X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polozna na szkole rodzenia mowila mi ze chyba się już tak nie stresuje ciaza bo wyglądam kwitnąco :D jaki komplement mi dala :D haha

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ja chińczyka sie boje bo sypią raka chemie ze strach sie bac. Energetyka to łyka sie napije od starego ale tylko łyka.
    no ja też całej puszki nie wypiję jak otworzę ,ale czasami to jestem tak padnięta przez moje nocne wstawanie na siku ,że kilka łyków muszę walnąc

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu pije radlery 0%. Smieje sie ze musze dziennie piwko walnąć. Ale serio mam wieczorem smaka na pół szkalanki zimnego radlerka. Mój wypija reszte bo dla mnie to za słodkie. Jeszcze tyle nowych smaków jest❤
    Widze ze Hiszpaneczka sie odezwala,a co z Cajopea? Chyba milczy czy tylko tak mi sie wydaje?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, Danio, Angelikamarta, KasiaŁukasia, no co z Wami?
    Panna Evans się udziela na FB na ogólnej lipcowej grupie, jakbyście się o nią martwiły 😋
    Warka 0% musi być albo Pepsi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 10:00

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamuśki 😊

    Ja tak jak niektóre z Was, nie będę musiała nic w te święta robić, jadę na gotowe. 🤭

    Jestem już w połowie spakowana, dziś pakujemy resztę, od razu do auta i jutro z samego rana ruszamy do doooomu 🤩 mam tylko nadzieję, że nie będzie aż takich korków, że większość wyjedzie już dziś, bo i bez tego będzie to długa podróż pewnie z milionem postojów na siku. 😛 aby tylko bezpiecznie do celu, a potem pewnie nieprędko wsiądę z powrotem do auta, nienawidzę jeździć 🙈
    Bardzo się boję tej podróży, zawsze w trakcie jazdy brzuch mi twardnieje i boli, a z takim dużym jeszcze nie jechałam tylu godzin. 😔

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ja znowu pije radlery 0%. Smieje sie ze musze dziennie piwko walnąć. Ale serio mam wieczorem smaka na pół szkalanki zimnego radlerka. Mój wypija reszte bo dla mnie to za słodkie. Jeszcze tyle nowych smaków jest❤
    Widze ze Hiszpaneczka sie odezwala,a co z Cajopea? Chyba milczy czy tylko tak mi sie wydaje?
    a teraz wyszła warka radler 0 procent o smaku coli i cytryny, chociaż ja tak nie za bardzo te piwa bo wlasnie za słodkie

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka, trzymam kciuki za udany powrót i cieszę się, że wracacie do ojczyzny 🙂
    Ja po miesiącu miałam dość obczyzny, a co dopiero by było po takim stażu, jaki Wy macie 🙄 szerokiej drogi!

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • LidziA89 Autorytet
    Postów: 1691 1138

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ja znowu pije radlery 0%. Smieje sie ze musze dziennie piwko walnąć. Ale serio mam wieczorem smaka na pół szkalanki zimnego radlerka. Mój wypija reszte bo dla mnie to za słodkie. Jeszcze tyle nowych smaków jest❤
    Widze ze Hiszpaneczka sie odezwala,a co z Cajopea? Chyba milczy czy tylko tak mi sie wydaje?

    Ja pije żywca 0% pszenicznego z plasterkiem cytryny pycha 😁

    klz9h3715pahxfmg.png
    Córa <3 4mm <3 ->16mm->30mm->69mm->238g->497g->992g->1417g->2569g->3400g <3 02.07.2019 53 cm 3520 g <3
    _____________________________
    12.2015 Ciąża Biochemiczna
    05.2017 Aniołek (7 tc)
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko te owocowe. Normalnego piwa nie tknę, za bardzo zajeżdża chmielem 😂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciekawa czy wrócę do palenia po ciąży..

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Drobinka, trzymam kciuki za udany powrót i cieszę się, że wracacie do ojczyzny 🙂
    Ja po miesiącu miałam dość obczyzny, a co dopiero by było po takim stażu, jaki Wy macie 🙄 szerokiej drogi!

    Dziękujemy! ❤
    Szczerze mówiąc, to nie bardzo to do nas jeszcze dochodzi, bardziej to chyba traktujemy jako... urlop? Jeszcze ja to ja, bo nie pracuję i w sumie jestem przyzwyczajona do siedzenia w domu, ale cieszę się, że mój mąż odpocznie w końcu, należy Mu się. 🙂 tzn odpocznie to pojęcie względne, bo dużo roboty nas czeka, ale przynajmniej nie będzie się zrywał z samego rana do roboty. 😬

    W ogóle nie wiem jak tu na Belly, ale moja aplikacja pokazała mi, że zaczęłam dziś 3 trymestr 🤔 28 tydzień to już 3 trymestr? 🤭

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę od skończonego czyli jak będę mieć 28+0, to dla mnie będzie III trymestr

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem i żyje 😀podczytuje Was ale jakoś nie mam nic do pisania. U mnie wszytsko super poza cukrami ktore zaczynają wariować. Troszke mialam stresa z tym ale zwiekszylam.insulinke i narazie od 2 dni jest ok. Ogolnie czuje sie bardzo dobrze czasami wrecz mam wrażenie ze zadobrze 😄. Brzuch mam mega duży. Kazdy myśli ze 8 miesiac conajmniej. 😂 o dziwo nie przeszkadza mi ten mój wanciołek z przodu. Chodze na dlugie spacery moze szybciej sie troszke męczę ale wmawiam sobie ze robię treningi przed porodem. Chodzę ma szkołę rodzenia juz 4 zajęcia za mną. Dopiero chyba dotarło do mnie co mnie czeka podczas porodu i sie zastanawiam czy dam radę. No ale nie ma wyjscia. Jakoś Misio musi sie wydostać z brzuszka 🤔 . Mamy wstepnie imię Filip. Jeszcze nie na 100 % ale takie awaryjne. 8 maja idę na usg 3D. To tyle w skrócie u mnie. Czyli jak widzicie nudy. Karola gratuluję ślubu. Ślicznie wyglądałaś.

    Aska1994, Emma_, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LidziA89 wrote:
    Ja pije żywca 0% pszenicznego z plasterkiem cytryny pycha 😁


    Lidzia dobrze pamietam ze masz cukrzycę? Mierzyłas cukier po tym trunku? Mi po tym piwku tak cukier wysadzalo w kosmos że musiałam zrezygnować 😥

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio, nieładnie tak nas stresować! Paskiem w tyłek dostaniesz 😋
    Super, że się odezwałaś i że wszystko ok u Ciebie 🙂

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to marze o szklance zimnego slodkiego napoju z lodem, soku bez ograniczen, podlej oranzady, coli. Oddalabym dzienna dawke zywnosci :p Niestety przy cukrzycy sie boje koszmarnie, mam wrazenie ze po slodkich napojach bardziej wywala cukry niz po posilkach i slodkiej bulce. Czasem wezme lyka od meza, ale to jak gra wstepna bez seksu ;p

    Danio, ile masz jednostek insuliny teraz?:) jestesmy na podobnym etapie. ja mam 14 zaczynalam od 6. Moja diabetolog-ginekolog powirdziala ze bardzo dobrze ze zapotrzebowanie wzrasta bo to swiadczy o tym ze dziecko sie rozwija i potrzebuje wiecej :) bardziej by ja martwilo, gdyby trzeba bylo zwiekszac lub nie ruszac.

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Ja to marze o szklance zimnego slodkiego napoju z lodem, soku bez ograniczen, podlej oranzady, coli. Oddalabym dzienna dawke zywnosci :p Niestety przy cukrzycy sie boje koszmarnie, mam wrazenie ze po slodkich napojach bardziej wywala cukry niz po posilkach i slodkiej bulce. Czasem wezme lyka od meza, ale to jak gra wstepna bez seksu ;p

    Danio, ile masz jednostek insuliny teraz?:) jestesmy na podobnym etapie. ja mam 14 zaczynalam od 6. Moja diabetolog-ginekolog powirdziala ze bardzo dobrze ze zapotrzebowanie wzrasta bo to swiadczy o tym ze dziecko sie rozwija i potrzebuje wiecej :) bardziej by ja martwilo, gdyby trzeba bylo zwiekszac lub nie ruszac.
    A próbowałaś raz na jakiś czas wypić sobie szklankę takiego napoju? Ja nie jestem specjalistą od cukrzycy, bo dopiero zaczynam, ale widziałam wczoraj na grupie na fb, że są dziewczyny, które pozwalają sobie od czasu do czasu na takie małe przyjemności i nic złego się nie dzieje z cukrami. 🙂

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Ja to marze o szklance zimnego slodkiego napoju z lodem, soku bez ograniczen, podlej oranzady, coli. Oddalabym dzienna dawke zywnosci :p Niestety przy cukrzycy sie boje koszmarnie, mam wrazenie ze po slodkich napojach bardziej wywala cukry niz po posilkach i slodkiej bulce. Czasem wezme lyka od meza, ale to jak gra wstepna bez seksu ;p

    Danio, ile masz jednostek insuliny teraz?:) jestesmy na podobnym etapie. ja mam 14 zaczynalam od 6. Moja diabetolog-ginekolog powirdziala ze bardzo dobrze ze zapotrzebowanie wzrasta bo to swiadczy o tym ze dziecko sie rozwija i potrzebuje wiecej :) bardziej by ja martwilo, gdyby trzeba bylo zwiekszac lub nie ruszac.

    Na ta chwile mam 19 jednostek. A 2 tygodnie temu mialam 13.... strasznie mi polecialy cukry. Ale przydusilam.diete i nie piernicze sie. Jak cos nie tak to zwiekszam insuline. Lepiej wziac wiecej jednostek a zeby cukier byl ok.

    Po napojach gazowanych tak jak piszesz mi tez cukier osiaga jakies kosmiczne wysokosci. Ja czasami pije cole zero. Wem ze slodziki sa bardzo niezdrowe ale w moim przypadku chyba wiekszym.zagrozeniem jest cukier. Z cola zero czekqm az mi sie tak naaaaaprawde chce. Czyli wychodzi mi raz na jakies 3 tygodnie puszka coli. Myślę ze w takiej ilosci slodzik nie zaszkodzi.

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio dzieki.
    Drobinka 28tc to 3 trymestr. Ty przed ciaza pracowalas?
    Ja sie zabralam za pasztet i jak czuje to mięso to mam ochote całe zjeść a tu post🙄

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Danio, nieładnie tak nas stresować! Paskiem w tyłek dostaniesz 😋
    Super, że się odezwałaś i że wszystko ok u Ciebie 🙂

    Jest jedna rzecz nie ok. Bylam u fryzjera tydzien temu i mam tak spierdo.... wlosy ze szok. A sesje ciazowa bede robila ok 20 maja wiec bede musiala jeszcze raz malowac..... 😪😫

    oar843r8ab1t8zh2.png
‹‹ 854 855 856 857 858 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ