X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia wrote:
    Każde wkłucie niesie za sobą jakieś ryzyko - efekty uboczne więc z dyskopatią to ryzyko może rosnąć ,
    Ehh wszedzie jakies ryzyko... Rzygac mi sie juz tym chce. Co nie zrobisz to moze byc to albo to zle...

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ehh wszedzie jakies ryzyko... Rzygac mi sie juz tym chce. Co nie zrobisz to moze byc to albo to zle...

    Tez zaczynam wchodzic w etap 'rzygac mi sie chce' wiec piateczka. Ogolnie coraz mniej mi zalezy na tym, zeby mala sie odwrocila i probowaniu sn - zaczynam chyba bardziej bac sie komplikacji przy sn niz planowanej cc, ktora jest o wiele bezpieczniejsza niz nieplanowana i na szybkiego. Tez tu w UK roznie to bywa - kolega w pracy mi mowil, ze jego zona pierwsze dziecko rodzila naturalnie, a bylo ulozone posladkowo, kleszcze tam byly, ja porozrywalo okrutnie, dziecko cos tam z czaszka ma do dzis itd. Az nie dowierzalam, ale tutaj niestety kadra jest taka niedoksztalcona - no kto to widzial, zeby porody odbieraly polozne po kursie 6 miesiecy - niejeden kurs na zdobienie paznokci dluzej trwa!
    Doczekac tylko do odpowiednio bezpiecznego punktu dla malej czyli 39tygodnia skonczonych + i tyle. Takze sklaniam ise tez coraz bardziej ku planowanej cc. Jak zna zlosc pewnie mi teraz mala fiknie jak juz sie pogodze sama ze soba z ta decyzja :P

  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza moze Twoja macica ma taka urode jak moja i lubi stawiac sie i boleć. Ja juz sie z tym pogodziłam,moze Ty tez powinnaś. Czasem padam z bólu ale najważniejsze, ze nic innego sie nie dzieje.

    Alisia wspołczuje dysku,nie dosc ze ciaza męczy kręgosłup to jeszcze takie dziadostwo sie przyplątało. Jezelj masz łozyskk brzeznie przodujace to jest nadzieja ze sie podniesoe wraz ze wzrostem.macicy.

    Mikaja jak to nie ma seksu 9?! Co Ty to😅 Chłopu stresu narobisz. My.mamy przerwy 3 tyg przez tą szyjke ale jutro mam wizyte i jak bedzie ok to wracamy z delikatnie z tematem.
    Ze w Uk pieknie to widze na fotach od rodzinki. Non stop słonko grzeje.
    Z jedenj strony lepiej dla nas ze tutaj jest troszeczke chlodniej bo bebzol i upał równa sie total kalectwo.

    Do nas teściowa wpada w piątek,w sobotę jedziemy na Jasną Góre z nia i wraca ,takze niby dwa dni.ale bedzie co robić🙄

    Odgrzybilaliśmy tą klime w weekend,moj najpierw ogarnal auto ale tak mysle,ze jeszcze z raz trzeba by posprzatac porzadnie,tapicerke uprac itp. Dywaniki nowe kupiliśmy bo ja w tych starych tylko grzyby widze. Odkad u nas w rodzinie zmarło dziecko rzez syf w aucie to wole uwazac i popsrzatac ake ta chemia tez musi miec czas sie wywietrzyc. Niby w aucie mamy czysto no ale...
    Wiecie,ze jeszcze chwila i bedą nasze truskawki?❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 10:35

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola u nas nie bylo nic od października ;) Na pewno nie wspólnie :P
    Czuje się, jak dziewica :P

    Mnie tak brat truł o odgrzybianiu klimy i we wrzesniu ogarnelam, ale nie wiem w sumie, co ile trzeba. Uzywam caly rok - w zasadzie nawet czesciej mi w zimie chodzi, niz w lecie, bo przez ta angielska wilgoc.

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    A dziewczyny tak z innej beczki. Mam pytanko kupujecie albo macie już w domu termometry elektryczne(nie takie co się wkłada dziecku w pupę). Chodzi mi o takie co przyklada sie do czoła. Polecicie jakiś?
    ja kupiłam bezdotykowy

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja właśnie przez tą wilgoć u Was powinniście zrobić to jeszcze raz,w Pl nie ma takiej ale ja wole uważac.

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, czzy nie sprzedam zaraz w czerwcu tego auta wiec no ;) Do roboty juz jezdzic nie bede, a szkoda mi placic OC i tax co miesiac, jak bedzie glownie stal, a mamy 2. Z mlodym, to jeszcze do szpitali jezdzilam, ale jak mala bedzie zdrowa to mozliwe, ze go wystawie i sie pozbede i juz. W razie w mozna autobusem podjechac wszedzie albo piechotka :)

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 13 maja 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no może i taki urok naszych macic 😁😊 Powiem ci ze juz sama mówię do męża że przywyklam i że będzie mi dziwnie jak już później niebedzie mnie boleć 😁😊 Ale już tyle wycierpialysmy to i do końca pociagniemy 😊

    To co myślicie o tych termometrach do czoła kupować czy darować sobie ten wydatek?

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wiesz, cos w tym jest :D Ja pamietam, jak mi odeszly te bole po ciazy, jak juz tez doszlam do siebie po cc, to bylo mi tak dziwnie, ze ot tak po prostu moge chodzic i nie boli :D Pamietam pierwszy spacer nawet po 22 (4 doby po) to bylo wow :D Bo w ciazy zaraz przed porodem i tyle nie bylam w stanie przejsc :P

    Kamsza lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja piateczka, u nas tez nic odkad Mala zrobilismy... Tzn czasem cos tam porobimy ale seksu jako takiego nie ma, z mojej ,,winy". Ale jakby gdzies polazl sie bzyknac to by mi to nie przedzkadzalo, nie bede chlopu zalowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 11:07

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza, ja sobie darowałam, bo naczytałam się o kalibracji i błędach w pomiarach. Kupiłam zwykły, elektroniczny termometr.

    Kamsza, Sylka135 lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    Kamsza wiesz, cos w tym jest :D Ja pamietam, jak mi odeszly te bole po ciazy, jak juz tez doszlam do siebie po cc, to bylo mi tak dziwnie, ze ot tak po prostu moge chodzic i nie boli :D Pamietam pierwszy spacer nawet po 22 (4 doby po) to bylo wow :D Bo w ciazy zaraz przed porodem i tyle nie bylam w stanie przejsc :P
    Juz sie nie möge doczekac, bede ryczec przy tym ze szczescia!! Dzis szlam troche za szybko do lekarza i Jak dotarlam to najpierw musialam sie polozyc... Dziadki staly a ja myslalam, ze bede mdlec. Nie chce juz tak...

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już ostatnio mężowi mówiłam, że bardzo dokucza mi moja niezdarność w ciąży. Pochylam się z trudem, jak kucnę, to nie wstanę sama, butów nie mogę zawiązać, psa jak chwilę poprowadzę, to od razu boli mnie brzuch, jak za dużo chodzenia, to ból dupy taki, że trzeba odleżeć swoje. 😀 Strach się bać co będzie dalej.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma ja wlasnie kichnelam to tak mnie zebra zabolaly, ze chyba w gacie popuscilam znowu🤪 Cudowny czas ta ciaza😍

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha, ja na początku miałam takie straszne bóle przy kichaniu - chyba wszystkie mięśnie mi się wtedy naciągały i nauczyłam się kichać, łapiąc się za brzuch. To pomaga. 🙂 Tych wszystkich dolegliwości nie będzie mi brakować, ale będę tęsknić za gilgotkami w brzuchu, za kopniakami malutkiej, za tym, że mi odpowiada, kiedy do niej pukam. W tym jest tyle uroku. 😍 Jak mam możliwość, to zawsze idę poleżeć po jedzeniu, żeby móc się pozachwycać tym, co się dzieje w brzuchu.

    xgirl lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma mam tak samo💕

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Kamsza, ja sobie darowałam, bo naczytałam się o kalibracji i błędach w pomiarach. Kupiłam zwykły, elektroniczny termometr.

    To jest prawda - wprawdzie ja mialam ten jakis lidlowy, ale 3 razy przylozony do tego samego miejsca pokazywal 3 calkowicie inne wyniki. I to takie naprawde rozne. Juz wole na chwile dziecku w pupce zmierzyc - przy takim malutkim dziecku to nie problem, a tez nie wkladalam malemu tego nigdy nie wiadomo gdzie.
    Teraz pewnie byloby gorzej wiec raczej ramie wchodzi w gre.

    xgirl ja tez nieraz sobie mysle, ze moj moglby gdzies isc, ale jednak nie :P nie jestem az tak liberalna ;p on z reszta tez i wiem, ze by tego nie zrobil. W sumie odkad sie znamy mamy ustalone, ze jesli kogos poznasz, to spoko, bo roznie w zyciu bywa ale najpierw sie rozstanmy.

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Ja już ostatnio mężowi mówiłam, że bardzo dokucza mi moja niezdarność w ciąży. Pochylam się z trudem, jak kucnę, to nie wstanę sama, butów nie mogę zawiązać, psa jak chwilę poprowadzę, to od razu boli mnie brzuch, jak za dużo chodzenia, to ból dupy taki, że trzeba odleżeć swoje. 😀 Strach się bać co będzie dalej.
    też mam tak samo z zakładaniem butów i ze schylaniem się no i te przekręcanie się w nocy na drugi bok,strasznie ciężko, ogólnie czuję się już jak niepełnosprawna, a wczoraj jaka byłam z siebie dumna,jak udało mi się całkiem dobrze ogolić tam na dole , było dużo ciężej niż jeszcze dwa tyg temu ale dałam radę :)) A na dzisiaj przygotowałam sobie kolejne wyzwanie,malowanie paznokci u nóg ,zobaczymy jak pójdzie :) Mimo wszystko staram się nie zaniedbywać takich rzeczy dlatego,że jestem w ciąży i coś ciężej jest mi zrobić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 11:55

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka powodzenia w malowaniu paznokci :)

    mikka86 lubi tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa niepełnosprawność. 😂 Przewracanie się na drugi bok też jest zabawne. Ja muszę po drodze usiąść, bo tak z boku na bok się nie da za nic w świecie, zwłaszcza, że trzeba jeszcze trzymać rogala. 😅

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
‹‹ 991 992 993 994 995 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ