X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    hej Dziewczyny dlugo sie nie odzywalam ale chyba dopadl mnie kryzys... drudi dzien jade na butli bo nie moge karmic piersia i jestem zalamana bo moja corka wola o butle co 1,5 godziny i wypija ok 60ml nie wiem czy to normalne i czy mam jej tak czesto dawac dzis ide do pediatry moze pomoze bo ja juz wariuje pozdrawiam Was Kochane :*

    60-90 ml moj jas pije a jest mlodszy o tydzien...wiec Twoja Mala wg mnie je normalnie...a przybiera na wadze.
    ja daje tak co 2.5-3h mleko mm ale najpierw troszke cumka piers...ale czy z nich zje z 20 czy 10 ml ciezko powiedziec.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa witam!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    60-90 ml moj jas pije a jest mlodszy o tydzien...wiec Twoja Mala wg mnie je normalnie...a przybiera na wadze.
    ja daje tak co 2.5-3h mleko mm ale najpierw troszke cumka piers...ale czy z nich zje z 20 czy 10 ml ciezko powiedziec.
    Misia ale mnie martwi odstep miedzy karmieniami bo niby wszedzie pisza ze nalezy miec te 3-4godz odstepu zeby dziecko przetrawilo posilek a u nas ten odstep wynosi 1,5godziny tylko.... w dodatku Maja niezbyt chce pic wode...
    co do wagi to nie wiem jeszcze jak to wyglada przy butli ale na piersi ladnie przybierala.
    ja niestety psychicznie jestem w totalnej rozsypce nic tylko siedze i wyje z byle powodu i chyba jak tak dalej bedzie to pojde po jakies tabletki na uspokojenie bo nie dam rady inaczej.
    dobrze ze Wy tu jestescie przynajmniej mozna sie wygadac :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Misia ale mnie martwi odstep miedzy karmieniami bo niby wszedzie pisza ze nalezy miec te 3-4godz odstepu zeby dziecko przetrawilo posilek a u nas ten odstep wynosi 1,5godziny tylko.... w dodatku Maja niezbyt chce pic wode...
    co do wagi to nie wiem jeszcze jak to wyglada przy butli ale na piersi ladnie przybierala.
    ja niestety psychicznie jestem w totalnej rozsypce nic tylko siedze i wyje z byle powodu i chyba jak tak dalej bedzie to pojde po jakies tabletki na uspokojenie bo nie dam rady inaczej.
    dobrze ze Wy tu jestescie przynajmniej mozna sie wygadac :*

    Nie stresuj się kochana, tak to teraz będzie, że jedne dni lepsze, inne gorsze. Ja też mam takie, że siedzę i płaczę, bo psychicznie nie daję już rady, ale później przychodzi lepszy dzień i zmienia się moje myślenie.

    Też czasami karmię co 1,5h, do tego walka przy piersi, płacz przy butelce itd, itp. Dwa dni temu karmiłam co 2h po 90ml, a wczoraj dla odmiany słabo jadła. Takie stresujące to karmienie.

    Dzisiaj o dziwo Zosia je co 3-3,5h i to z samej piersi.

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia, a kiedy to pozniej bedzie? :) w ktorym miesiacu? Wlasnie ta dawka wszystkiego na raz mnie martwi.

    Maja ma dzisiaj senny dzien i malo je, ale tak sobie mysle ze dzis troszke mniejszy upal i nie potrzebuje tak duzo pic.

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • MagdaO Autorytet
    Postów: 508 1473

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po szczepieniu, Staszek nawet za dużo nie płakał, bardziej się żalił. Po wyjściu z gabinetu dostał na chwilę cycuszka, żeby poczuł się bezpieczniej i już było ok. Teraz sobie smacznie śpi. Szczepilismy jednak 5w1, bo nie mieli takiego zestawu jak chcieliśmy.

    Jeżeli chodzi o przepuklinę pępkową, to Zuzka miała, niczym nie zaklejaliśmy, zniknęła sama gdy wzmocniły się mięśnie brzuszka. Dokładnie tak samo było z przepukliną kresy białej.

    Mucha lubi tę wiadomość

    er3mcwa17arhglng.png
    .png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Mamusie, które piły femaltiker na rozbujanie laktacji....ile zużyłyście opakowań??
    Ja już kończe pierwsze jutro ale jakiegoś szału z laktacją nie mam i się zastanawiam ile jeszcze będę tego potrzebować....nie ukrywam chodzi o cenę, bo w gemini jest po 13 zł a u mnie w aptece 100% drożej(24 zł).

    Ja wczoraj kupiłam za 32zł u nas w aptece. Ale wypiłam wieczorem jedno opakowanie i piersi mi nabrały :O Musiałam przed chwilą odciągnąć odrobinkę, bo mały śpi i nie głodny jeszcze, a jedna pierś już twarda. Będę pić co kilka dni po torebce;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 24 lipca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha wrote:
    Ja tez zastanawiam sie nad szczepionkami 5w1 czy 6w1 no i chyba na pneumokoki zaszczepie, bo lekarka mowila ze warto, a rota to sama nie wiem, bo niby teraz innych dzieci w domu nie ma ale czesto ma kontakt z dziecmi, ktore z przedszkola i szkoly moga przynosic rozne chorobska. Czy Wy na pneumokoki szczepicie?

    Ja właśnie dziś rozmawiałam z położną. Chyba zdecydujemy się na 6 w 1 i pneumokoki i rotawirusy też. Mały ma dwie kuzynki 4 i 6 lat, z którymi ciągle się widzimy, a one z przedszkola i szkoły mogą przynosić choróbska.

    Mucha, Limerikowo lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszko moja też ciągle dziś spi i mało je, czesto ale mało, może to ta pogoda? jak Wasze dzieciaki?

    Galanea lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 lipca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Króliczek też dzisiaj je i śpi. O tak:

    ;)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e0021d22e87d.jpg

    weronikabp, MonikaS, Agusia2312, Bea_tina, misia_k1, Nalka, Tusia84, nutka, Limerikowo, MagdaO, alexast, czekajajaca, Paulina1986, evas lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Uf dziś na szczęście chłodniej. Co do herbatki laktacyjnej to ja wypiłam tylko jedną i myślałam, że mi cycki rozwali od napływu pokarmu :-) Teraz wystarczy, że dużo piję :-) i pokarm mam i mam nadzieję że tak zostanie :-)
    Jedziemy dziś wieczorkiem na prywatną wizytę do Pani neurolog niech zobaczy jak mały się rozwija, czy wszystko ok - bo ostatnio zwróciłam uwagę, że jak leży i coś mu nie pasuje to zgina tzn tupie jedną nóżką a drugą ma prostą i nie wiem czy to ma tak być ? Czy coś jest nie tak :-( Martwię się ale mam nadzieję że będzie ok. Jutro dzień pełen jazdy :-) i jedziemy tez na usg bioderek.
    Mały to aniołek je i śpi - no kochany jest, nawet leży sobie w leżaczku przez 30 minut i patrzy na zabaweczki.

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea wrote:
    Mój Króliczek też dzisiaj je i śpi. O tak:

    ;)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e0021d22e87d.jpg
    Śliczna i jak się wyciągnęla już, wow :))

    Galanea lubi tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to mój
    dzisiaj kupa po kupie aż się zastanawiam czy jakiej biegunki nie mmma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:11

    weronikabp, Bea_tina, misia_k1, Nalka, Tusia84, nutka, Limerikowo, Agusia2312, alexast, Galanea, czekajajaca, evas lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ale Piotruś ma ładne oczy :)

    A to moje czarne oczy :)
    e9ae19cf0479ab3amed.jpg

    MonikaS, Bea_tina, kambel, Nalka, Tusia84, nutka, Limerikowo, Agusia2312, alexast, Galanea, czekajajaca, evas lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika śliczna jest Twoja córa :) a jakie gęste włoski po bokach :) mój już sobie wytarł :)

    ale cisza w domu - mąż zabrał Michasia do sklepu a Piotruś śpi :) ciekawe czy dzisiaj też tak sobie ładnie w nocy pośpi :)
    jeszcze po łóżeczko musimy jemu pojechać :) wymieniam turystyczne na szczebelkowe - jednak co drewnoane to drewniane. w turyst nie chce leżeć za bardzo bo ma ograniczony widok a mi estetycznie nie pasuje - taka dziwaczka jestrm :) już nie mogę się doczekać tego drewnianego jak tam pościel ułożę i Piotrusia no i przewijak bo kurcze strasznie nie lubię małego przewijać gdzie popadnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 18:37

    weronikabp lubi tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS wrote:
    a to mój
    dzisiaj kupa po kupie aż się zastanawiam czy jakiej biegunki nie mmma

    2e55634be54d4b6amed.jpg
    no witaj w klubie
    mamusie jak wyglądają Wasze kupki Dzieciaczków....troche moze dziwne pytanie,ale jak Jas nie robił kupki 3 dni, tak dzis ma hm biegunkę...ciężko to nazwac bo juz 5 kupke robi od rana, nie jest zbita raczej wodnista i teraz znowu sie martwię czy wszystko z nim dobrze....

    jak kupki nie ma to źle a jak już jest to wodnista-musztardowa z białymi grudkami od mm i nie za dobrze, chyba ze ja już panikuje

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 24 lipca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia dokładnie, nie robił parę dni a dzisiaj jedna po drugiej. u mojego żółta wodnista ale bez grudek i bez śluzu żadnego
    też zaczęłam się zastanawiać czy to nie jakaś biegunka

    ale zachowuje się normalnie

    Misia ale Twój ma 2 tyg to normalne, że dużo kup robi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 19:01

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 24 lipca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS wrote:
    misia dokładnie, nie robił parę dni a dzisiaj jedna po drugiej. u mojego żółta wodnista ale bez grudek i bez śluzu żadnego
    też zaczęłam się zastanawiać czy to nie jakaś biegunka

    ale zachowuje się normalnie

    Misia ale Twój ma 2 tyg to normalne, że dużo kup robi :)
    no tak 2 tyg ale juz 2 razy czopki dawalam po 2 dni kupki nie było...a teraz jest.ciesze sie meeggaa ale te wodniste hm troche spanikowalam bo jest na mm i troche na piersi

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 24 lipca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko powiedzieć, przychodzi do Ciebie położna? jak tak to ją wypytaj :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 24 lipca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dzisiaj byliśmy na usg bioderek i wszystko w porządku a oto moja uśmiechnięta kruszynka :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/06dc1b0da9f8.jpg

    MonikaS, am, Nalka, Tusia84, weronikabp, nutka, Limerikowo, Agusia2312, alexast, Galanea, kambel, Paulina1986, evas lubią tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
‹‹ 1442 1443 1444 1445 1446 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ