X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina ja też dziś dostałam okres :)

    Galanea może to jest związane właśnie z bólem brzuszka, na pewno warto skonsultować ale nie ma co przesądzać, że to od razu napięcie, ja tez myślałam że Pola ma napięcie, a go nie ma.

    My idziemy dziś do lekarza, będą wyniki ogólne kału, zobaczymy co Pani zaradzi na to niejedzenie, czy Wasze dzieci patrzą ostatnio na rzeczy blisko nich i zezują? ;)

    Galanea, Agusia2312 lubią tę wiadomość

  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 4 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika ja wczoraj zauważyłam, że Adam zezuje jaka ma coś blisko przed oczami:)
    Mam nadzieję, że wyniki będą dobre i Pola zacznie jeść.
    Galanea tak jak Ci pisałam Adam tak robi jak jest zmęczony a fizjoterapeuci i rehabilitantka uznali, że jeszcze ma prawo tak robić.
    Natalia trzymam kciuki :)

    weronikabp, Galanea, NataliaK lubią tę wiadomość

    x76lklh.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 4 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:31

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 4 września 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artur zezował między ukończonym drugim i trzecim miesiącem życia.Miało to miejsce właśnie wtedy, gdy z bliska się czemuś dłużej przyglądał.Wyglądało to strasznie, oczy mu się masakrycznie rozjeżdżały, aż mnie gałki swędziały jak na to patrzyłam :P, ale jest to zupełnie normalne w tym wieku i powinno samo minąć (u nas minęło). Ja tylko starałam się szybko odwracać jego uwagę, gdy robił zeza, tak, żeby wszystko wróciło na swoje miejsce ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 13:33

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 4 września 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jak Marcelka 1 raz szczepiliśmy szczepionkami 6 w 1 to teraz tez musimy czy mozna 5 w 1 bo sie nie bardzo orientuje :)

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 4 września 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba dalej musisz 6 w 1 . orientuje sie ktos z Was gdzie najtaniej kupie bebilon 1?

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 4 września 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kArolina sprawdź w gemini bo moj bebilon1 Comfort kosztuje 7zl mniej niż gdzie indziej.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 4 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadza sie gemini to super apteka
    juz nie pamietam ktora ja, wypatrzyla, ale ja np skorzystalam pare x
    np mleko enfamil maja po 45zl z dostawa 6puszeczek a w sklepach 54-59zl bylo

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franek zaczal sie przekrecac z plecow na brzuch :| a jaki krzyk jest jak mu sie reka nawinie nie tak i nie moze sie przekrecic :D jestem w szoku,widzialam ze wczoraj cos probowal ale myslalam ze sie przeciaga,a dzis jak mu sie udawalo to smial sie na calego... to sie zacznie zabawa teraz ;)

    weronikabp, Niesforna, alexast, Mucha, Galanea, evas, Agusia2312, czekajajaca, Edyta84, eta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Franek zaczal sie przekrecac z plecow na brzuch :| a jaki krzyk jest jak mu sie reka nawinie nie tak i nie moze sie przekrecic :D jestem w szoku,widzialam ze wczoraj cos probowal ale myslalam ze sie przeciaga,a dzis jak mu sie udawalo to smial sie na calego... to sie zacznie zabawa teraz ;)
    super! moja też dziś w nocy się przewróciła, tylko nie widziałam kiedy ;) a dziś cały dzień siadała, tzn próbowała siadać, zaciskała piąstki i siup do siadania, Wasze też tak robią?

    NataliaK, Mucha, Galanea, Agusia2312, Edyta84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    super! moja też dziś w nocy się przewróciła, tylko nie widziałam kiedy ;) a dziś cały dzień siadała, tzn próbowała siadać, zaciskała piąstki i siup do siadania, Wasze też tak robią?
    No wlasnie Franek swiruje bo chce siedziec rowniez... wiem ze nie mozna,ale on sie tak wyrywa ze na chwile siedzi ,ppdtrzymuje go,taka ma radoche ze masakra.
    To jestesmy chyba po skoku rozwojowym Weronika :P tak by wypadalo wlasnie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 20:30

    weronikabp, Agusia2312, Mucha lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 4 września 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my dzisiaj 360km zrobiliśmy. Mały przespał praktycznie całą drogę. Dalej biedny męczy się z brzusiem bolącym. Kiedy już to odpuści? dzisiaj miał bunt na jedzenie... o i się popłakał - spróbuję go nakarmić.

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 4 września 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:31

    weronikabp, Mucha lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 4 września 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie silne dzieciaczki. Mój Piotruś tylko leży i się ładnie uśmiecha a jak za rączki biorę i do siebie próbuję podciągać to od razu daję sobie spokój bo głowa zostaje na poduszce :) ale nam się nie spieszy ;) może Piotruś troszeczkę słabszy bo i drobniejszy i lżejszy... :) ale jak na brzusiu leży to głowa w górze i ani drgnie :) nawet jak wskazówka od zegara się wokół własnej osi kręci - tzn nie głowa tylko Piotruś ;) Michaś też długo leżał aż tu nagle w dosłownie dwa tygodnie z leżenia poszło w czołganie, raczkowanie i nareszcie chodzenie przy meblach - miał 7 miesięcy :) za to pierwszy ząb po skończonym roku zaczął dopiero wychodzić :) widać jak bardzo jest to indywidualna sprawa dla każdego dziecka :)
    moje chłopaki już śpią :) udało mi się troszkę podkarmić :) głodny nie śpi - Piotruś w sensie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2014, 21:56

    Galanea, Agusia2312, weronikabp, Martynika, Mucha lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 5 września 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś Bartuś dał mi się wyspać. Zasnął około 20 i spał do 3, potem zmiana pieluchy, butelka i spanie do 6:30. Wstał radosny jak skowronek, zjadł, pogadał z mamą i bratem przez godzinkę i teraz znowu słodko śpi.

    Jakby któraś z Was potrzebowała, to w Kauflandzie jest promocja na chusteczki pampers, 17,99 za 4 opakowania.

    No i mleko Gerber wróciło w końcu do sprzedaży, na razie widziałam tylko w Biedronce, cena 29,99 za 600g. Niestety podrożało :(

    Mucha lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny :) Dawno się nie udzielałam, ale podczytuję Was systematycznie.
    U nas wszystko w porządku. Chrzciny odbyły się w połowie sierpnia, wszystko poszło pięknie, mała w ogóle nie płakała :)
    Pierwsze szczepienia już za nami ( nie brałam szczepionek skojarzonych). 22 września idziemy na drugą dawkę. Pierwsza kontrola bioderek także była pozytywna, choć lekarz kazał profilaktycznie pieluszkować. W najbliższy czwartek mamy kolejną wizytę związaną z bioderkami.
    Marcelina tak jak i Wasze dzieciaczki już się przekręca na boki i brzuszek. W łóżeczku potrafi się okręcić o 180 stopni :)
    Co do przesypiania nocy to jest różnie. Raz prześpi 6h, a raz 3h. Zjada ok 150 ml na posiłek.
    Byłam już także u ginki. Właśnie skończył mi się drugi okres od porodu. Dość szybko wróciło wszystko do normy. Biorę pigułki ze względu na endometriozę, aby zahamować rozwój choroby. Jak będę chciała zajść w następną ciążę, to będziemy odstawiać. Muszę poczekać do stycznia co najmniej do kolejnych starań. Jak Bóg tylko da, to będziemy chcieli jak najszybciej starać się o rodzeństwo dla Marceli.
    Teraz odpoczywamy sobie w Chorwacji. Jechaliśmy tu 16h - 1200 km bez postoju na nocleg. Mała w sumie praktycznie spała całą drogę :) Mam nadzieję, że powrotna droga będzie wyglądać podobnie :)

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    evas, Martynika, Agusia2312, weronikabp, Galanea, Edyta84, eta lubią tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 5 września 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my dzis konczymy 3 miesiace :-) niestety sa znowu ataki wielkiego placzu, wyginanie sie i prezenie podczas karmienia. kurcze, co to jest ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na początku jak Marcela miała kolki, to było takie zachowanie. Teraz takie zachowania obserwuję, jak skończy się mleko, które podaję (Bebiko) i muszę jej podać jednorazowo inne - Bebiko Comfort, które jest na kolki - to wtedy mała krzyczy i pręży się strasznie. Po prostu jej nie smakuje.

    Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas to kwestia smaku mleka :)

    A muszę się pochwalić, że od kilku tygodni uregulowały nam się kupki. Zmieniliśmy mleko na normalne Bebiko z tego, które było na kolki. Odstawiliśmy syrop Debridat i krople Delicol. Teraz podaję tylko Dicoflor raz dziennie 5 kropelek i 2 razy dziennie Espumisan.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wlasnie wrocilismy z rehabilitacji na Szajnochy,niestety,ale te prywatne wizyty sa o niebo lepsze :( przede wszystkim dluzsze bp trwaja godzine, a tam pol godziny :( cwiczenia podobne wiec chociaz ppd tym wzgledem jest ok,pp prosu bedziemy musieli dluzej chodzic,prywatnie byloby szybciej,no ale coz,jedna prywatna wizyta kosztuje 150 zl,niestety nie mam az tylu funduszy,bo i teraz wydatki nie sa male. Na szczescie rehabilitantka z super ppdejsciem,Franek ciagle z nia gadal,nawet chwili nie plakal.
    A mi w poniedzialek maz wylatuje w delegacje do Szwecji. Na 2 tygodnie. Dla mnie bedzie to szkola przetrwania bo bardzo duzo mi pomaga,wstaje w nocy do malego,no ale coz bedzie trzeba przezyc, w koncu nie jedna mama opiekuje sie sama dzieckiem. Tylko pewnie nie ma takiego terrorysty jak ja ! ;D

    weronikabp lubi tę wiadomość

  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 5 września 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę wam, że wasze maluchy się tak fajnie rozwijają. Mój nawet nie próbuje się przekręcać :( on wszystko wolniej robi, leń mały. Mam tylko nadzieję, że z nim wszystko w porządku. Ciągle się czymś martwie. Doprowadza mnie to już do furii.
    My ostro ćwiczymy :) jutro idziemy do fizjoterapeutki.
    Natalia u nas godzina kosztuje 50 zł a u innej babki 70zł. Co za zdzierstwo w tej warszawie

    NataliaK, weronikabp lubią tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
‹‹ 1537 1538 1539 1540 1541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ