X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi i Monika powodzenia na chrzcinach:) Monika mam nadzieje ze sie wyrobiliscie i juz po spowiedzi ;) ja tez często ogarniam wszystko na ostatnia chwile,choć juz jestem bardziej zorganizowana niż kiedyś, a jeszcze Ty z dwójka dzieci, to na pewno trudno sie wyrobic. :)

    Ja tak jak pisalam jestem u rodzicow na podkarpaciu, przedwczoraj Mąż dojechal do nas bo ma urlop i dzisiejsza noc wstawał do Ignacego, a ja w drugim pokoju smacznie spalam :)))) i tak będzie do końca tygodnia :)) karmienie butelka ma swoje zalety ;)
    Teraz leże w łóżku z telefonem a Mąż na dole w kuchni ogarnia syna :) wreszcie mam urlop ;) hehe

    weronikabp, Edyta84, Agusia2312, MonikaS lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    Judi i Monika powodzenia na chrzcinach:) Monika mam nadzieje ze sie wyrobiliscie i juz po spowiedzi ;) ja tez często ogarniam wszystko na ostatnia chwile,choć juz jestem bardziej zorganizowana niż kiedyś, a jeszcze Ty z dwójka dzieci, to na pewno trudno sie wyrobic. :)

    Ja tak jak pisalam jestem u rodzicow na podkarpaciu, przedwczoraj Mąż dojechal do nas bo ma urlop i dzisiejsza noc wstawał do Ignacego, a ja w drugim pokoju smacznie spalam :)))) i tak będzie do końca tygodnia :)) karmienie butelka ma swoje zalety ;)
    Teraz leże w łóżku z telefonem a Mąż na dole w kuchni ogarnia syna :) wreszcie mam urlop ;) hehe
    Eta - zadroscic Ci tylko moge :-)) odpoczywaj kochana. Super!

    eta lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja tez zazdroszcze :) co prawda noce mamy dobre, ale czuje, ze jeszcze porodu nie odespalam ;) no i chcialoby sie pospac cala noc bez wstawania. Ech kiedy to nastapi? ;)

    eta lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny to prawdziwy luksus spać cala noc bez świadomości ze trzeba wstawać. Ale rano o 7 sie obudzilam i juz chciałam lecieć do ignasia ale myślę sobie że nie, że muszę dac szanse tacie być tatą, a nie wyręczać go na każdym kroku.
    I odpaliłam forum ;)

    weronikabp, Galanea, MonikaS lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które używają pieluch Dada 3 , czy Wy tez macie wrażenie ze 3 sa mniej chłonne niż 2?? Bo używamy trzeci dzień 3 i co pielucha to czuć zawsze mokro, a w 2 nie było tak czuć wilgoci jak sie dotknęło, było bardziej "sucho". A kupilam trzy paczki i cos żałuje, bo w mojej ocenie sa gorsze. :/

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej dziewczyny na wtorek zapowiadaja desz :( http://www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa/16dniowa

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:35

    Martynika, Niesforna, weronikabp, excella, eta, Mucha, Agusia2312, Miriam, MonikaS, Edyta84, alexast, Nalka, Tusia84 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ej dziewczyny na wtorek zapowiadaja desz :( http://www.twojapogoda.pl/polska/mazowieckie/warszawa/16dniowa
    No właśnie ja wczoraj też sprawdzałam pogodę, i raczej spacer się nie uda :/

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam - to prawda niestety :(

    Galanea, Zosia powinna mieć na drugie "SMILE" :))

    Galanea, Mucha lubią tę wiadomość

  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea piękna Zosia! Na pewno jest zdrowiusieńka:) z takim uśmiechem nie ma innej możliwości.
    Eta dzięki za informacje. Ja teraz 3 będę kupowała to wezmę jedno opakowanie i sprawdzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2014, 15:36

    Galanea, eta lubią tę wiadomość

    x76lklh.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:36

    eta, balonik, weronikabp, Martynika, Mucha, Agusia2312, Edyta84, alexast lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea urocza Zosia :) w lozeczkach dzieci rożne rzeczy wyrabiają, mój to tancuje po całym lozeczku ;)

    Licze na to ze z tymi pieluchami to może taka paczka mi sie trafiła, bo pamiętam ze jak jeszcze 1 kupowalam to jedna paczka miała sztywniejsze pieluchy,gorsze niż wczesniejsze, potem miały nadrukowane inne wzory, wiec niekazda paczka miała identyczne pieluchy choć ciągle to była Dada 1. Ale sobie pomyslalam ze biedra to biedra, rządzi sie swoimi prawami ;D ale ciekawa jestem waszych opinii to dajcie znać co Wy sadzicie!

    Mój Ignas dziś śpi, pada deszcz a my z moimi rodzicami siedzimy pod zadaszeniem na polu (czyli na dworze dla tych co nie są z podkarpacia) ;) Ignas w wózku ma spanie że hoho :)

    Galanea lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:36

    eta lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta, My używamy pampersów, ale moja bratowa testowała różne, też chciała przejść na Dadę, ale właśnie wg Niej za bardzo przemakały i wróciła do pampersów.
    Moja Córcia śpi dziś prawie cały dzień, czy Wasze też tak mają?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2014, 18:03

    balonik, eta lubią tę wiadomość

  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 paczki Dady 2, ale jakoś mi nie podeszły. Właśnie wydawało mi się że są bardziej "mokre" i zdecydowanie sztywniejsze niż Pampersy.
    Dlatego teraz tylko zielonych Pampersów używam.

    Dla zainteresowanych w Carrefourze jest teraz promocja na Pampersy - duża paczka 3 - 150 sztuk za 88 zł.

    Weronika mój Jaś niestety nie śpi cały dzień... A chciałabym, żeby tak raz na jakiś czas miał taki dzień jak Twoja Pola.
    Aczkolwiek śpi więcej niż zwykle - zamiast drzemek po 15 minut mieliśmy dziś jedną godzinną (hura!) i jedną 0,5 godz :)

    weronikabp, eta lubią tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja niedtetyprzespala pol dnia...niestety bo to drugie pol i teraz nie wiem jak pojdzie spac!

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za opinie o pieluchach.

    Mój Ignacy ma dziś dobre spanie, ale dlatego ze na powietrzu był sporo czasu i spal w wózku, wieczorem trochę pomarudzil, ale o 8 położony zasnął w jakieś 20 minut. Trzy razy podchodziłam do lozeczka go uspokoić i wyciszyc i śpi.

    Galanea lubi tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:36

    eta lubi tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też dzisiaj mieliśmy chrzest Gabrysi uff Gabi przespala całą Msze Św. Nawet moment polania główki wodą święconą :-)
    Pozniej w lokalu dawała popalić ale juz tak ma że nie lubi spędzać wielu godzin w nieznanym miejscu najlepiej jej jednak w domku :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2014, 22:27

    eta, Galanea, weronikabp, Martynika, Edyta84, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiu gdzie w końcu kupiłas sukienusie? :-) zdjęcie poproszę :-)

‹‹ 1512 1513 1514 1515 1516 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ