X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardzo cieszę z takiej różnicy wieku.. Byle przeżyć pierwsze lata, później już będzie z górki 😆

    Sylka135, Kamsza, ines. lubią tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Karola rozumiem :) Ja tez jestem dosc wygodna i nie chce sie w zyciu zameczac bez sensu. Teraz sobie sprawy tak poustawialam, ze nic tylko sie cieszyc macierzynstwem na wzglednym luzie ;)
    Wow 3cie chcesz, niezle :) Kurcze jak tak tu czytam inne watki to sa laski 40letnie czy nawet lekko po, wiec normalka :)
    Ej, nie mów, że bez sensu. Każdy ma swój sens. Ja bynajmniej swój widzę ;)

  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przybijam piątkę Casjo, u mnie też mała różnica wieku, a tak jak Karola za parę lat będę się zastanawiać nad trzecim jeśli dozyje szczęśliwie z dwójką takich małych szogunów😀😋

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjo oczywiscie😎 Co dla mnie sensu nie ma, moze miec dla Ciebie :) Mi by sie nie chcialo zajmowac 2latkiem i noworodkiwm i dla mnie to meczenie sie bez sensu ale jesli innym sie tak podoba to spoko :) Beda miec dzieci mala roznice wieku, fajnie :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie jak nie chce przezywac macierzynstwa na zasadzie zaciskania zębów nad dwójka,wole nad jednym🤣Lubię ciepła kawe i mini spa w lazience😏Kariery zawodowej tej juz raczej nie rozwine do kij wie jakich rozmiarów wiec nie mam cisnienia na szybką dwójke maluchów. Jezu,jak sobie to wyobraze,wozek z noworodkiem,1.5 roczniak i torby z zakupami to widze oczyma wyobraźni katastrofe i swoje kurwowanie pod nosem albo i na głos. Dot tego nawiedzony kot pod nogami i zbuntowana nastolatka🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2019, 08:15

    xgirl lubi tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja rozumiem i tez chce zyc wlasnie jak Ty. Chcialabym moc dalej robic co sprawia mi radosc i nie odkladac tego na za kilka lat. Chce tu i teraz. Juz zaraz bedzie :D Jescze tylko CC, polog i Juuuuhuuuu!.

    Czytam opisy porodow Majowek: "Spocona jak szczur blagalam o cesarke. Blagalam o śmierć" i tak w kazdym😆😆 Az mi niedobrze. Ale wzruszam sie za kazdym opisem :)

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na kariere to w ogole mam wywalone. Bardzo lubie swoja prace i jestem sumienna w swoich obowiazkach ale nie mam parcia zeby isc dalej. Fajnie jest jak jest.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede tak blagać o sn

    xgirl, Casjopea, Kamsza, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Ja bede tak blagać o sn
    Haha nie möge z Ciebie

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna_kawa wrote:
    Przybijam piątkę Casjo, u mnie też mała różnica wieku, a tak jak Karola za parę lat będę się zastanawiać nad trzecim jeśli dozyje szczęśliwie z dwójką takich małych szogunów😀😋
    No ja podobnie 😁 Dam sobie z 5-7 lat na odchowanie lobuzow i tak zwaną karierę. Pewnie będziemy zmuszeni otworzyć z mężem coś swojego, a to też będzie hardcore. Więc jeśli to wszystko przeżyję to jak najbardziej trzecie 😁

    KarolaJJJ 38 lat na trzecie dziecko to i tak nieźle. Moja ciocia wpadła z trzecim z mężem mając 46 😆

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpasc w wieku 46lat haha niezle😂😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze fajnie sie czuje, obudzilam sie i nic mnie nie boli😍😍😍

    Kamsza, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te późne dzieci czesto sa bardzo spokojne. Jakbym mogla miec zdrowe dziecko i spokojna ciaze w wieku 40 lat to chetnie. Zobaczymy. Prawda jest taka,ze w kazdej chwili zycie moze nam zweryfikowac plany i bedzie dupa nie dziecko. Jakis nowotwór,wypadek i macica albo jajniki na smietnik...

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 maja 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w okolicach 40tki to bałabym się już trudnej ciąży i ewentualnych wad dziecka,wiadomo,że i 20 latka może przechodzić ciąże z problemami,ale jednak z wiekiem wszystkie organy się "zużywają" ,nie każda macica jest już tak wydolna jak kilka ,kilkanaście lat wcześniej , chociażby przykład Sung z naszego wątku , miała już dwoje dzieci nastolatków, po 40 tce chciała mieć 3 i wszystkie ciąże jej obumierały, nie chciałabym takiego stresu

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 maja 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Kurcze fajnie sie czuje, obudzilam sie i nic mnie nie boli😍😍😍
    O kurde x. To przykro mi, ale chyba nie żyjesz 😂

    Emma_, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest ryzyk -fizyk ale z drugiej syrony jak się przez lata napatrzyłam na rehabilitacji i w kolejkach u lekarzy to wiekszosc mlodych matek miała dzieci z wadami. Jedna kojarze z dzieckiem z ZD taka ok 50

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 6 maja 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Tu jest ryzyk -fizyk ale z drugiej syrony jak się przez lata napatrzyłam na rehabilitacji i w kolejkach u lekarzy to wiekszosc mlodych matek miała dzieci z wadami. Jedna kojarze z dzieckiem z ZD taka ok 50


    No tylko nadal ile jest statystycznie matek z dziećmi po 20-tce a takich w okolicach 50-tki - wiadomo, że nie jest to 50/50 wiec skoro mniej kobiet rodzi dzieci w wieku ok 45-50 to wiadomo, że siłą rzeczy mniej ich będzie miało dzieci z zd chociażby.

    U mnie mój syn podyktował przerwę tak naprawdę - rok po roku odpadało, bo ja nie byłam gotowa psychicznie - z resztą w wieku 15 miesięcy jego dopiero wróciłam do pracy. Dopiero jak odetchnęłam w zeszłym roku,to pojawiła się myśl, że może już ;)
    Ale ja nie widzę niczego wygodnego nawet w posiadaniu jednego małego dziecka na raz 😂
    Dziecko to odpowiedzialność i dużo zajęć - samo się sobą nie zajmie więc ja już jestem nastawiona na to, że teraz to jeszcze się w miarę wysypiam, ale za niedługo się skończy i tyle :P Najspokojniejsze dziecko początkowo trzeba karmić co te 3h około i takie spanie to nie spanie więc dla mnie to żadna wygoda :D Zwłaszcza, że to karmienie, to też często zmiana pieluchy, przygotowanie mleka, jeśli dziecko na mm i czasem to i godzina zejdzie. Pamiętam, że na początku z młodym tak właśnie było, że spałam 2h, około godzina ogarniania go i znowu :P

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 6 maja 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie tez czas dla najmlodszego to jest ta wygoda 😉

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 6 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    O kurde x. To przykro mi, ale chyba nie żyjesz 😂
    😂😂

    Niestety u mnie gorzej. Zezarlam dwa paczki i tak mnie teraz mdli, ze masakra🤢 Ale sama sobie winna jestem 😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 6 maja 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie wróciły mdłości. Nie są tak uciążliwe jak na początku ciąży, no ale wróciły i dokuczają, kiedy robię się głodna. Czytałam, że w trzecim trymestrze tak się zdarza. 😆

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
‹‹ 948 949 950 951 952 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ