X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo do fryzjera by mozna pojsc.. ponad pol roku nie bylam :x

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja zajebiste masz te wlosy
    Ja uzywalam loveli a teraz kupie jakies bobini czy inne jelenie i fairy non bio

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 12:12

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola te zdjecia sa ze stycznia 2018 :D Teraz mam juz inne haha :D

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zamówiłam sobie dwie koszule z Dolce Sonno i u mnie rozmiar L jest w porządku. Koszula sięga mi do kolan, jest dość luźna, ale już teraz wyglądam w niej akceptowalnie, a biorę poprawkę na to, że w lipcu będę mieć dużo większy brzuch. Te dwie koszule kupiłam z myślą o porodzie i może pierwszym dniu po, na potem znajdę coś ładniejszego, bo materiał mają bardzo przyjemny, ale wizualnie nie powalają, a myślę, że w okresie połogu przyda mi się odrobina seksapilu. 😀

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie masz ciemne włosy, nawet nie nazwałabym tego ciemnym blondem 😁 i jakie zadbane. 😍 Ja nie umiem dbać o długie włosy, mimo że praktycznie całe życie miałam długie. Zawsze robi mi się siano na końcach. Strasznie sobie zepsułam włosy przez farbowanie, no ale co zrobić. Miałam kiedyś 3 razy grubsze niż teraz, takie śliskie, błyszczące w kolorze ciemnego blondu z naturalnymi blond pasemkami. A teraz mam jedno wielkie. 💩 😁 Ps. Farba nałożona, ciężko było, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙈

    A co do prania, dziecięce będę prała w mleczku Loveli, a nasze w naszym i zobaczymy jak będzie, dzięki. 😉

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma z tego co pamiętam, to jesteś wyższa ode mnie? Kiedyś się Ciebie pytałam apropo's poduchy ciążowej. 😉 bo ja mam w koszyku M-ki cały czas i tak sobie czekają, aż je zamówię. 😜

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka na tym pierwszym zdjeciu swiatlo takie, ze takie ciemne wyszly. A na tym z ombre juz mialam gore przyciemniona, zeby to jakos wygladalo :D wiec nie widac naturalnego na zadnym :D

    A co do pielegnacji - trzeba wiedziec, jaka sie ma strukture wlosa i do tego dopasowac kosmetyki i mozna z siana zrobic piekne wlosy :D Ja mam bardzo malo wlosow i sa cienkie, ale wydaje mi sie, ze w te 4 lata wyciagnelam z nich maksimum :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 12:26

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, ze jakis okres pielegnacji wlosow ;d ja dzis u fryzjera bylam, pierwdzy raz od roku, obcielam wlosy z 20 cm i wygladam jak czlowiek. Maz zacheycony. Jutro klade farbe, jakas eko bo mi gin pozwolil taka :o, zobaczymy co z teho wyjdzie. W przyszlym tygodniu umoeilam sie na regulacje i henne brwi i rzes i na paznokcie, bo 27 mam wesele i trzeba wygladac jakos, poza tym zapuscilam sie rpzez te ciaze jak jak ostatni cap jakis ;p

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie mialam kilka dni po porodzie :P Wtedy jeszcze mialy ciazowy glow :D
    I tu widac od gory moj kolor :D Dol sama rozjasnialam.

    https://zapodaj.net/images/c7594d8dacaf7.jpg

    sorki, ze Was zarzucam fotkami, ale lubie sie moimi wlosami chwalic...chociaz to mi sie udalo haha :D

    Drobinka pochwal sie efektem !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 12:29

    tka_aa lubi tę wiadomość

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O no tutaj to widać ten ciemny blond, właściwie po tym zdjęciu to wydaje mi się że mam taki sam kolor 😁 oczywiście w lato robił mi się jasny blond, a w zimę ciemny, nie wiem jak u Ciebie 😜
    Zrobię zdjęcie, choć wydaje mi się ciemniejszy niż chciałam.. ale wysuszę i zobaczę wtedy. 🙂

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa dobrze jest tak o siebie zadbać, od razu człowiek inaczej się czuje 😉 szczególnie jak mąż to jeszcze potem chwali 🙂
    Ja też jak będę w Polsce, to będę chciała umówić się na lifting (laminację) rzęs i brwi, pytałam czy ten 'zabieg' można wykonywać w ciąży i można, więc czemu by nie 😉 Spróbuję teraz jak to u mnie się sprawdzi, bo chciałam przed porodem sobie to zrobić żeby w tych ciężkich dniach chociaż wyglądać w miarę - sama dla siebie oczywiście 🙂 szkoda tylko że taka blada jestem, ale trudno, przeżyję jakoś, mam nadzieję, że niedługo uda mi się trochę słońca złapać 😉

    tka_aa lubi tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy sie upiększacie a ja sobie kupilam 4 pary ciążowych majtasów i ciesze sie jak dziecko😁 z tym ze ja upiększanie mam juz za sobą. Wlosy mam zrobione takze juz to odpada

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo chcialabym sobie zrobic microblading brwi <3

    Jak wroce to Pl, to sie zacznie projekt powrotu do ciala chociaz z dnia slubu wiec zobaczymy :D Poki co tez zaniedbany bobr ze mnie. Ogolnie tak mi sciemnialy niektore obszary ciala, ze masakra - pod pachami np. Zawsze mam tam ciemniejsza skore - tez przydalaby sie laserowa depilacja, bo wloski mam po prostu ciemnie i nawet jak ogolone to jest ciemno - ale n oteraz to juz w oogle masakra. Niewazne zatem czy ogolone czy nie. Szkoda jedynie, bo lato idzie :P

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    Emma z tego co pamiętam, to jesteś wyższa ode mnie? Kiedyś się Ciebie pytałam apropo's poduchy ciążowej. 😉 bo ja mam w koszyku M-ki cały czas i tak sobie czekają, aż je zamówię. 😜
    Tak, tak. Ja jestem wysoka, w dodatku mam już 7kg na plusie i ważę 73 😱. Myślę, że dla ciebie m-ka będzie idealna.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A'popos majtasow - musze kupic jakies takie bezszwowe, bo przyszla mi wczoraj ta kwiecista kiecka i przydadza sie :D

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam wkurwa. Kupilam sobie kiecke ciazowa ale byla za dluga i chcialam ja skrocic o 5cm, oddalam do Azjatow bo mam dwie lewe rece. Z przodu spoko a z tylu ujebali mi zamiast 5 to 12cm!! Prawie dupsko mi widac. Zjebali mi sukienke, zaraz ich rozwale :/

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ale mam wkurwa. Kupilam sobie kiecke ciazowa ale byla za dluga i chcialam ja skrocic o 5cm, oddalam do Azjatow bo mam dwie lewe rece. Z przodu spoko a z tylu ujebali mi zamiast 5 to 12cm!! Prawie dupsko mi widac. Zjebali mi sukienke, zaraz ich rozwale :/

    A ogladalas to przy odbiorze? Ja bym tego nie odebrala i powiedziala im, ze maja zwracac hajs za kiecke, skoro krzywo.

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja Ja teeeeeeż bym chciała 😍 nawet byłam zdecydowana żeby to zrobić, ale wiadomo, musiałabym być na dłużej w Polsce, bo sam zabieg ok, ale po 4 tygodniach korekta, więc czekałam na dłuższy urlop. 😛 no a potem ciąża się trafiła i dupa z mojego microbladingu. Ale na pewno sobie to zrobię prędzej czy później.

    Co do włosków, rozumiem Cię, też mam ciemne i szlak mnie trafia, bo teraz przy bladej skórze tym bardziej to widać 🙈 przed ciąża używałam lasera, no ale teraz trzeba poczekać. 🙂

    emma nie przejmuj się wagą, waga w ciąży się nie liczy. 😁

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez to, ze nosze te uciskowe rajstopy, ktore wygladaja zupelnie jak ponczochy plus ta przykrotka kiecka w kolorze ognistego bordo, to wygladam jak ciezarna prostytutka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2019, 13:48

    tka_aa, mikaja lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    A ogladalas to przy odbiorze? Ja bym tego nie odebrala i powiedziala im, ze maja zwracac hajs za kiecke, skoro krzywo.
    Na cholera wzielam do chaty i dopiero tu przymierzylam.. zaraz tam ide, mam nadzieje, ze cos da sie zrobic, niech mi jakas koronke doszyja czy cos.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 846 847 848 849 850 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ