X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie CZERWCOWE 2019
Odpowiedz

Mamusie CZERWCOWE 2019

Oceń ten wątek:
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shirley wrote:
    Blanka jak dzisiaj krwawienie?
    U mnie bez zmian. Nadal je mam. Czasem jest spokój przez 2-3 dni nawet to później znowu przez kilka leci . Ale skoro na wczorajszej wizycie było ok to widocznie tak musi być. Cieszę się, że dziecko walczy i rośnie to będzie za chwilę dużo większe od krwiaka :)

    Shirley, asylia, Mama Wojtka, Alala lubią tę wiadomość

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podczytuje Was często a udzielam mało bo niestety męczą mnie cały cas mdłości i wymioty i ledwo już daje radę a jeszcze pracuje :( . Widzę ze piszecie o swoich wizytach. Ja tez jutro mam i to z samego rana. Mam wiele obaw bo to usg prenatalne. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dziś i jutro. Pozdrawiam w nadziei na koniec mdłości :)

    miazmija, Samsaramsa lubią tę wiadomość

  • Mama Wojtka Autorytet
    Postów: 415 438

    Wysłany: 22 listopada 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Miazmija, GreenK- trzymam również. Jeszcze niecałe 3h...

    Rysiu i Marysia 29.04.2019r.

    Wojtek 10.08.2016r.
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 22 listopada 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny!
    GreenK witaj :)

    Mama Wojtka lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Lena1984 Ekspertka
    Postów: 226 183

    Wysłany: 22 listopada 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Wojtka, Miazmija, GreenK trzymam kciuki z całych sił za wasze wizyty

    Mama Wojtka lubi tę wiadomość

    oar8rjjgv1h3pwf7.png
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 22 listopada 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na wizytach ❤ Trzymam mocno zaciśnięte kciuki za dobre wieści!!!

    Jak z objawami stoicie?
    Ja niby wskakuję jutro w 13 tc a od kilku dni powróciło okropne zmęczenie, zawroty głowy i osłabienie. Za to ból piersi mija, już tylko sutki mam wrażliwe a wcześniej nie mogłam całych piersi dotknąć taki ból. Podbrzusze boli ostatnio w jakis lekki sposób na środku macicy. Wcześniej natomiast rwało mnie po bokach jakby więzadła, teraz tego uczucia nie mam.
    Mam nadzieję, że wszystko ok za 6 dni wizyta. ❤

    czarnulka24, Mama Wojtka lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 22 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny juz wiem kiedy dokładnie ide na swoje pierwsze usg w następny czwartek na 13.30takze jeszcze tydzień..

    asylia, Mama Wojtka, Hiszpaneczka, bratfrandu lubią tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 22 listopada 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madamee92 wrote:
    Dziewczyny powodzenia na wizytach ❤ Trzymam mocno zaciśnięte kciuki za dobre wieści!!!

    Jak z objawami stoicie?
    Ja niby wskakuję jutro w 13 tc a od kilku dni powróciło okropne zmęczenie, zawroty głowy i osłabienie. Za to ból piersi mija, już tylko sutki mam wrażliwe a wcześniej nie mogłam całych piersi dotknąć taki ból. Podbrzusze boli ostatnio w jakis lekki sposób na środku macicy. Wcześniej natomiast rwało mnie po bokach jakby więzadła, teraz tego uczucia nie mam.
    Mam nadzieję, że wszystko ok za 6 dni wizyta. ❤
    U mnie zle samopoczucie z mdlosciami przesszlo juz pewnie ponad tydzien mija jal ich nie ma za to z rana mnie troche slabi i jak zaszybko wstane to w glowie mi sie zakreci i mam jakis wstret do picia w ogole nie mam ochoty na nic do picia ciezko mi cokolwiek wcisnac gdzie w pierwszych tyg piłam po 1.5 litra .. piersi raz bola raz nie .. no i apetyt mi sie poprawil ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 14:48

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Madamee92 Ekspertka
    Postów: 191 251

    Wysłany: 22 listopada 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    U mnie zle samopoczucie z mdlosciami przesszlo juz pewnie ponad tydzien mija jal ich nie ma za to z rana mnie troche slabi i jak zaszybko wstane to w glowie mi sie zakreci i mam jakis wstret do picia w ogole nie mam ochoty na nic do picia ciezko mi cokolwiek wcisnac gdzie w pierwszych tyg piłam po 1.5 litra .. piersi raz bola raz nie .. no i apetyt mi sie poprawil ..
    A to z piciem to mam tak samo. Wcześniej potrafiłam minimum butelkę 1.5l wypić plus herbaty i sok. A teraz ostatnio się zmuszam, w ogóle nie mam pragnienia...
    Apetyt też mi się poprawił właśnie zjadłam 10 pierogów :o

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgcmco5o1l.png

    Musi być dobrze ❤



    [*] Aniołek 9 tc
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 22 listopada 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojutrze zaczynam 12tc i u mnie z objawami tak:
    - mdłości obecne, o różnym nasileniu. Jeden dzień lekko, później dramat. Już mi się wydawało, że będzie z górki bo stosunek czasu bez mdłości był coraz większy, ale wczoraj i przedwczoraj prawie cały dzień (z różną intensywnością) mnie trzymało. A dzisiaj lepiej bo tylko kilka razy poczułam i przechodziło.
    - zmęczenie – rano jestem trochę zmulona, jakby głowa ciężka, czasem zawroty. Później jakoś idzie, w pracy jest ok. Kryzys mam jak wrócę do domu, jak nie mam już nic zaplanowane i usadowię się na kanapie to już jest kaplica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 15:30

    7u22rjjg269yrzch.png
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 22 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    - bóle brzucha – raczej takie czucie, a to w okolicach jajników, a to lekko miesiączkowe. Obecne właściwie codziennie, w różnych porach, ale nie cały czas.
    - ból piersi praktycznie zniknął. Czasem ‘czuję je’ w nocy, albo wieczorem jak zdejmę stanik. Są jednak ciut większe i takie jakby pełniejsze/cięższe – inne w dotyku niż normalnie.
    - z apetytem różnie: są dni, że mam dobry, ale w większości przypadków raczej taki umiarkowany.
    A jak mnie męczą mdłości to mogłabym w ogóle nie jeść (co jeszcze mdłości napędza). Waga cały czas mi spada – leciutko, ale jednak. W tym tygodniu względem poprzedniego mam kolejne -0,3kg.
    - piję dużo

    7u22rjjg269yrzch.png
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 22 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam podzielić, bo za dłuuuugi elaboracik napisałam ;)

    Madamee92, Mama Wojtka lubią tę wiadomość

    7u22rjjg269yrzch.png
  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 22 listopada 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny stoje pod gabinetem, mialam miec usg, czekam i czekam a lekarza ani widu ani slychu. okazalo sie ze ma jakis kongres a sekretarka jakos mnie ominela przy odwolywaniu wizyt. Tak strasznie czekalam zeby zobaczyc czy z kruszynka wszystko w porzadku...az sie poplakalam wracajac do domu :(

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 22 listopada 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku współczuję Ci !!! To tak jak ja wczoraj płakałam bo było półtorej godz opóźnienia :( I nerwy zrobiły swoje :( A na kiedy Ci przełożyli?

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo nie :( też bym się spłakała :(

    7u22rjjg269yrzch.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to słabe... :/:(

    gann3e3k131pma53.png
  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sekretariacie termin 13 grudnia! oszaleli! maz zadzwonil bezposrednio do lekarza i ten ma do mnie zadzwonic w poniedzialek i podac termin - zagwarantowal ze od razu w przyszlym tygodniu ale nie wiem kiedy... :/

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba dżołk.

    Koleżanke kiedyś chyba w medicover tak chcieli załatwić. Odwołali wizytę bo lekarka chora, a następna wizyta normalnie za miesiąc.
    Zaraz babke opitoliła, że chyba sobie żartuje, że w ciąży ma mieć 8 tygodni przerwy miedzy wizytami, powołała się na regulamin i zaraz się znalazło miejsce.

    7u22rjjg269yrzch.png
  • Lorella Ekspertka
    Postów: 223 190

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asylia normalnie brak mi slow... dzis i jutro i tak lekarza fizycznie po prostu nie ma ale babka na recepcji nie chciala nawet sluchac dlatego maz dzwonil bezposrednio do lekarza.. mam nadzieje ze dostane termin na wtorek lub srode...lekarz obiecal dopisac mnie do zamknietej juz listy pacjentek... trudno, poczekam, najgorsze tylko to ze tak bardzo bylam nastawiona na to usg ze teraz nerwy mi puszczaja...

    0d1y3e3kz4mwxduv.png

    bfarxzdv5ixw2s0t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mdłości i wymioty wciąż mam. Były już lepsze dni a teraz znów jest złe :/. Zasypiam zwykle o 20 po wymiotach i w nocy ok 3 bezsenność. Brzuch pobolewa różnie. Piersi wrażliwe. Nastrój do kitu generalnie chyba czas odpocząć bo już brak sił.

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ