Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie CZERWCOWE 2019
Odpowiedz

Mamusie CZERWCOWE 2019

Oceń ten wątek:
  • Robaczek12 Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przez chwilę wariowalam :P
    Nie mogłam się zalogować, ani hasła odzyskać się nie da... Musiałam zacząć od nowa, żeby z Wami być :D
    Więc to ja Robaczek 123 - teraz bez 3 :P
    Jak się dzisiaj czujecie? Buziaki dla Was :*

    Mama Wojtka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdrjg6or7.png
  • DomiSZ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hooney wrote:
    Na zwykłej wizycie Medicover możesz mieć USG ? Skąd jesteś ? Ja chodzę w Warszawie do Medicover i co miesiąc mam wizyty u ginekologa, który daje skierowania i dopiero wtedy umawiam się na USG
    Hej ja tez mam na każdej. Ginekolog jest położnikiem i ma usg w gabinecie :) co prawda usg trwa 1 min ale sprawdza czy wszystko okej. W Warszawie w medicover

  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirsten, super wiadomość.
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach !
    Ja wizytę mam na Mikołajki i mam nadzieję, że dostanę od Mikołaja dobre wiadomości.
    W tej ciąży jestem okropnym leniem.. czytam Was na bieżąco, a rzadko kiedy napiszę. Nawet Synka na spacer mi się nie chce iść. Cały czas mnie mdli, boli żołądek i usypiam na stojąco. Czuję się jak wyrodna matka...

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Doriska87 Autorytet
    Postów: 603 201

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak to potwierdza ze lux med w Wawie to typowa huta dla plebsu... Tu na wszystko trzeba mieć skierowanie. Nawet na dobór okularów. Pamiętam ze miałam badanie z kroplami potem skierowanie na dobór okularów i miedzy tymi wizytami chyba miesiąc czekania na wolny termin... Masakra.

    Ile bym dała za to aby mieć usg na każdej wizycie.... ehh

    2019 Natalka
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie :)

    Wszystko dobrze, serduszko bije, maluch ma 47mm, ladnie urósł od ostatniej wizyty :)

    kamien spadl mi z serca :)

    czarnulka24, nick nieaktualny, Robaczek12, Samsaramsa, Nadinka83, Izieth, makalotia, Pimka, Lusi91, Oleśka11, Mama Wojtka, Takana5, _Hope_, Lena1984, Ariette1983, bratfrandu lubią tę wiadomość

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirsten super wiadomość. :) oby tak dalej :)

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle Was podczytuje, ale ciężko mi na dłużej zasiąść do kompa.

    Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne super wieści. :*


    U nas miły i zarazem aktywny weekend. Byliśmy na większym szopingu - kupiliśmy między innymi łóżko dla synka. Aż mi się łezka w oku zakręciła - taki już jest dorosły. ;) <3

    Mdłości mam jakoś od czwartku czy piątku lżejsze. Nadal są, ale lekkie i chwilowe - czyżby zbliżały się lepsze czasy? ;)

    Dzisiaj za to pobolewa mnie podbrzusze - jakoś tak niefajnie. :( Czasem zakłuje, czasem jakoś ciągnie. Mam nadzieje, że to po prostu kolejny etap.

    W środę idę na badania, a do wizyty tydzień - tej na NFZ (liczę, że chociaż zerknie na USG - mam tą dużą torbiel na jajniku i mówiła, że będziemy ją obserwować, więc moze chociaż po to odpali ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 14:47

    7u22rjjg269yrzch.png
  • Kirsten Przyjaciółka
    Postów: 90 54

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriska87 wrote:
    Czyli jednak to potwierdza ze lux med w Wawie to typowa huta dla plebsu... Tu na wszystko trzeba mieć skierowanie. Nawet na dobór okularów. Pamiętam ze miałam badanie z kroplami potem skierowanie na dobór okularów i miedzy tymi wizytami chyba miesiąc czekania na wolny termin... Masakra.

    Ile bym dała za to aby mieć usg na każdej wizycie.... ehh

    Ciekawe jak to jest bo w Krakowie byłam w kilku gabinetach i w każdym było USG. Nawet szczerze mówiąc nie przypuszczałam że może nie być, myślałam że to standard. Niby ta sama firma a jednak nie wszędzie tak to wygląda. Faktycznie szkoda.

    Hiszpaneczka super wieści! To teraz czekamy na prenatalne, ja mam 6 grudnia :)

    uwo93e3kyyhwh4fb.png
  • Robaczek12 Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczka wrote:
    Ja już po wizycie :)

    Wszystko dobrze, serduszko bije, maluch ma 47mm, ladnie urósł od ostatniej wizyty :)

    kamien spadl mi z serca :)
    Zazdroszczę tego spokoju, który ogarnął Cię po wizycie ;) ja jeszcze tydzień muszę czekać.. A 3 tygodnie między wizytami to dużo.. Kiedy kolejna wizyta?

    f2w3rjjgdrjg6or7.png
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 26 listopada 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek12 wrote:
    Zazdroszczę tego spokoju, który ogarnął Cię po wizycie ;) ja jeszcze tydzień muszę czekać.. A 3 tygodnie między wizytami to dużo.. Kiedy kolejna wizyta?

    za tydzień mam prenatalne a potem wizyte u swojego lekarza :)

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Meluśka Autorytet
    Postów: 540 300

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po wizycie ;) z usg wychodzi tak samo, jak z ost @, czyli 9t3d :) serduszka jeszcze nie włączał :( maluszek mierzy 26,3 mm, prenatalne mam za 3 tygodnie 17.12 ;) i mam brać nadal luteinę

    Samsaramsa, Hiszpaneczka, Izieth, Nadinka83, Lusi91, czarnulka24, Robaczek12, Mama Wojtka, Lena1984, Ariette1983, bratfrandu lubią tę wiadomość

    23.07.2017 - Sandra <3
    Ginekolog: 07.01 na 15:10
    4c3tskjoo3ra5ade.png
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka najważniejsze, że serduszko mruga. <3

    Kirsten to będziemy razem odliczać - ja mam prenatalne 7 grudnia :)

    Kirsten, Meluśka lubią tę wiadomość

    7u22rjjg269yrzch.png
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 26 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka co u ciebie?

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 26 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczka wrote:
    Czarnulka co u ciebie?
    Hej u mnie dobrze , czekam do czwartku na wizyte . Próbuje sie czyms zająć zeby nie myśleć za duzo o tym. A co u Ciebie ? Gratuluję udanej wizyty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 16:09

    Blanka85 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 26 listopada 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka, już niedługo! Trzymam ckiuki by ten czas Ci migiem zleciał. :*

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    7u22rjjg269yrzch.png
  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 26 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też tak mialyscie ze jak byliście przeziębione to od kaszlu i kichania podbrzusze Was bolało?

    Jestem ciekawa co zostało z dzisiejszego obiadu. Sole i pieprze i smaku nie czuje. Wróci Moj z pracy to się dowiem ile obiad jest wart ;)

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 26 listopada 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Hej u mnie dobrze , czekam do czwartku na wizyte . Próbuje sie czyms zająć zeby nie myśleć za duzo o tym. A co u Ciebie ? Gratuluję udanej wizyty :)

    oby ten czas szybko zleciał i zebys się uspokoila dobra wiadomoscia :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Robaczek12 Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 26 listopada 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hiszpaneczka wrote:
    za tydzień mam prenatalne a potem wizyte u swojego lekarza :)
    Ja za tydzień mam wizytę u swojego lekarza a prenatalne za 3 tygodnie... Ty już trochę spokojniejsza ;)

    f2w3rjjgdrjg6or7.png
  • Robaczek12 Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 26 listopada 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meluśka wrote:
    Ja też już po wizycie ;) z usg wychodzi tak samo, jak z ost @, czyli 9t3d :) serduszka jeszcze nie włączał :( maluszek mierzy 26,3 mm, prenatalne mam za 3 tygodnie 17.12 ;) i mam brać nadal luteinę
    Super wieści ;)
    U mnie prenatalne 21.12....

    Meluśka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdrjg6or7.png
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 26 listopada 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek12 wrote:
    Ja za tydzień mam wizytę u swojego lekarza a prenatalne za 3 tygodnie... Ty już trochę spokojniejsza ;)

    i to jak :) jednak takie usg uspokaja chociaz na chwile :P

    To przed swietami bedziesz miala badanie :)

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ