X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexast wrote:
    Zazdroszczę wam, że wasze maluchy się tak fajnie rozwijają. Mój nawet nie próbuje się przekręcać :( on wszystko wolniej robi, leń mały. Mam tylko nadzieję, że z nim wszystko w porządku. Ciągle się czymś martwie. Doprowadza mnie to już do furii.
    My ostro ćwiczymy :) jutro idziemy do fizjoterapeutki.
    Natalia u nas godzina kosztuje 50 zł a u innej babki 70zł. Co za zdzierstwo w tej warszawie
    No niestety w tym centrum medycznym co chodze jescze z Frankiem to tyle kosztuje,ale tez wiem ze naprawde jest spoko. Tez nie wiem czy gdzies nie ma taniej,ale tu juz sprawdzone i wszystko jest ok. Coz,pozostaje nfz,babka tez jest przednia :) tylko czas tej rehabilitacji pozostawia troche do zyczenia..bo zanim go rozbiore i ubiore to wlasnie wlacznie z cwiczeniami pol godzinki. No coz,tak bywa ;-) mam nadzieje ze na efekty choc dluzej bede czekala to beda widoczne :-)

    alexast lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 5 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexast, spokojnie, mój Artur starszy od Twojego Olusia, a też nawet nie myśli o przekręcaniu :).Ma jeszcze czas, poza tym jest pod opieką centrum zdrowia dziecka i rehabilitantki i nikt nie zauważył nieprawidłowości.
    Natalia, co do czasu rehabilitacji, to zależy.Ja sobie nie wyobrażam godzinnych zajęć, bo Artur po tych 30 minutach jest już wypompowany.U nas ten czas jest optymalny, niekiedy pod koniec widać, że ma już mocno dosyć, a zaraz po tym pada jak mucha, jak tylko włożę go do wózka.
    My na naszą godzinę czekamy już gotowi, w bodziaku, ze zmienioną pieluchą i mamy pełne 30 minut ćwiczeń.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika to gdzie przebierasz malego?moze jest jakies tajemne miejsce o ktorym nie wiem.
    Franek jna godzinnyvh zajeciach dawal rade a dzis to juz w ogole pikus dla niego. Nawet sie nie rozkrecil xD

    weronikabp lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 5 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he, no, pewnie, że jest tajemne miejsce :).Jak wchodzisz już do poradni z tego długiego korytarza, to pierwsze drzwi po prawej, na przeciwko rejestracji, nawet są opisane "pokój małego dziecka", czy coś w tym stylu.Masz tam przewijak, zlew, fotele.A jeżeli ten pokój jest zajęty, a mamy mało czasu, to melinuję się w wózkowni i tam przebieram Artura.Staram się go ubierać wcześniej tak, żeby pod spodem miał bodziaka.Wtedy ściągam tylko resztę i w nim już zostaje do ćwiczeń.Jak nie ma kupy, to pielucha też na szybko w wózku i dalej czekamy sobie na krzesełku, aż nasza rehabilitantka nas zawoła.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry myk,ciaglejestem tam jak Szogun jeszcze,bedac w kolejna srode ogarne ten pokoj o ktorym piszesz bo wozek u nas odpada,przyjezdzamy samochodem wiec mam do dyspozycji tylko fotelik:P

  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 5 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja robię tak jak Martynika. Od razu ubieram Jasia tak, żeby tylko zdjąć spodenki i ewentualnie bluzę i jesteśmy gotowi do ćwiczeń. Jak ten pokój jest zajęty, to robię to po prostu na kolanach, bo też jeżdżę samochodem i mam tylko fotelik :)
    I też wychodzi nam równe 30 minut ćwiczeń, i na tą chwilę uważam, że czas jest ok. Jaś by dłużej nie wytrzymał, bo po 20 minutach widać, że już ma dość i zaczyna marudzić.
    Aczkolwiek raz czy dwa razy w tygodniu to trochę mało. Na szczęście u mnie w pracy od października znów będę miała lux med, zapisałam już małego do opieki i tam jeszcze spróbuje z nim chodzić na rehabilitację (podobno ma być w pakiecie za free) :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 5 września 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Dobry myk,ciaglejestem tam jak Szogun jeszcze,bedac w kolejna srode ogarne ten pokoj o ktorym piszesz bo wozek u nas odpada,przyjezdzamy samochodem wiec mam do dyspozycji tylko fotelik:P
    A na którą macie w środę?
    Bo my z Jasiem też będziemy :) na 12:30 mamy :)

    NataliaK lubi tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesforna wrote:
    A na którą macie w środę?
    Bo my z Jasiem też będziemy :) na 12:30 mamy :)
    Haha supeeerrr! :)) my rowniez na 12:30 :D

    Niesforna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to się poznacie, super!
    Niesforna ujawnij Imię Natalii, no bo jak Cię przywita? "cześć Niesforna"! :))))))

    Limerikowo, NataliaK, Niesforna, monaaa lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 5 września 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też w środę, ale na 14.30 :(.Nie chcecie wziąć wózków i umówić się na jakiś spacerek jak będzie ładna pogoda? Wy byście były po, a ja przed, możnaby pójść sobie do parku przy pl.Wilsona.A ja prosto ze spaceru na swoją rehabilitację na 14.30.Chyba, że będzie brzydko, ale to się można dogadać bliżej środy :).

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 5 września 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha ciekawe która - której zajmie pokoik małego brzdąca :)


    mmmm moja Mała jakaś śpiąca od wczoraj. Jak usnęła o 17 to do 8 spała z 3 przerwami na karmienie i zmianę pieluszki i pół godz przytulaniu. Potem jedzonko i 0d 10-do teraz śpi w tym 1 karmienie na śpiocha. Ale już powolutku się chyba wybudza. Te huśtawki samobójające są super dla mamuś które caly dzień są w domku same a mają ochotę coś zrobić w domu.

    weronikabp, NataliaK, Niesforna lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 5 września 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, widzialan w pamietniku kaaaroli zdjecia jej maluszka, az serce peka jak sie na Niego patrzym Trzymam za nich kciuki i mam nadzieje ze nie bedzie musiala przechodzic przez najgorsze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina zajrzałam do pamiętnika, poryczałam się strasznie... mam nadzieję, że będzie dobrze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesforna no wlasnie,dawaj tu swoje imie bo nie bede wiedziala :D hehe ;-) czekajajaca zanim ogarne ktory to pokoik to niesforna dziesiec razy przebierze Jasia :P
    Martynika,jestem otwarta na propozycje,tyle ze ja raczej raczkowa niz wozkowa,Ewentualnie fotelikowa na kolkach,Franek niestety poklocil sie z wozkiem na amen. Dzis w aptece bylam z nim na rekach bo nie chcialp mi soe juz sluchac jego kwilenia i sumarycznie targac wozek bez sensu;-)

    Niesforna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Niesforna no wlasnie,dawaj tu swoje imie bo nie bede wiedziala :D hehe ;-) czekajajaca zanim ogarne ktory to pokoik to niesforna dziesiec razy przebierze Jasia :P
    Martynika,jestem otwarta na propozycje,tyle ze ja raczej raczkowa niz wozkowa,Ewentualnie fotelikowa na kolkach,Franek niestety poklocil sie z wozkiem na amen. Dzis w aptece bylam z nim na rekach bo nie chcialp mi soe juz sluchac jego kwilenia i sumarycznie targac wozek bez sensu;-)
    a w chuście też już niet? nosidełko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Karoli i jej synka to jestem na biezaco,wbrew pozorom takie wczesniaki maja szanse na przezycie tylko w wiekszosci niestety z znamionami w przyszlosci i roznymi niedowladami :( ale rowniez trzymam kciuki,mam nadzieje ze Marcelek bedzie zdrowy i wszystko bedzie dobrze.

    weronikabp, Effcia28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    a w chuście też już niet? nosidełko?
    Chusta niet bo rehabilitantka nie pozwala,nosidlo tym bardziej. Od czasu do czasu uzywam,ale tez nie chce przeginac. Przywyklam do tego klocka,kiedys mu przejdzie. A wtedy ja przejde sie na rehabilitacje kregoslupa :D

    weronikabp lubi tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 5 września 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co z tymi szczepieniami bo nikt nic nie pisze musze miec dalej 6 w 1 czy jak ?

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Chusta niet bo rehabilitantka nie pozwala,nosidlo tym bardziej. Od czasu do czasu uzywam,ale tez nie chce przeginac. Przywyklam do tego klocka,kiedys mu przejdzie. A wtedy ja przejde sie na rehabilitacje kregoslupa :D
    hahaah dobre :) wtedy będziemy się spotykać znowu razem z naszymi kręgosłupami :)choć ja wolę opcję wyjazdu spa, leżenia w saunie, masaże itp :) a co tam pomarzę sobie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2014, 16:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia2312 wrote:
    Dziewczyny co z tymi szczepieniami bo nikt nic nie pisze musze miec dalej 6 w 1 czy jak ?
    Agusia zapytaj lekarza najlepiej, ja wiem od mojej dr ze nalezy kontynuować to co się zaczęło zaraz po urodzeniu.

‹‹ 1538 1539 1540 1541 1542 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ