X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jade do szpitala bo mnie ta noga boli co zakrzepice mam. Dzownilam i kazali od razu przyjsc to ide.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Laski jade do szpitala bo mnie ta noga boli co zakrzepice mam. Dzownilam i kazali od razu przyjsc to ide.
    Oby to nie było nic groźnego. Daj znać koniecznie. 😙

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem właśnie na pobraniu krwi po heparynie. Umieram z głodu 😫

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgril jakoś umknęło mi, że masz zakrzepice teraz rozumie Twoje podejście do kolejnej ciąży. Trzymaj się i daj znać co i jak. 😘

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza, super, że córeczka zdrowa, a jak pięknie wygląda! Teraz wytrzymać do bezpiecznego momentu ciąży i będziecie się cieszyć macierzyństwem 🙂
    Xgirl, trzymam kciuki! Daj znać po szpitalu co i jak!

    Tak ciepło dzisiaj, zbieram się z dzieciakami i pójdziemy na plac zabaw chyba. 😎 Wyzwanie nie lada, bo sporo pod górkę, ale... niech się wyszaleją. 😁

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza z tymi badaniami to bywa różnie. U nas w rodzinie był podobny przypadek. Pierwsza ciąża,wszystko super,prowadzacy to " najlepszy profesor w Rzeszowie",dziecko urodzone ok 36 tc z koszmarną wada serca i innymi wadami. Gdyby urodzil sie w specjalistycznym szpiatlu mialby szanse życ ale raczej jako warzywo. Ogólnie dramat na calego.
    Najwazniejsze ze terwz juz wszystko oka i ze Mała zdrowa

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • poliś Autorytet
    Postów: 406 353

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    My po wizycie wszystko wporzadku. Larissa wysyła buziaki dla e-cioć
    ec4045784d998035med.jpg
    Kamsza piękna córeczka, gratuluję!!! Ja jutro mam prenatalne 3 trymestru i jestem mega zestrespwana już.. zwłaszcza po tym jak przeczytałam że u Nicole tak późno wyszły jakieś wady, myślałam że to już taki bezpieczniejszy okres... U mnie u Frania w 19 tc dopiero coś zauważyli A w 17tc był mniejszy o ok 2 tyg w stosunku do terminu ale poza tym wszystko było ok.. jutro też zdjęcia 4d planuje zrobić i mam nadzieję że te Święta będą dla mnie szczesliwe, bo rok temu właśnie Wielkanoc była tą najtragiczniejszą..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2019, 10:51

    Termin porodu 5 lipiec 2019 <3 Monisia <3
    07.04.2018 Franciszek [*] 23 tc
    14.07.2018 aniolek 6t [*] ciąża jajowodowa, usunięcie jajowodu
    2nn3yx8dulexgmnl.png
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poliś na pewno wszystko będzie dobrze, nie stresuj się na zapas! 😘

    poliś lubi tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echhh do konca zycia bedziemy martwic sie o nasze dzieciaki. Kazdego dnia. teraz czy sie urodzi zdrowe, czy porod bedzie wszystko okej, czy po porodzie nic sie nie zadzieje. Niby wszystko dobrze, a tu nagle okazuje sie , ze koszmar. Choroba, wada, smierc. Tak samo pozniej - czy nie spadnie ze schodow, nie bedzie mialo wypadku, czy wroci do domu z imprezy. Zaczynam rozumiec te nadopiekuncze matki i rodzicow, ktorzy monitoruja dzieci caly czas. Chociaz to jest niezdrowe i tego nie popieram, ale lek o nasze latorosle jest ogromny kazdego dnia, juz od momentu wykonania testu ciazowego :o
    Jak czytam wasze historie to przechodza mnie dreszcze, wspolczucie, zlosc. Podziwiam was ogromnie za odwage i podejscie do kolejnej ciazy! I ciesze sie ogromnie z waszego aktualnego szczescia, wyobrazajac sobie jak musicie sie bac, nie bedac pewnymi kazdego kolejnego dnia skoro doswiadczylyscie takiej okropnosci. Jestescie silnymi i cudownymi kobietami i mamami :) Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie i wytrwalosc!

    poliś, Emma_, xgirl, Panna_Justyna, Eluska, Drobinka91, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Echhh do konca zycia bedziemy martwic sie o nasze dzieciaki. Kazdego dnia. teraz czy sie urodzi zdrowe, czy porod bedzie wszystko okej, czy po porodzie nic sie nie zadzieje. Niby wszystko dobrze, a tu nagle okazuje sie , ze koszmar. Choroba, wada, smierc. Tak samo pozniej - czy nie spadnie ze schodow, nie bedzie mialo wypadku, czy wroci do domu z imprezy. Zaczynam rozumiec te nadopiekuncze matki i rodzicow, ktorzy monitoruja dzieci caly czas. Chociaz to jest niezdrowe i tego nie popieram, ale lek o nasze latorosle jest ogromny kazdego dnia, juz od momentu wykonania testu ciazowego :o
    Jak czytam wasze historie to przechodza mnie dreszcze, wspolczucie, zlosc. Podziwiam was ogromnie za odwage i podejscie do kolejnej ciazy! I ciesze sie ogromnie z waszego aktualnego szczescia, wyobrazajac sobie jak musicie sie bac, nie bedac pewnymi kazdego kolejnego dnia skoro doswiadczylyscie takiej okropnosci. Jestescie silnymi i cudownymi kobietami i mamami :) Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie i wytrwalosc!
    Podpisuje się dwiema rękami i nogami! 😁

    relgupjy0emg7fv2.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze że zdecydowanie wolę troski matki niż te troski w ciazy. Zdecydowanie.

    poliś, Panna_Justyna, tka_aa, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobrano mi krew, zrobiono dopplera, wszystko ok. Prawdopodobnie macica uciska na nerw. No trudno :P Dobrze, ze to tylko to a nie cos gorszego. Poboli i przstanie.

    Kurcze ja tez teraz rozumiem te troski mojej mamy, ze spac nie mogla dopoki z imprezy nie wrocilam, ze zabraniala mi tego czy tamtego i w ogole te wszystkie nadopiekuncze mamuski u mnie w pracy. Jak ja to teraz dobrze rozumiem.. Jednak trzeba uwazac zeby swojego strachu nie przelac na dziecko bo to tez nie jest dobre. Juz mezowi powiedzialam zeby mnie stopowal jak zaczne swirowac bez sensu bo ja emocjonalna bardzo jestem.

    Emma no dostalam zakrzepicy w 11tc. Do tego lekarz, ktory mnie badal strasznie mnie straumatyzowal bo sie prawie poplakal, lapal mnie za reke, gadal, ze sprobuja mnie uratowac, itp. No ja sie tak roztrzeslam, ze mysleli, ze jakis atak dostalam. Kilka dni lezalam w szpitalu i w strachu, ze umre. Potem mialam problemy z oddychaniem, ataki paniki, nigdzie nie moglam wyjsc sama bo sie balam, itp. Teraz staram sie nie przejmowac tak wszystkim ale ciezko jest bo w ciazy jak to w ciazy co chwile cos boli. Ale jak cos mnie niepokoi to ide do lekarza i juz, trudno.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego miałaś ataki paniki? ale jak byłaś sama czy między ludźmi też?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten stres wywolal u mnie te ataki. Mialam je wsrod ludzi i jak bylam sama ale w samotnosci blo gorzej, zaczynalam swirowac, ze jak teraz cos sie stanie to nikt mi nie pomoze bo jestem sama i atak gotowy.

    tka_aa lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To my 😊😊😊


    048b24737b7000c4med.jpg


    xgirl, Aska1994, mikka86, Panna_Justyna, Eluska, tka_aa, JaSzczurek, Czarna_kawa, LidziA89, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    a31il5w.png

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ten stres wywolal u mnie te ataki. Mialam je wsrod ludzi i jak bylam sama ale w samotnosci blo gorzej, zaczynalam swirowac, ze jak teraz cos sie stanie to nikt mi nie pomoze bo jestem sama i atak gotowy.
    o kurdę,ale sama sobie poradziłaś czy miałaś jakieś leczenie?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam 2 tyg na oddziale dla ludzi w kryzysie (kurcze nie wiem jak to u nas sie nazywa :D ) i tam dosc mi pomogli, teraz mam raz na jakis czas psychologa, ale ogolnie juz jest lepiej. Atakow paniki juz nie mam, mysli katastroficzne raz na jakis czas ale wiem jak sobie z nimi radzic.

    Alisia super :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2019, 13:26

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Bylam 2 tyg na oddziale dla ludzi w kryzysie (kurcze nie wiem jak to u nas sie nazywa :D ) i tam dosc mi pomogli, teraz mam raz na jakis czas psychologa, ale ogolnie juz jest lepiej. Atakow paniki juz nie mam, mysli katastroficzne raz na jakis czas ale wiem jak sobie z nimi radzic.

    Alisia super :)
    to dobrze :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, przeżyłam! Oczywiście, nie było siedzenia na ławeczce, to nie moje dzieci by były 😉 teraz chwila odpoczynku i będzie się trzeba za obiad brać, wczorajszy farsz z cukinii, do tego dorobię szpinaku i dam mięso mielone i będzie git.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowki zaczynaja rodzic aaaaaaaaaa!!!!

    kinga27.30 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 850 851 852 853 854 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ