X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 3 września 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia przykro mi, że u was się tak potoczyło u nas wyglądało to tak:

    b4d694ec13752c65med.jpg

    potem jeszcze bardziej przekrzywił głowę w lewo. Dzięki temu skrętowi wyszło jak wyszło. Wcześniej też już zwracałam uwagę, że coś jest nie tak, ale lekarz stwierdził, że wszystko ok dopiero po tym skręcie poszedł po rozum do głowy.

    Edyta84, weronikabp lubią tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 3 września 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie odczucia względem dorosłych, tzn., że w państwowych placówkach przeszkadzam, jestem intruzem, czegoś chcę, a w ogóle nie powinno mnie tu być, ale muszę przyznać, że względem dziecka jest na razie ok.Najlepsze wrażenia mam z Centrum Zdrowia Dziecka.Spotkałam się tam jak dotąd z najbardziej kumatymi lekarzami i naprawdę ogromną, ogromną empatią, profesjonalizmem i uprzejmością.
    W razie czego od listopada będziemy z Arturem ubezpieczeni w medicoverze z męża nowej pracy, ale na razie wszystko udaje mi się załatwić na NFZ i dobrze, bo u nas jedna rzecz ciągnie za sobą drugą i prywatnie nawet to ubezpieczenie z pracy wszystkiego by nie objęło, a ja bym poszła z torbami...

    Agusia2312, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 4 września 2014, 03:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia lekarz rak stwierdził bo po pepti zaczął go bolec brzuszek podczas picia i po piciu, do tego robiłega zielone kupy i lekarz stwierdził jak je obejrzał ze organizm.tego mleka nie trawi ze pokarm zalega w jelitach długo i dlatego są bole brzuszka :) Marcel pije teraz 4 mleko. Pediatra jak i położna powiedzieli nam ze przy zmianie mleka dziecko powinno być obstawione lekami tj debridat .

    Martynika pozazdrościć za tak masz szanse na kasę chorych szybko dostać terminy. Też bym wolała nie płacić za prywatne wizyty. Ale tak z mężem myśleliśmy ze jeszcze jakoś nas stać chociaż znowu bedzie kruchy miesiąc ale co ma zrobić rodzic dziecka jak ich nie stać a na NFZ takie kolejki? To jest porabane..

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 września 2014, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, jakoś tak się udaje jak do tej pory, chociaż na pewno pomaga fakt, że mieszkamy w Warszawie i po prostu jest wybór.Jak nie tu, to gdzie indziej.A jak ktoś nie ma wyboru, ani pieniędzy na prywatne leczenie, to jest straszny problem, bo z takim maleństwem trzeba ze wszystkim reagować szybko :/.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia wlasnie Franek ma tak samo,lekarz kazal odstawic wczoraj i kupic mleko ha,jakiekolwiek wiec wroce chyba do hippa. Jakie wy teraz macie?no i dobrze ze przez tydzien odviagalam mleko,bo spokojnie przy diecie moge wrocic do kp. I z tego sie ciesze najbadziej ;-)))

    Jade,dziewczyny,kciuki :)

    Martynika, Agusia2312, Mucha, weronikabp, Galanea, Niesforna, Edyta84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Agusia wlasnie Franek ma tak samo,lekarz kazal odstawic wczoraj i kupic mleko ha,jakiekolwiek wiec wroce chyba do hippa. Jakie wy teraz macie?no i dobrze ze przez tydzien odviagalam mleko,bo spokojnie przy diecie moge wrocic do kp. I z tego sie ciesze najbadziej ;-)))

    Jade,dziewczyny,kciuki :)
    Bądź dzielna kochana, wszystko bedzie dobrze :-))

    NataliaK lubi tę wiadomość

  • azi Ekspertka
    Postów: 163 381

    Wysłany: 4 września 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy mocno wszystko będzie git! .

    NataliaK lubi tę wiadomość


    3jgxyx8d08x508h1.png
    l22n6iye5ll34so8.png
    1k3xegz2f74add0s.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 4 września 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia mocno zacisniete!!!

    NataliaK lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 4 września 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zaciśnięte

    NataliaK lubi tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 4 września 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia jest tez okropnie niespokojna podczas jedzenia ale kazdy lekarz mowi ze alergia na maleko objawia sie wymiotami. dziwne mi sie to wydaje ale nie chce znow sama zmieniac jej mleka. Mamy teraz bebilon i mala chetniej go je ale kupki sa rzadziej- raz na dwa dni, czasem trzy. Trzymam kciuki Natalia! :*

    NataliaK lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuue za kciuki,juz po.
    Wyniki juz w srode takze nie naczekam sie az tak dlugo.

    Mucha, weronikabp, Niesforna, Agusia2312 lubią tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 4 września 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze szybciej odetchniesz!!!

    NataliaK lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I choć ciężka noc za nami, cały czas walczymy zeby Pola cos zjadła, tak sie uśmiechamy rano :-)

    fc084e8e2752675dmed.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 09:28

    NataliaK, Mucha, Galanea, Niesforna, Edyta84, Limerikowo, Agusia2312, evas lubią tę wiadomość

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 4 września 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) MY po drugim szczepieniu. Franek waży 6,9 kg ! :) I praktycznie mamy już pierwszy ząbek :D

    Galanea, Limerikowo, Agusia2312, evas lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 4 września 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:31

    NataliaK, Edyta84 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rozppczynamy rehabilitacjw na Szajnochy :))
    Jesli ktoras z Was ma zapptrzebowanie na bebilon pepti dha 1 to dajcie znac,mam 3 puchy na zbyciu.

    Martynika, Niesforna, weronikabp lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 września 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli szybciej? Świetnie! :) u kogo?

    Galanea, ale przy jakiej "okazji" Zosia tak robi? jak się bawi, jak płacze, może kiedy boli ją brzuszek to się tak wygina? czy tak po prostu przyjmuje taką pozycję?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Czyli szybciej? Świetnie! :) u kogo?

    Galanea, ale przy jakiej "okazji" Zosia tak robi? jak się bawi, jak płacze, może kiedy boli ją brzuszek to się tak wygina? czy tak po prostu przyjmuje taką pozycję?
    Dużo szybciej, bo mieliśmy zacząć od 27 czy 26 września :).U Pani Elżbiety Milej
    Galanea mój Franek też tak robi i to właśnie wg neurologa napięcie... ;/.

    Franek dostał swojego ukochanego hippa, od wczoraj nie chciał jeść tego pepti, jak się dorwał do butli to myślałam że razem z butlą zje :D

    weronikabp lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 4 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:31

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 4 września 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia tez tak sie wygina, raz w jedna strone, raz w druga. z reguly jak jest glodna albo zmeczona. nie wiaze tego z asymetria czy napieciem bo robi to sporadycznie. A ja chyba dostalam pierwsza miesiaczke

    Limerikowo lubi tę wiadomość

‹‹ 1536 1537 1538 1539 1540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ