X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 maja 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi bardzo często. W związku z tym nawet echo serca robilam. Wszystko jest ok. Kolejny urok ciazy. Ale przez to mam obawy jak sama wychodzę z domu A już totalnie nienawidzę jeździć na czczo na badania. Zawsze wtedy myślę że to się stanie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 4 maja 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Niech cię nie trafia, bo ja jestem trzy tygodnie za tobą i nie wiemy też jak to wygląda u mnie po całym dniu chodzenia. Jeśli lekarz na to patrzył i nie stwierdził nieprawidłowości, to tak widocznie musi być. Nie denerwuj się.
    Ty, masz racje. Sprawdzilam i teraz wszystko wyglada normalnie. Pewnie po calymi dniu wszystko cisnie w dol.
    Jakby ktos mial ochote sprawdzic wieczorem to bardzo zachecam😆 i dawajcie znac.

    Z mdleniem to byl taki okres, ze mialam czesto wrazenie, ze zaraz strace kontakt z rzeczywistoscia i sie wywale. Musialam sie wtedy polozyc. Teraz juz lepiej. To byl okres co mialam mega niskie cisnienie, pewnie to byl powod.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się zdarzyło zasłabnąć kiedy musiałam gdzieś postać, nawet przed ciążą, ale dziś zdarzyło mi się to na siedząco, dlatego się trochę zmartwiłam. W ogóle od paru dni jest mi duszno i brakuje mi powietrza, może mała gdzieś uciska.

    Xgirl, ☺️ to super! Ja właśnie kiedyś oglądałam się po całym dniu i byłam tam dosłownie cała sina. Też się przeraziłam. Pewnie chodzenie i ucisk dziecka robi swoje.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oja dusznosci tez czasem mam. Kurcze to chyba wszystko normalne... A oddycham juz od jakiegos czasu ciezej i plyciej. Spytaj na nastepnej wizycie. Kiedy masz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2019, 11:10

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    A zebyscie widzialy wypadanie narzadow rodnych😶
    Moja gin się w tym specjalizuje. I mój ojciec, chirurg, który generalnie operuje rzeczy w stylu hemoroidy i żylaki sromu, jak poszedł zobaczyć jak ona to robi to stwierdził, że nie sądził, że cokolwiek go jeszcze w życiu obrzydzi 🙄😆

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie czasami drgania brzucha to na bank nie czkawka - macie coś takiego?

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl pamiętasz jak opowiadałam o rękawie szaty magika? 😂😂

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Xgirl pamiętasz jak opowiadałam o rękawie szaty magika? 😂😂
    Hmmm nie. A osochosi? :d

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tylko raz się zakrecilo w pracy, tak to nie. Duszności też nie mam, tylko sapie jak parowóz gdy idę szybkim tempem 🤦‍♂️

    _Hope_ lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Hmmm nie. A osochosi? :d
    Że przed porodem zewnętrzne narządy rodne puchna i ogólnie cała pochwa zwisa niczym rękaw szaty magika 😁 A jeśli pytasz akurat mnie, czy po porodzie wszystko wróci do normy to pamiętaj, że ja rodziłam sn i naprawdę bardzo wiele rzeczy NIE wróciło do normy przez dłuższy czas 🤣
    Ale potem tak, wszystko jest ok ☺️

  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Mi też się zdarzyło zasłabnąć kiedy musiałam gdzieś postać, nawet przed ciążą, ale dziś zdarzyło mi się to na siedząco, dlatego się trochę zmartwiłam. .


    Ja tak miałam na leżąco , zmierzyłam sobie ciśnienie i było bardzo niskie puls też .


    Badałaś hemoglobinę , żelazo ?




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2019, 11:32

    a31il5w.png

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Oja dusznosci tez czasem mam. Kurcze to chyba wszystko normalne... A oddycham juz od jakiegos czasu ciezej i plyciej. Spytaj na nastepnej wizycie. Kiedy masz?
    30.05 dopiero, bo wcześniej to tylko genetyczne, więc niczego się nie dowiem. Jak będzie gorzej to napiszę do mojego lekarza.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 4 maja 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    Ja tak miałam na leżąco , zmierzyłam sobie ciśnienie i było bardzo niskie puls też .


    Badałaś hemoglobinę , żelazo ?
    Tak, w kwietniu robiłam. Wszystko było ok. Teraz będę powtarzać, bo co miesiąc mój lekarz mnie kieruje na badania krwi.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 4 maja 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w domu.Teraz lezec i trzymac ściśniete nogi 4 tygodnie 😁

    Kamsza, 33Sylwia, Czarna_kawa, Casjopea, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 4 maja 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo dzieki, dobrze wiedziec🙈😂

    Emma ale w sumie to takie typowe co piszesz dla ciazy ale jasne jak co to pisz. Tez ciagle zawracam dupe to gin to poloznej 😆

    Karola powodzenia. Masz lezec czy mozesz chodzic?

    Te moje bole zebrowe coraz gorsze sa. Znowu tak bolalo, ze myslalam, ze w gacie zrobie. Jak zyc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2019, 14:07

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 4 maja 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży można zasłabnąć bo jednak serce więcej pompuje. Zwłaszcza jak jesteśmy w bezruchu to układ krążenia inaczej pracuje dlatego nie zaleca się stać w kolejkach czy autobusie właśnie :p jak się ruszamy to już jest całkiem inaczej.

    Meh ja dopiero po 6h latania mam czas usiąść na dupie. Jak zwykle soboty intensywne z rana. Dobrze ze poniedziałek wolny go odetchne :D

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 4 maja 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola fajnie ze wyszłaś. Odpoczywaj :)

    Witam się w 33 tygodniu :p czyt 32+0 ;)

    kinga27.30, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 4 maja 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj, kiedy leciałam samolotem zrobiło się słabo, a potem wieczorem, więc zrezygnowałam z długiej kąpieli, którą miałam w planach i poszłam spać. Ale ogólnie pierwszy raz się zdarzyło od kiedy jestem w ciąży i to zapewne ze względu na fakt, że spałam jakieś 2 godziny, bo całą noc szukaliśmy paszportu dla kota, który zgubił się nie mam pojęcia gdzie, a o 10 rano lot...

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 4 maja 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Karola powodzenia. Masz lezec czy mozesz chodzic?

    Mam lezec jak najwiecej. Ogolnie inaczej sie nie da bo jak chodze to mnie łapie na nowo więc siła rzeczy zostałam spacyfikowana przez macice

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 4 maja 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczurek koteł leciał samolotem?

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
‹‹ 937 938 939 940 941 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ