X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tkaaa ja chodzę raz w miesiącu. Tak to maile sobie wysyłamy.

    tka_aa lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a24ba26b284c.jpg

    Zamówię jeszcze ze dwie,szopa i słonika. Jedna do auta druga do wózka😁
    Pół nocy śmiło mi sie że jestem w szpitalu i nie mam gdzie sie wysikać bo wszystkie łazienki pozajmowane. Do tego te łazienki byly zajete przez członków rodziny których nie trawie🤣

    mikaja, xgirl, Kamsza, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Ja dzis ostatni dzien i 11 dni wolnego !!
    Tzn jutro teoretycznie mam prace z domu, ale wiadomo ;p a rano tez ide na szczepienie.
    Wyodpoczywasz sie tak,ze zacznie Cie wszystko boleć od siedzenia w domu🤣

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a24ba26b284c.jpg

    Zamówię jeszcze ze dwie,szopa i słonika. Jedna do auta druga do wózka😁
    Pół nocy śmiło mi sie że jestem w szpitalu i nie mam gdzie sie wysikać bo wszystkie łazienki pozajmowane. Do tego te łazienki byly zajete przez członków rodziny których nie trawie🤣

    Ale fajne! Podeślij linka :D
    Ja mam kostke z rossmana po mlodym - mial je 3, bo tak lubil, a matka gubila, ze co bylam z nim w Polsce, kupowalam nowa :D Bardzo fajny dzwiek ma ta kostka - nie taki przeszkadzajacy :D

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja, sorry, od południowej 😂 ale o tak zapraszam 😁

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Wyodpoczywasz sie tak,ze zacznie Cie wszystko boleć od siedzenia w domu🤣
    O tak znam ten bol. Fajnie odpoczac i nic nie musiec robic ale zaraz wszystko boli od braku ruchu.

    Ladny lisek <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 09:00

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Wyodpoczywasz sie tak,ze zacznie Cie wszystko boleć od siedzenia w domu🤣


    Eeee...mam roboty dluga liste :D

    Musze lozeczko mlodej odmalowac, posprzatac ogrod, dom troche odgracic - musze przejrzec ubrania i powywozic to, co juz nie nosze, bo do Polski tego nie bede zwozic. Maz teraz ma wolne i maluje pokoj dla mojej mamy, to bede mogla go tam ogarnac.

    Tez mlody pt i pon do zlobka nie idzie teraz i chce mu jakos czas zapelnic wiec chyba w sobote pojedziemy do zoo zoo zoo :D W niedziele do takiego wielkiego parku godzine od nas. Pojechalabym do parku, gdzie malpki lataja luzem - mozna je karmic itd, ale boje sie jeszcze z takim dzieckiem. Tez te malpy ponoc glupieja czasem :P

    No dobra - przyznam sie! Wczoraj mialam cukro-faze - zezarlam pol czekolady milki i bounty :P wiecej grzechow nie pamietam... :D
    Ale dzis rano cukier i tak w normie :P Wiec chyba cukrzycy ni mom serio :P

    Kalija lubi tę wiadomość

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32,52 zł 6%OFF | Nowe Modele Wózek Dla Dziecka Grzechotki Grzechotka Dla Niemowląt Cartoon Zwierząt Wielofunkcyjne Lalki Pluszowe Zabawki Słoń Lew Małpa Zabawki Edukacyjne
    https://s.click.aliexpress.com/e/b4irdfJ6

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Mikaja, sorry, od południowej 😂 ale o tak zapraszam 😁

    Eeee...to od Oswiecimia przez Skawine mozna pyknac - ominę bramki na a4 haha :D

    Aska1994, Kalija lubią tę wiadomość

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Karola - zbankrutuje :D

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mam wolne i zaraz zabieram się za mega sprzątanie generalne swiateczno- wiosenne, dobrze że okna pomylam w sobotę to już chociaż to na dziś mi odeszło ale i tak dużo tego. A w nagrodę później zamawiam sobie pizzę 😛😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 09:08

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek. 🙂

    Cudny lisek ❤
    Też o nim pomyślę, ale to potem, bo obiecałam mężowi, że już nic więcej nie będę zamawiać, póki nie będzie na to miejsca 🙈 Także najpierw remont, a potem mogę szaleć. 😉 Próbowałam Mu wytłumaczyć, że lepiej robić zakupy stopniowo żeby portfel tego tak nie odczuł, ale to jest taki typ człowieka, który woli wszystko na raz 😁 Więc spoko- tylko żeby mi potem nie płakał gdzie są wszystkie pieniądze. 😅

    Zamierzam dziś położyć sobie farbę na włosy, nie będę miała czasu iść do fryzjera narazie, na Święta w niedzielę rodzinka przyjeżdża do nas (całe szczęście, bo nie wyobrażam sobie znowu wsiąść w auto po takiej długiej podróży) i mam trochę stracha, bo nie robiłam tego od... gimnazjum/liceum? 😁
    Nawet nie wiem jak się za to zabrać 🙈
    Jakieś wskazówki? 😅

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka zrezygnuj z farby jak robisz jasny kolor. W ciazy serio potrafi wyjsc sraczka ma włosach. Mi nawet u fryzjera,robione jak zawsze sie spieprzyły. Odcień wyszedł biało-zielony na odroście. Chyba ze masz ciemne to kij

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeszłam już z blodnu, teraz mam właśnie ciemne, w sumie to jasny brąz z przebitkami blondu i siwymi odrostami 🙈 A kupiłam sobie farbę "rasberry cupcake ", więc z takim odcieniem żurawinowym 😁 na opakowaniu ładna, zobaczymy jaka będzie na mojej głowie 😛

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie temat wlosow drazni - rok temu mialam hiper dlugie jeszcze w styczniu - 60% naturalnego koloru, bo 4 lata schodzilam do naturalnych, to zachcialo mi sie obciac i zrobi ombre :P Teraz od wrzesnia znowu schodze do naturalnego i chociaz tyle, ze nie ma sraczki i mi sie te kolory jakos tak spojnie schodza ze odrost nie bije po oczach :D

    Bo te 4 lata mialam przeboje z nimi i mialam troche sraczki na glowie przez pewien czas :D

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Cię za cierpliwość, robiłam kilka podejść do zejścia do swojego koloru, ale nigdy mi się to nie udało. Pewnie przez to, że pojawiły się siwe włosy, a tego nie przeboleję, nie w tym wieku 😵 Mam wrażenie, że ciąża to potęguje, mam ich coraz więcej, Olek zabiera mi dosłownie wszystko, nawet barwnik z włosów 😂
    A jaki masz swój naturalny kolor?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 10:37

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle mam do Was pytanie, bo tak się zastanawiam, ubranka dla małego będę prać w mleczku dla dzieci- wiadomo, ale co z ciuchami które będę nosić ja albo mój mąż? Przecież siłą rzeczy dziecko też będzie miało z nimi kontakt. 🤔 Biustonosze myślę, że wypiorę też w mleczku dla dzieci, ale zastanawiam się co z resztą. 🤔

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prałam dziecięce w Loveli, a nasze w zwykłym. Po kilku miesiącach rezygnowałam z dziecięcego. Nic się nie działo. Chociaż równie dobrze można pewnie prać wszystko w normalnym proszku, bo i tak dziecko ma styczność z rzeczami wypranymi w czym innym niż jego ubranka 😂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Lolla Autorytet
    Postów: 364 715

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nasze prałam w zwykłym. Czasem jak nie nazbierało się dziecięcego prania, dorzucałam coś z naszych i wszystko szło w dziecięcym. Moja siostra przy swojej dwójce od początku prała ubranka dzieci w normalnym proszku, raczej nie prasowała, a nic nie uczulało młodych, więc nie ma co się martwić. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 11:20

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka ja mam taki typowy, polski, mysi, ciemny ciemny blond :D
    Moj brat zawszem mi dogryza, ze nie dosc ze blondynka, to jeszcze ciemna :P

    Ja mialam epizod włosomaniaczy od 2012 roku do 2016, az sie syn urodzil :D Potem nie mialam czasu na olejowanie itd. Ale przez te 4 lata sobie udowodnilam, ze potrafie naprawde dlugie wlosy zapuscic, tylko po prostu musze o nie dbac i podcinac czesto koncowki - wiadomo.
    Troche mi ich teraz żal i z żalem ogladam zdjecia, ale prawda taka, ze przez te 2 lata jak sie młody urodził non stop chodzilam w kitce albo koku, bo po prostu wygodniej.

    Takze tez juz potem rosly i nawet tego nie zauwazalam z dnia na dzien - po 2 latach sie zorientowalam, jakie sa dlugie :D

    Takie mialam w dniu obciecia i ombre :D

    https://zapodaj.net/images/2cc5ed85fdf1e.jpg

    I po

    https://zapodaj.net/images/6858ec53e3089.jpg


    Co do prania - ja juz w ciazy przerzucilam sie na proszek non-bio dla dzieci i plyny bo mnie zwykle uczulaly - nogi mnie strasznie swedzialy. Do dzis uzywamy wlasnie tego fairy non-bio do wszystkiego.
    Pisalam juz kiedys, ze kupilam Surf i mi mlodego tak wysypal, ze pol domu musialam prac od nowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 11:38

    xgirl lubi tę wiadomość

‹‹ 845 846 847 848 849 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ