Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj też byłam z małym na długim spacerze i fakt,ludzi więcej niż w ostatnich dniach,park pełen rodziców z dziećmi,nikomu nie chce się dusić w domu w takie ładne dni

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Pochłonela zapas na dwa tyg.🤦
    Bozesz Ty nie wyrobię przy niej z pakowaniem w sreberka 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze zenek juz posprzatał pozamiatał...🤭

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stary mi piwa nie chce dać

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Stary mi piwa nie chce dać
    Po Łebie mu po Łebie 😂😂😂😂

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Stary mi piwa nie chce dać
    😂😂😂😂😂

    A dzieci spia?🤔🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2020, 19:39

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Nie mów że zjadlas wszystkie na raz!? 😂😂😂😂😂😂
    Pani, dajo to biere🤷🏻‍♀️🙉😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Stary mi piwa nie chce dać
    O nieee, wieczór stracony 😂😂

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz byl na zakupach:
    893e22a65878.jpg
    🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2020, 20:04

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka wiem że lubisz praktyczne rzeczy i nie za miliony, łap może się przyda 😁
    https://allegro.pl/oferta/spiworek-minky-do-wozka-sanek-gondoli-fotelika-7701322799?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2020, 20:07

    relgupjy0emg7fv2.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Maz byl na zakupach:
    893e22a65878.jpg
    🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    Ooo tydzień temu w Polsce! 😐

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia tez mnie to irytuje. Wszedzie widze zbiorowiska ludzi🤷🏻‍♀️ A wczoraj na fb znajomy ostentacyjnie informowal, ze pije z kolegami i ze maja gdzies wirusa🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Do tego zapraszal innych zeby dolaczyli...

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O @@@@

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 marca 2020, 11:24

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Mikka wiem że lubisz praktyczne rzeczy i nie za miliony, łap może się przyda 😁
    https://allegro.pl/oferta/spiworek-minky-do-wozka-sanek-gondoli-fotelika-7701322799?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
    O fajny

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Kasia tez mnie to irytuje. Wszedzie widze zbiorowiska ludzi🤷🏻‍♀️ A wczoraj na fb znajomy ostentacyjnie informowal, ze pije z kolegami i ze maja gdzies wirusa🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Do tego zapraszal innych zeby dolaczyli...

    U nas Michał właśnie wrócił z biedry i wszystko już jest z powrotem. I ryż i mydło i nawet papier dupny. Trzymam kciuki, żeby i u Was ten szał był chwilowy.
    No mnie to na maksa wkurza. A we Włoszech już wojsko wywozi ciała, bo brakuje miejsc w kostnicach. A ci dalej będą się gromadzić i łazić grupami.. Tak jak Casjo ma ukrytą gdzieś w sobie babcię Gienie, tak ja mam żołnierza. Lubię ordung i zasady. ;) (Aby dać temu wyraz noszę wąsy)

    mikka86, Lullaby lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    O fajny
    No, po sezonie hasiok i tyle 😁

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co w Adrii drzemie🤔 Az strach sie bac😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ciekawe co w Adrii drzemie🤔 Az strach sie bac😂
    Pewnie staremu coś robi za piwo😂🤐🤪

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33Sylwia wrote:
    Pewnie staremu coś robi za piwo😂🤐🤪
    Uczcijmy go minuta ciszy

    mikka86, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 19 marca 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia też jestem z tych porządnych. Jak wprowadza się jakieś zasady to powinniśmy się do nich stosować. Szczególnie Ci z grupy wysokiego ryzyka. U mnie na wsi starsi ludzie siedzą w domu. Przynajmniej tyle. Dzisiaj na spacerze widziałam (dzięki Bogu z daleka) jakieś 18 osób. Takie nowe hobby mam chodzę i liczę ile jest ludu.

    Monjaktalala Mikołaj wrócił cały i zdrowy?

    X to i u nas takie widoki faktycznie były z tydzień temu. Teraz już po uzupełniane więc myślę, że i u was świat wróci do normy. Przynajmniej tej sklepowej.

    33Sylwia mi by się też dropsy przydały przy tych moich ryczypyskach😂😂

    Angelikamarta, AgaSy, Czarna kawa i Kinga27_30 jak wasz dzień?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2020, 21:12

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
‹‹ 3277 3278 3279 3280 3281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ