Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 29 marca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziekuje😍😬
    A co u was?
    I u reszty😂😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 29 marca 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w sumie nic nowego 🐭

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się koszmarnie czuję. Boli mnue cycek, łeb, gardło, plecy i dół brzucha jak na okres. Oraz mam stan podgoraczkowy. Miałam iść jutro do ginekologa ake przełożyłam.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Ja się koszmarnie czuję. Boli mnue cycek, łeb, gardło, plecy i dół brzucha jak na okres. Oraz mam stan podgoraczkowy. Miałam iść jutro do ginekologa ake przełożyłam.

    Biedna 🙁 trzymaj się jakoś

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    To jest mozliwe. Byl o tym artykul na wagajace.pl :D Znasz? :D

    Od kiedy suplementujecie?

    Oczywiście że tak! Przy moim dziecku znam wymagające od jego urodzenia 🙈🤷

    Śliczna Florka! I jak się pięknie bawi

    Jakieś dwa tygodnie z hakiem już daję mu żelazo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2020, 20:28

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniamania wrote:
    Biedna 🙁 trzymaj się jakoś

    Kurde jak tylko przełożyłam te wizytę, to od razu poczułam się lepiej :/ Wygląda to trochę tak jakbym celowo wywolywala u siebie chorobę, byle tylko nie iść. Chu.. Jutro tak zadzwonie i umowie się na nowy termin. Nie ma zmiluj się, muszę w końcu iść do gina.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia, dzięki za wywołanie. U nas hardcore ze spaniem i z dniem, zajechana jestem jak koń 🐎🐴 a i oddam starego do okna życia ⛪⛪⛪
    Biedna, żebyś tylko jakiegoś mocnego zapalenia nie miała cholercia, wyciśnij z tego cyca guza, rozmasuj, prysznic, koniecznie, laktatorem może? Ciepłą pieluche tetrowa przyłóż i potem masuj, albo rozbij liście kapusty i do stanika włóż, obłóż cała piers, powinno wyciągnąc zapalenie.

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co jecie na kolację?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrnie powiwm ze dolaczylam do grona hujowych matek bo łukasz mi spadl z łózka 🤦🤦
    Znaczy nie mi a mojej starszej corce🤦
    Bylam tak wyjebana ze dalam jej do pilnowania a ta poszla do sypialni i....nos w tel a ten ...jebut na podloge..

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria kurcze no kiepsko troche wyszlo :/ Czujesz sie zle po tych przetwrminowanych lekach dalej?

    Kasia trzymaj sie :( Biedna.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 29 marca 2020, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniamania i poprawilo sie cos po tej suplementacji?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria 😞

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Eja Ekspertka
    Postów: 214 152

    Wysłany: 29 marca 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wygląda to na jakiś stan zapalny skoro i gorączka się pojawiła 😔może weź jakiś apap +gorący prysznic i do wyrka się wygrzać 😊no chyba,że to faktycznie lęk przed przeglądem podwozia 😂😂

    Xgirl ale fajna blondynka 😍😍

    Adria mi jeszcze synuś nie spadł znikąd ale tylko dziś 4 razy przydzwonił łepetynką-w stół,O kafelki,w szafkę i z całej siły w drzwi szklane od prysznica-chyba mega wczoraj przyłożyłam się do ich wyczyszczenia 😂😂
    Na kolację miałam melona A dla męża była sałatka i chlebek pieczony,nacierany czosnkiem jak u babci 😊

    Ziemska mama
    Franka (11.11.2014)
    Alexandra (27.06.2019)
    I mama Aniołka 08.2013 (*)
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 30 marca 2020, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    be0f75faed35.jpg
    Herbata dla pieknych pan😂😂😂

    mikka86, AgaSY, Czarna_kawa, Aniamania lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 marca 2020, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wstali 😑

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 30 marca 2020, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    My wstali 😑
    7 to chyba ok co?🤔 Czy wczesniej wstaliscie?

    Adria, Kasia jak sie dzis czujecie?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    7 to chyba ok co?🤔 Czy wczesniej wstaliscie?

    Adria, Kasia jak sie dzis czujecie?
    U mnie ok

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 30 marca 2020, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Czujemy się tak sobie, ale nie mam juz dzis żadnego stanu podgoraczkowego. Cycuch boli, ale duzo mniej niz wczoraj. I troszkę głowa mnie napieprza, ale zważywszy na to jak przestraczliwie @@@ była ta noc, to czuję się nadzwyczaj przecudownie. Wykończy mnie to dziecko. Mnie i starego, bo on też juz dzis w nocy chcial wyc. Nie zlicze pobudek i obrotów na czworaka. Niektóre trwały ponad godzinę. Płaczu, krzyku, kopania, drapania, smiechow, ucieczek z łóżka, SSANIA co minutę. Finalne powstanie o 4:20, dumnej 5:20 nowego czasu. Jeżeli ja jestem wrakiem, to stary już nie żyje. No... Ciężki czas kobity, ciężki czas.

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 31 marca 2020, 09:42

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas średnia noc, klasycznie milion pobudek, leżymy już na drzemkę a mnie głowa napierdziela z tego niewyspania.
    Magda Komsta pisze, że przy nauce czworakowania jest kryzys snu, myślę że u Was Kasia może się to dziać :(.

    Wczoraj zrobiłam zamówienie w Rossman a dzisiaj jest już do odbioru, super!

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
  • Aniamania Autorytet
    Postów: 481 357

    Wysłany: 30 marca 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Aniamania i poprawilo sie cos po tej suplementacji?

    Ogólnie się poprawiło mimo że szału nadal nie ma, nie wiem czy to zasługa żelaza czy uskutecznienia wskazówek z tego bloga 🙂

    A co słychać u Lady dior, Kamszy..? Jesteście tutaj czy już tylko na insta?

    age.png
    14.03.2023 💗
    28.06.2019 💙
‹‹ 3318 3319 3320 3321 3322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ