Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie CZERWCOWE 2019
Odpowiedz

Mamusie CZERWCOWE 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Pimka byłaś może u Pawła Kubika? Jeśli mogę zapytać to w którym tyg i dniu byłaś i ile mierzył maluch?

    Pimka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam zasadniczo idę tylko na to USG prenatalne stąd taka ciekawość.

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 26 listopada 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziś miałam USG. Wszystko ok, dziecko ma 6 cm, serce pięknie bije, NT 1,3. Niestety okazało się, że jest małe odwarstwienie kosmówki- 26/6 mm. Mam brać nospę, magnez i dużo się oszczędzać. Trochę mnie to martwi bo tydzień temu tego nie było :(

    czarnulka24, Izieth, Mama Wojtka, Lorella, Ariette1983, bratfrandu lubią tę wiadomość

    gann3e3k131pma53.png
  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 26 listopada 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka11 odpoczywaj ile się da a wierzę że wszystko będzie dobrze :)

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 26 listopada 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najdziwniejsze, że mi powiedziała że wcale nie muszę leżeć, po prostu trochę się oszczędzać i nie dźwigać. Strasznie się martwię :/

    gann3e3k131pma53.png
  • Lilka26 Autorytet
    Postów: 265 202

    Wysłany: 27 listopada 2018, 04:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka trzymam kciuki.

  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 27 listopada 2018, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka, oszczędzaj się i będzie dobrze :) Ważne, że z dzieckiem w porządku :)

    Ja dzisiaj mam prenatalne, więc bardzo proszę o mocne kciuki, stres już jest. W dodatku wczoraj wieczorem pożegnałam swojego ukochanego pieska i jestem w rozsypce :( Oby z dzieckiem było w porządku, to jakoś łatwiej będzie przez to przejść.

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 27 listopada 2018, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izieth przykro mi z powodu pieska i trzymam kciuki za wynik prenatalnych. Wszystko będzie ok :)

    Izieth lubi tę wiadomość

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 27 listopada 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za dzisiejsze wizyty!

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Trine91 Autorytet
    Postów: 566 306

    Wysłany: 27 listopada 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy Wy macie jakieś sposoby na bezsenność? herbatki, spacer? cokolwiek... :(

    mhsvjw4zrmx08mca.png
    Oluś ♡ [*] 08.02.2019 (24tc.)
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 27 listopada 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trine91 wrote:
    dziewczyny, czy Wy macie jakieś sposoby na bezsenność? herbatki, spacer? cokolwiek... :(

    Ja pije melise. Bardzo mi pomaga

    Trine91 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 27 listopada 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka najważniejsze że z maluchem wszystko ok, a zobaczysz pooszczędzasz się trochę to i z kosmówką będzie ok :)
    Oczywiście kciuki za dzisiejsze wizyty :)
    Bezsenność dopadła i mnie od 3 się wierce i kręcę na łóżku....do tego mega zgaga... Dziś wypróbuje melise przed snem :)

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 27 listopada 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije 2x dziennie. Jedna w ciągu dnia a druga przed spaniem

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Klara87 Autorytet
    Postów: 261 236

    Wysłany: 27 listopada 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

    Znowu jestem chora, jak kaszlę to aż mnie boli w klatce piersiowej :(

    Dziewczyny, gdzie kupujecie spodnie ciążowe? Możecie coś polecić online?

    16udugpjp1ufwrk7.png
    1usapx9iwyl0ra73.png
    Aniołek - 29.07.2014 (12tc)
  • Hooney Przyjaciółka
    Postów: 117 49

    Wysłany: 27 listopada 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara87 wrote:
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

    Znowu jestem chora, jak kaszlę to aż mnie boli w klatce piersiowej :(

    Dziewczyny, gdzie kupujecie spodnie ciążowe? Możecie coś polecić online?


    Online hm, nie online - Lidl co jakiś czas ma kolekcje ciążowe i są fajne. Teraz było chyba w październiku i kupiłam sobie dwie pary spodni :)

    f2w3rjjgfeipk3wz.png

    hchygov3q28aqgz8.png

  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 27 listopada 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w piątek rano korzystając z black friday kupiłam 2 pary leginsow ciążowych w h&m. Mają też duży wybór dzinsow. Widziałam tez na bonprix ciekawe rzeczy.

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 27 listopada 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleska to teraz lez, pachnij i niech maz cie obsluguje :) a wszystko będzie dobrze :)

    Ariette1983 lubi tę wiadomość

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 27 listopada 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trine91 wrote:
    dziewczyny, czy Wy macie jakieś sposoby na bezsenność? herbatki, spacer? cokolwiek... :(

    tez cierpie na bezsenność, z początkiem ciąży spalam jak zabita i nawet w dzień potrafiłam zrobić 1 lub 2 drzemki a teraz w dzień nie spie a w nocy nie mogę..

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 27 listopada 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki mocne za wizyty! :) oby były same dobre wiesci

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Lusi91 Autorytet
    Postów: 332 394

    Wysłany: 27 listopada 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do spodni ciążowych to polecam hm dla mnie są super wygodne i rozmiarówka ok :)

    3 aniołki 💔💔💔
    Upragniona córcia : 23.05.2019😍😍
    Jaś w drodze 😍💓
    va5bdqk3g9aubjuw.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ