, no ale nic na to już nie poradzę, nie da się zrobić wszystkiego idealnie 🤷
    Ja do tej pory noszę małą głównie pionowo, bo tak lubi. Staram się tylko, by nie była przy tym powyginana.

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20729;104/st/20250730/e//dt/6/k/5ffd/preg.png"></a>
‹‹ 3194 3195 3196 3197 3198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ