X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Karola, ja nadal nie widzę różnicy między tobą w kolejce w drogerii a inną ciężarną w kolejce do pobrania krwi, jedynie taką, że ty to ty, a ona to ona i na nią zawsze spojrzysz krzywo, bo ty jesteś w stanie zaczekać, a ona nie. 🙂 I nie unoś się, bardzo cię proszę, to był zupełnie niezłośliwy przytyk z mojej strony - po prostu zaciekawił mnie twój punkt widzenia, łudziłam się, że może się zmienił.
    Ja zwyczajnie nie chcialam stac bo jak stoje to moge zasłabnąc bo moje serce jest juz na wykonczeniu a do tego jestem na antybiotyku i mam anemie,w ogole wyglądam jak trup wiec nie mialam hamulców a musialam wyskoczyc po wkladki i podpaski. Nikt przez tą minute zycia nie stracil natomiast pobranie trwa o wiele dłuzej i kolejka z 30 min zamienia sie 1,5 godzinna

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, ja wypisuje sie z dyskusji bo mam swoje zdanie,ktos ma swoje i tyle. Nie chce mi sie tego analizowac setny raz

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl mi tam się to imię podoba 😉

    Co do nogi to mnie boli jak chodzę albo jak np siedzę z małą na ziemi. To taki bardziej nagły ból, nie ciągły..

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, a tak z ciekawosci, probowalas kiedys zareagowac na to w taki sposob, ze otwarcie poeiedziec, ze ty tez jestes ciezarna i sie nie zgadzasz na przepuszczenie jej w kolejce? Ciekawe jakby wtedy zqreahowano :)

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl, imię jest ładne, ale to Tobie musi lezec. Mi sie wiele imion podba ale kojarzy sie jednoczesnie z dziecmi i ludzmi, wiec u mnie trudno podjac decyzje ;p
    Mi sie trasznie podoba imie Mia, ale Mia Kowalska mi jakos nie brzmi, a mam typowo polskie nazwisko ;p

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Karola, a tak z ciekawosci, probowalas kiedys zareagowac na to w taki sposob, ze otwarcie poeiedziec, ze ty tez jestes ciezarna i sie nie zgadzasz na przepuszczenie jej w kolejce? Ciekawe jakby wtedy zqreahowano :)
    Tak ale bylo za chwile ze to albo slaba bo mąz czeka,bo costam i zawsze sie wryły a ja nie bede sie awanturowac i dziecka stresowac. Przelomowy moment byl ostatnio,jak czekalam z moczem 1,5 godziny bo sie wbily trzy ciezarne plus dwie pary z dziecmi. A tatusiek jeszcze dziecko stresowal gadaniem wiec siedzieli ponad 30 min. W kimcu sie wkurwilam i powoedzialam ze jestem ciezarna i pracownikiem i weszlam zamiast 3 to 6 albo 7

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami przelewa sie szala goryczy. Wszysyko jest dla ludzi, ale kurcze z umiarem :)

    Czy wy tez zaczynacie sie tak koszmarnie czuc? tzn brzuch ciazy, boli przy zmjanie pozucji, nacisk na pecherz, bol kregoslupa, szypkie zmeczenie, sennosc, zarazem bezssennosc, zapchany nos, zmiana nastroju. Myslalam, ze ten najgorszy okres za mna, a tu taki psikus ;p

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    Czy wy tez zaczynacie sie tak koszmarnie czuc? tzn brzuch ciazy, boli przy zmjanie pozucji, nacisk na pecherz, bol kregoslupa, szypkie zmeczenie, sennosc, zarazem bezssennosc, zapchany nos, zmiana nastroju. Myslalam, ze ten najgorszy okres za mna, a tu taki psikus ;p
    hahaha ja sie tak caly czas czuje :D Od poczatku ciazy, tyko symptomy sie zmieniaja :D Ale powiem wam, ze dzis czuje sie dobrze!!! Nawet sie wyspalam i jak wstalam to nic mnie nie bolalo!!! Az poszlam na zakupy i tanczylam na przystanku bo tak fajnie sie czulam! Jezuuu zeby tak zostalo! Juz wrocilam i dalej sie dobrze czuje. AAaaa cud jakis?? Wreszcie czuje sie jak czlowiek a nnie jak zuzyta szmata do podlogi.

    Z dobrych wiesci jescze jedna- nie mam cukrzycy juhuuuu z tej okazji kupilam sobie maxi pake Toffifee :D

    Bylam tez w Primarku. Matko jakie piekne rzeczy <3 Kupilam kilka, pokarze wam zaraz :D A dla siebie obcisla mini, jestem fit sexi mama :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2019, 15:34

    tka_aa lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie czuje jak kupa od kilku dni ale to przez infekcje itp. Ogólnie z ciazowych dolegliwosci to tylko ból krzyza i te cholerne skurcze ktore bolą i wymuszaja postoje

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ty masz za infekcje bo zapomnialam?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapelenie pęcherza i znowu e coli. Biore duomox co 8 godzin i mnie to wykancza.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa wrote:
    A ja wam poeiem, ze jako ciezarna z cukrzyca bardzo czesto kusi mnie skorzystanie z pierszenstwa. U mnie to caly proces z jedzeniem: krew na czczo o 7 30 najwczesniej (tak tez jem sniadanie) wiec w dniu pobrania mi sie przesuwa, ide do labo czekam grzecznie w kolejce - do kasy, na sqoja kolej okolo 30 minut. Musze wziac lek na tarczyce po pobraniu co mnie przesuwa o kolejne 30 minut. czyli suma sumarum jem sniadanie o 9 a nie o 7 30. Jak mam to zrobic raz na 2 miesiace spoko, ale raz na 2 tygodnie to juz slabo :( bo cukier mi rosnie, i sie rozsypuje caly dzien jedzenia co 3h. Ja czekam na swoja kolejke, chociaz tez mi jest coraz ciezej. Nawet w sklepie w kolejce zaciskam zeby mimo, zw np w qptece jest 15 osob przede mna a mnie kregoslup boli. Mamy do tego prawo, zeby skorzystac z tego przywileju, kazda kobieta w ciazy ma, a czy je wykorzysta? ciagle podlegamy ocenie innych, troche w nosie mam co o mnie pomysli starsza pani w tramwaju jak jej teraz nie ustapie miejsca, kiedy mnie bdli i mam zawroty glowy ;) Szanujmy sie nawzajem i nie oceniajmy. Kazdy ma swoj rozum i granice :)
    Ja mam identycznie. Pół dnia mi zywieniowo rozwala pobranie i strasznie ciężko mi wytrzymać tyle godzin na czczo. Jak ostatnio byłam w luxmedzie dziwnie się czułam, strasznie mi było gorąco, potem w lustrze widziałam że byłam purpurowa na twarzy i staje pod gabinetem zabiegowym z tym moim giga brzuchem i nikt mnie nie widzi. Nikt. Dobrze że mi Pani w rejestracji powiedziała żebym nie czekała bo mi też zawsze głupio. A tym razem nikt mi nawet krzesełka pod gabinetem nie zaproponował więc zapytalam czy jest w kolejce jeszcze ktoś kto ma prawo wejść bez kolejki. Nie? Extra, w takim razie ja wchodzę.

    tka_aa, ines. lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c53744f92b5b.jpg
    Maleństwo ma 1475 gram i wszystko jest idealnie. Ma piękną buźkę. Jak myślicie, synek czy córeczka? :D

    tka_aa, anngelikamarta, kinga27.30, Kamsza, ines., Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c53744f92b5b.jpg
    Maleństwo ma 1475 gram i wszystko jest idealnie. Ma piękną buźkę. Jak myślicie, synek czy córeczka? :D
    Synek!

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty to sie nameczysz z tymi infekcjami.. ile jeszcze masz te leki brac?

    Dziewczyny moj wynik glukozy (50g po godzinie) to 5.4 mmol/l czyli 97 mg/dl. Czy to nie za malo? Jakie sa dolne granice? Czy szukam dziury w calym? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2019, 16:51

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corka :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam normy tylko po 75 g :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do konca opakowania. A jutro ide znowu oddac mocz i krew do badania
    Co tydzien kuzwa w laborze dla ciezarnych i dzieci.... xgirl masz dobry wynik. Nic nie jest za nisko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2019, 16:50

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do konca ciazy musisz brac te leki? Oja..

    Ok dzieki, juz myslalam, ze moze za malo.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Do konca ciazy musisz brac te leki? Oja..

    Ok dzieki, juz myslalam, ze moze za malo.
    Nieee,do końca opakowania

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
‹‹ 869 870 871 872 873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ