X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    A wlasnie co do rodzenstwa! Mam siostre i wcale nie jestesmy jakos bardzo zzyte.. latami nie odzywalysmy sie do siebie w ogole, nawet w czasie gdy mieszkalysmy razem w pokoju! Nie lubilysmy sie.. ona taka spokojna i ulozona a ja pierdzielnieta i emocjonalna. Wkurzalysmy sie nawzajem. Teraz jest ok ale szalu nie ma. Wiec roznie to bywa..
    Hehe dobra, dosyć! Jak śmiecie burzyć moje pretensje do świata! 😁

    Wiem wiem, różnie to bywa. Znam i takie, i takie przykłady, ale tak to chociaż mogłabym mieć do kogoś pretensje, że nie dzieli ze mną problemów (niepełnosprawny brat), a tak to dupa 😋

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    JaSzczurek, Ty ostatnie USG miałaś w lutym? Tak patrzze po twoim opisie ;-)
    mikaja , a bolala ta szczepionka? Miałas jakieś efekty uboczne?:>
    Ostatnie miałam awaryjnie we wtorek tylko nie uzupełniłam opisu :D

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze rodzice sami powinni podjac decyzje.. to tez wplynie na ich zycie. Ja np nie chce juz dzieci, ciaza to trauma dla mnie. Za milion dolarow bym sie nie zdecydowala wiecej.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole pochwale sie mezem <3 Od kilku dni strasznie boli mnie kark i odcinek miedzy lopatkami.. Ja od lat mam problemy z kregoslupem a teraz to juz w ogole. Maz powiedzial zebym sie polozyla na plecach i on mi wymasuje od tylu kark i ramiona. MATKO BOSKA!!! Myslalam, ze po kryjomu jakis kurs zrobil, normalnie miodzio. Dzis juz nic mnie nie boli <3 Teraz ma przesrane bo bedzie mnie musial co chwile masowac hahah :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha X, witam w klubie 😁 mnie boli cała lewa strona od ogonka do łopatki (chyba coś mi uciska) i mąż też mi zrobił raz masaż, a teraz robi go codziennie! 🙈 nawet jak jest zmęczony czy Mu się nie chce.❤ Więc czuję, że Twój mąż skończy jak mój 😁 Ale mi to faktycznie pomaga spokojnie przespać noc. Ale coś za coś, chcę Mu się odwdzięczyć i wstaje z Nim codziennie rano i szykuję śniadanko 😁 taka nasza cicha umowa 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 13:33

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie uciekają mi myśli ale spróbuję 😁
    Rozumiem, że może być tak, że w bólu czy euforii nic nie zapamiętam, nad niczym nie zapanuje to chyba najnormalniejsze 😁 mi chodzi tylko o świadomość, z której możliwe, że nieskorzystam 😁 jednak chce wiedzieć jak najwięcej nie po to by być roszczeniowa tylko czuć się dla siebie bezpiecznie. Mega dużo mówię mężowi o tym czego chce a czego nie - zrobię mu listę 😂 w maju mam spotkanie z położna na porodówce do tego czasu wszystko analizuje 😁 myślę że mamy podobnie z Drobinka 😁

    Dziś kupiłam pizame, zrobię zamówienie wieczorem tych pierdół dla mnie do szpitala i uznałam że torba do szpitala to póki co za dużo 😂 zrobię sobie szufladę jak coś szybko ogarnę temat 😂 a teraz kończę obiad rybka z frytkami i surówka i lecę do fryzjera! Miłego weekendu, bo dziś piąteczek i pewnie nie które z nas powie wir rodzinno towarzyski 😁

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Haha X, witam w klubie 😁 mnie boli cała lewa strona od ogonka do łopatki (chyba coś mi uciska) i mąż też mi zrobił raz masaż, a teraz robi go codziennie! 🙈 nawet jak jest zmęczony czy Mu się nie chce.❤ Ale mi to faktycznie pomaga spokojnie przespać noc. Ale coś za coś, chcę Mu się odwdzięczyć i wstaje z Nim codziennie rano i szykuję śniadanko 😁 taka nasza cicha umowa 🤭
    haha a moj mi powiedzial, ze mnie wymasuje jak ja wymasuje jego. Jesli wiecie o co chodzi :D Boz co za matol.

    33Sylwia lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tk_aa ja mialam w obydwu ciazach podawaną immunoglobuline na NFZ. Nie wiem czy o to dokladnie pytałas wiec jak cos źle odpisałam to sorry. Moja dr uwaza ze szczepienie na krztusiec jest bezasadne. Ja jej ufam.
    Recepty na szczepionki i tym podobne sa wazne krotko ze wzgledu na to ze trzeba je odpowiednio przechowywać wiec jest za duze ryzyko ze ktos zle ja bedzie przechowywał.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tka_aaa mam konflikt i szczepienie na NFZ we wtorek! Mój gin był zdziwiony gdy zapytałam czy będę musiała za to płacić dokładnie powiedział "to jest w programie" A krztusiec i inne daruje sobie 😁

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    haha a moj mi powiedzial, ze mnie wymasuje jak ja wymasuje jego. Jesli wiecie o co chodzi :D Boz co za matol.
    Doskonale wiem, mojego pierwszą odpowiedzią na pytanie o masaż było, "lodzik za masaż"? 🤣🙈🙈🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 13:49

    33Sylwia, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo sory :D Ale no fakt - nigdy nie wiadomo - nie z kazdym w zyciu sie lubimy - z rodzina tez nie musimy.
    Ja np. nie rozmawiam od 2 lat z wlasnym ojcem. Powiedzial mi ze od pewnego czasu eliminuje ze swojego zycia toksyczne osoby i przestal sie odzywac - ja tez nic na to nie odpowiedzialam i mam spokoj :P Wzgledny. Bo o ile cieszy mnie to, ze juz mi dupy nie zwaraca, o tyle sam fakt, ze ojca nie mam i nigdy nie mialam jest przykry i nieraz jeszcze lza poleci jak zaczne o tym duzo myslec.

    Moj maz fizjoterapeuta z wyksztalcenia - masaz zna, ale nie zagonie go do masowania mnie ;p a jak juz to miąchnie 2 razy i tyle :P

    Kiedys to bylo inaczej, nawet pamietam seks na stole do masazu :D Ah to byly czasy ;p

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja, nie myśl o tym zatem. 😘 Ja też mam, ale nie mam ojca.

    A co do Twojego męża, no skarb w domu masz! 😁 szkoda, że nie daje Ci się namówić, może już wykorzystałaś limit? 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2019, 13:45

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja zmuś go. Ja za dobry masaz i loda bym zrobiła😂 moj nie masazyzsta ale zajebiscie masuje i za darmo😏 wiec mam super wsparcie dla krzyża

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka :*

    Z moim mezem jest tak, ze on zrobil licencjat z fizjo, ale nigdy w zawodzie nie pracowal. Potem zrobil kurs na wozki widlowe i to robi od 6-7 lat chyba. Teraz sie znowu przekwalifikowuje na dietetyka - w Pl chce robic mgr z tego :) ale pracuje juz powoli tez, ma klientki :) Takze na pewno skorzystam z niego jako z dietetyka - juz korzystalam przed ciaza :D

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój nie dość, że chce masaż to jeszcze loda. Pieprzony egoista 😂

    Drobinka91, mikaja, kinga27.30 lubią tę wiadomość

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSxczurek, a w jakim miescie i czy ty jestes pod opieka poradni na nfz?

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was z temperatura ?:P
    Ja sie coraz gorzej poce :P fuj ;p
    Cycki mi w ogole tak pachna, jak za czasow kp/kpi :D

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas piździ i jest szaro. Mam wrazenie jakby za chwile mial sypnąć śnieg

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Panna_Justyna Autorytet
    Postów: 282 184

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) chciałabym zapytać o test obciążenia glukoza - czy można kupić te gotowa glukozę np pomarańczowa? Bo mi kolezanka powiedziała ze jej lekarz zakazał i nie wolno innej niż tej w proszku bezsmakowe. A mój lekarz nic nie mówił i tez zapomniałam go zapytać ;///

    7v8r3e3kkmc46f7u.png

    23.08.2018 [*] Nasza Dziewczynka (11+0 tc)
    23.08.2017 [*] Nasz Chłopczyk (8+5 tc)

    Dodatnie ANA
    MTHFR 1298A (homozygota)
    PAI-1 4G/5G
    Fatalne cytokiny
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_Justyna wrote:
    Hej :) chciałabym zapytać o test obciążenia glukoza - czy można kupić te gotowa glukozę np pomarańczowa? Bo mi kolezanka powiedziała ze jej lekarz zakazał i nie wolno innej niż tej w proszku bezsmakowe. A mój lekarz nic nie mówił i tez zapomniałam go zapytać ;///
    Musisz zadzwonić do labo gdzie będziesz wykonywać krzywą i zapytać czy tam " tolerują" tą w butelce

    Panna_Justyna lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 824 825 826 827 828 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ