X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 maja 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Casjo slodka 😍 Sliczne zdjecie, znowu rycze, dzieki😆
    Do usług 😁 Ale to pozytywne łzy, więc nie mam wyrzutów sumienia 😉

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 maja 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Casjo jakie ona ma wielkie ,ciemne oczyska😲
    A żebyś widziała jakie ma długie rzęsy! Jedyne, co ma po mnie, to właśnie oczy.. Tyle, że ja mam wielkie błękitne, a ona po mężu ciemne węgle ;)

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9e5bdd80efde.jpg

    Moje 10 dniowe dziecie😁

    Casjopea, xgirl, Hiszpaneczka, Czarna_kawa, Kamsza, kinga27.30 lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie włosy ciemne ☺️

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    A żebyś widziała jakie ma długie rzęsy! Jedyne, co ma po mnie, to właśnie oczy.. Tyle, że ja mam wielkie błękitne, a ona po mężu ciemne węgle ;)
    To drugie tez chyba bedzie mialo ciemne. Nie pamiętam jak to z tym dziedziczeniem jest. Chyba ciemne wlosy i ciemne oczy to silniejsze geny i to one przechodzą? Ja blondynka z szaro niebieskimi oczami a moj czarne włosy i ciemne oczy wiec chyba w niego sie wda dziecek...

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Jakie włosy ciemne ☺️
    Ona miala duzo wlosów i wlasnie ciemne. Takiego irokeza w sumie. A na fotce do twgo jest żółta bo żółtaczke miała mocną

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ona miala duzo wlosów i wlasnie ciemne. Takiego irokeza w sumie. A na fotce do twgo jest żółta bo żółtaczke miała mocną
    No moja też miała ciemne i dużo :) Teraz jak widzisz też nie ma mało włosów.

    Wszystko, co ciemne jest dominujące. Z krzyżówek genetycznych to brązowe oczy masz AA albo Aa, niebieskie aa. Ojciec mojego męża ma niebieskie, matka brązowe i mąż brązowe, czyli mąż na pewno ma Aa. Ja niebieskie aa, więc istniała szansa, żeby młoda miała oczy po mnie, ale niestety się nie udało 😋
    Poza tym ja jestem taka pomieszana z raczej rzadkim typem urody, bo mam ciemną karnacje, ciemne włosy i jasnobłękitne oczy. Moja mama to blondynka z niebieskimi oczami, a ojciec niebieskie oczy i czarne włosy.
    Reasumując, jak to powiedziała moja ulubiona hodowczyni psów, genetyka to kurwa 👍

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w sumie masz zajebiste polaczenie😂zebralas najlepsze cechy wygladu.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak długo stałam w kolejce po piękne oczy, że cyckow już dla mnie nie starczyło 😂

    xgirl lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 5 maja 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mozna wiedziec ile lat mialas jak urodzilas corke? I co Cie wzielo na kolejne dziecko po takim czasie? :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 6 maja 2019, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Dzisiaj właśnie tak sobie myślałam jak to będzie fajnie i śmiesznie móc pogadać z własnym dzieckiem ☺️

    Powiem Ci ze ja to uwielbiam. Uwielbiam obserwować jak się uczy, jak powtarza, jak próbuje i sam tworzy słowa tak logicznie. Rewelacja to jest. A gaduła jest po mnie wiec buzia mu się nie zamyka :) no i nieskromnie uważam ze jest hiper bystrym dzieckiem - ciekawe czy mała mu dorówna :p poprzeczkę wysoko ustawił haha :D

    Casjopea lubi tę wiadomość

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 6 maja 2019, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzałam na netflix film „Breathe” - tl polskie „Pełnia życia” i się poryczalam jak bóbr :p dobry i na faktach i myśle sobie ze jakie to szczęście ze istnieją szczepionki ;)

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 6 maja 2019, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    To drugie tez chyba bedzie mialo ciemne. Nie pamiętam jak to z tym dziedziczeniem jest. Chyba ciemne wlosy i ciemne oczy to silniejsze geny i to one przechodzą? Ja blondynka z szaro niebieskimi oczami a moj czarne włosy i ciemne oczy wiec chyba w niego sie wda dziecek...
    To wcale nie jest powiedziane. Mój ojciec ma czarne włosy i brązowe oczy, mama blondynka z zielonymi oczami. I ja, i brat mamy blond włosy. On ma zielone oczy po mamie, ja mam niebieskie po dziadku - ojcu ojca :P

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Karola mozna wiedziec ile lat mialas jak urodzilas corke? I co Cie wzielo na kolejne dziecko po takim czasie? :)
    Jak miałam 19 lat. A przerwa byla tak duga dlatego,ze najpierw musialam ułozyc zycie i miec full czasu dla Młodej i na wyszumienie sie,ale takie turystyczno sportowe,podroze,treningi. Nie bylo czasu na dziecko nr 2. W ogole jestem osoba ktora macierzynstwem chce sie delektowac a ciezko by to bylo zrobic maja niemowlaka i np 2 latka. Wieczny kociokwik. Ja sie musze miedzy dziecmi wyspac,wyodpoczywac i moge wchodzić w kolejne dziecko na spokojnie. Teraz pewnie tez zrobimy z 4 lata przerwy zeby odespać i zeby Stasiek sie juz jakos sam ogarniał. Zobaczymy co na to biologia bo rodzic w wieku lat 38-40 to pozno no ale

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2019, 06:52

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    To wcale nie jest powiedziane. Mój ojciec ma czarne włosy i brązowe oczy, mama blondynka z zielonymi oczami. I ja, i brat mamy blond włosy. On ma zielone oczy po mamie, ja mam niebieskie po dziadku - ojcu ojca :P
    No wlasnie wiem ze sa dziwne mixy i jestem ciekawa co to nam sie trafi😁W ogole ostatnio sie zastanawiam jak bedzie wygladal,jaki bedzie mial charakter

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 6 maja 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Jak miałam 19 lat. A przerwa byla tak duga dlatego,ze najpierw musialam ułozyc zycie i miec full czasu dla Młodej i na wyszumienie sie,ale takie turystyczno sportowe,podroze,treningi. Nie bylo czasu na dziecko nr 2. W ogole jestem osoba ktora macierzynstwem chce sie delektowac a ciezko by to bylo zrobic maja niemowlaka i np 2 latka. Wieczny kociokwik. Ja sie musze miedzy dziecmi wyspac,wyodpoczywac i moge wchodzić w kolejne dziecko na spokojnie. Teraz pewnie tez zrobimy z 4 lata przerwy zeby odespać i zeby Stasiek sie juz jakos sam ogarniał. Zobaczymy co na to biologia bo rodzic w wieku lat 38-40 to pozno no ale
    Teraz 38-40 lat to już chyba nie problem, pewnie 1/3 jest obecnie w tym wieku przy staraniach, zwłaszcza, że u Ciebie chodzi o trzecie już.

    Zbieram się do laboratorium ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2019, 07:16

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Teraz 38-40 lat to już chyba nie problem, pewnie 1/3 jest obecnie w tym wieku przy staraniach, zwłaszcza, że u Ciebie chodzi o trzecie już.

    Zbieram się do laboratorium ;)
    Powodzenia w labie😁
    No takim standardem na trzecie robi sie wiek miedzy 36 a 42 rokiem zycia

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 maja 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    W ogole jestem osoba ktora macierzynstwem chce sie delektowac a ciezko by to bylo zrobic maja niemowlaka i np 2 latka. Wieczny kociokwik.
    A niemowlaka i 1,5-roczniaka? 😂 Będę walczyć o przetrwanie 😁

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsz powtarzam uczciwie ze to nie dla mnie takie sporty. Jakbym musiala to bym dala rade a nie chce musieć🤣Serio,ja świadomie chce przerwy. Nie chce akcji typu jedno mi na cycku wisi a drugie wspina sie na meble albo wychodzenia do wc w towarzystwie dwójki dzieci i kota

    Casjopea lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola rozumiem :) Ja tez jestem dosc wygodna i nie chce sie w zyciu zameczac bez sensu. Teraz sobie sprawy tak poustawialam, ze nic tylko sie cieszyc macierzynstwem na wzglednym luzie ;)
    Wow 3cie chcesz, niezle :) Kurcze jak tak tu czytam inne watki to sa laski 40letnie czy nawet lekko po, wiec normalka :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 947 948 949 950 951 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ