X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie boje, ze jakis syf zlapie.. ale Jak mowisz, ze chodzilas i nicht sie nie stalo..

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Dziewczyny mysle o basenie bo strasznie nieruchawa sie zrobilam i plecy bola (o dziwo odc szyjny i piersiowy a nie ledzwiowy). Kiedys cos czytalam zeby miejsca intymne czyms nasmarowac ale juz zapomnialam czym... Mozna jescze cos zrobic zeby sie ustrzec infekcji?
    Provag żel 🙂

    xgirl lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, mam pytanie natury weterynaryjnej, mogę? 😀

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszlabym na basen ale sie boje...
    Zabrzmi rasistowsko, ale te muzulmanki mam wrazenie ze przychodza na basen sie myc wlasnie i mnie to obrzydza i nie chce tam isc.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja to jest porazka, tu w Berlinie to samo. Niektore nawet w ciuchach sie kapia... To mi przeszla ochota na basen..

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja to nie ma nic wspolnego z rasizmem, taka jest prawda i tyle. Powinny byc jakies zasady, a te chodza ubrane na basen i nikt nic nie mowi zeby wlasnie nie wyjsc na rasiste. Chore. W Anglii tez powiedzenie prawdy jest juz rownoznaczne z rasizmem czy jescze im tam tak nie odwalilo jak Niemcom?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 12:42

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest to ze w krajach multi-kulti ciezko o jednolite zasady bo sie zaraz jakas grupka przypierniczy, ze sie lamie ich prawa :P

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    To jest to ze w krajach multi-kulti ciezko o jednolite zasady bo sie zaraz jakas grupka przypierniczy, ze sie lamie ich prawa :P
    No ja rozumiem. Jak wprowadzi sie zakaz kapania w ciuchach i tych burkini czy jak to sie tam zwie to nikt nie wpadnie na pomysl, ze to ze wzgledow higienicznych tylko kazdy drze ryja, ze dyskryminacja. Wkurza mnie to. Serio daruje sobie ten basen.. wejde do wody i nawet nie bede mogla sie rozluznic ze stresu.

    W ogole co do moich bolacych zeber-poczytalam w necie i nawet sporo lasek to ma.. boli przy niektorych ruchach, przy kaszlu, smianiu sie albo jak zostaje sie dlugo w jednej pozycji. Nic na to sie oczywiscie nie da zrobic, trzeba przeczekac :D To podobno od rosnacego brzucha/macicy, wszystko uciska na gore. Ehh..

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co pewnie zalezy od ludzi. U mojego w pracy maja pokoj modlitw i sobie wychodza i sie modla. Byl typek, ktory bardzo duzo wychodzil i ewidentnie no w chooya lecial z robota, a tym sie zakrywal wiec go menadzer poprosil, zeby siee modlil w czasie przerwy, bo to miejsce pracy...
    Wylecial po 2 tygodniach - menadzer. Tamten zglosil dyskryminacje.

    Mnie to irytuje i nie jednoczesnie, bo z jednej strony to jest tylko jeden z przykladow wlasnie wykorzystywania religii i zaslaniania sie dyskryminacja - naduzywania po prostu, a z drugiej strony szkoda mi, ze my - Polacy - nie mamy jaj zeby w wigilie powiedziec do szefa, ze wychodze wczesniej, bo taka tradycja religijna czy cos (nie mowie ze ja, bo ja ateistka, ale wiadomo o co chodzi).

    Niech kazdy sobie wierzy w co chce, zyje jak chce, ale dopoki mnie to nie dotyka to jest ok - jak to wkracza na jakis taki poziom absurdu i naduzywania i przede wszystkim na moje podworko, to juz drazni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 12:50

    xgirl lubi tę wiadomość

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Francja chyba zakazala w koncu noszenia burki na twarzy, nie ? :P Da sie? da sie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 12:52

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl, ja nadal wymiotuje, 2-4 razy w tygodniu. Czasami zwracam drugie sniadanie, czasami slina. Mam nagle napady, niewiadomo skad ;/

    Co do strajku tez jestem ciekawa ile poyrwa. Sama jewtem nauxzycielem, ale na zwolnieniu i sledze to wszystko. Z wypowiedzi znajomych nie zanosi sie zeby mieli przerwac. Chociaz pojawiaja sie manipulacje i grozby straty pracy ;/

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak irytuje temat muzulmanow.. ogolnie mam gdzies kto skad pochodzi i w co wierzy, sama tu w Niemczech jestem obcokrajowcem ale to co sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie. Tu juz do absurdow dochodzi. Powiesz, ze kochasz Niemcy i jestes dumny z bycia Niemcem to jestes nazista, powiesz, ze ktos jest Turkiem/Polakiem/Dunczykiem to jestes rasista :D Serio haha :D Trzeba uwazac co sie mowi do kogo sie mowi bo zaraz patrza krzywo. Raz facet w pracy powiedzial ''mala Turczynka'' o nowej kolezance bo zapomnial jej imienia to byla afera, ze hej. No ja pier...
    W ogole ostatnio byl bal przebierancow u mnie w pracy (przedszkole)to dostali ludzie list z informacja zeby powoedziec rodzicom, zeby nie przebierali dzieci za Indianina czy Chinczyka bo to dyskryminacja. KUR... dla mnie to jest smieszne. Ja mam teraz na sobie czarna bluzke to co, obrazam Murzynow tym? :P Rece mi opadaja, nic nie mozna juz..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 13:20

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa to wspolczuje. Ja rzygne raz na jakis czas a Ty to juz masakre masz.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To o takich absurdach tu nie slyszalam :D

    Ja raz mialam pamietam tylko nieprzyjemna sytuacje pare lat temu, jak byla dosc duza nagonka na Polakow tu - pamietam, ze wracalam po 2 piwkach z centrum autobusem i wsiadl taki napruty angol (celowo pisze z mala litera :P) i patrzyl na mnie z taka nienawiscia w oczach - mimo, ze nie rozmawialam z nikim ani przez telefon ani nic, siedzialam sobie po prostu na pierwszym siedzeniu. Zaraz przed wyjsciem zapytal 'are you fucking polish?', ale ze bylam po tych dwoch piwkach to z pieknym brummie akcentem odparlam, ze nie :P Wyrzeklam sie swojej polskosci, zeby w ryj nie zarobic :P Uroda mnie musiala co najwyzej zdradzic :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2019, 13:20

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    tka_aa to wspolczuje. Ja rzygne raz na jakis czas a Ty to juz masakre masz.

    Mam dosc juz, czasami koczy sie łzami, bo przy tym wszystkim pracuja miesnie brzucha, spina sie wszystko i mnie pobolewa :( Ale od 5 miesiecy nie znalazalam sposobu, zeby sobie z tym poradzic. widocznie taka ma uroda. Ostatnio zwymiotowalam na Lidla i do smietnika ;) Szczescie mialam, ze akurat nikt nie szedl ;p

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy tu na suwakach macie pokonczone tygodnie ciazy czy te w trakcie?

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, juz wiem. pokonczone skoro macie 27 i 3 dni ;p
    jeny to ja jestem daleko w tyle, za murzynami (odwolujac sie do tematyki rozmowy ;p), z mimi 25 i 2 ;p

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogolw jak wy macie na imię?:)

    Ja jestem Dorota :)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to takie akcje w 1trym mialam.. Pewnie jestes jedna z tych, ktore pecha maja i beda rzygac cala ciaze. Wspolczuje bo wiem jaki to bol. Mnie wtedy czesto lapaly bole glowy od tego. Myslalam, ze peknie mi leb. Porazka.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Dziękuję słodkim mamą jutro będę robiła ciastka i sernik na zimno 😘
    Lidzia daj znać jak te serniczki? Jestem bardzo ciekawa i już kusi mnie żeby je zrobić:)

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
‹‹ 817 818 819 820 821 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ