X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 3 września 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:31

    NataliaK, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny,ciężko na to wszystko patrzeć i myśleć pozytywnie, ale Franek dziś po prostu jest najsłodszym bobasem na świecie, może próbuje mi poprawić humor ;-)
    826ed1024518fb15med.jpg

    MonikaS, Galanea, weronikabp, Niesforna, alexast, Agusia2312, monaaa, Mucha, Martynika, Edyta84, kambel, evas, eta, madamama lubią tę wiadomość

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 3 września 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia Twój synek wygląda na tym zdjęciu jakby miał już z 1,5 roku :) śliczny uśmiech :) męża pytam jak myśli ile on ma? wywęszył trochę podstęp i wie, że ja z Wami tu gadam i że nasze dzieci w podobnym wieku, więc więcej nie dał ale powiedział, ze 5 miesięcy co najmniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 10:59

    NataliaK, Galanea, Mucha lubią tę wiadomość

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS wrote:
    Natalia Twój synek wygląda na tym zdjęciu jakby miał już z 1,5 roku :) śliczny uśmiech :)
    Aż tak?:D haha nie no sporo osób myśli że ma tak z pół roku ledwie ;-)

    MonikaS lubi tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 3 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia trzymam kciuki za biopsje:) żeby wyniki były dobre:) a Franek super usmieszek:)

    NataliaK lubi tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 3 września 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia absolutnie się nie stresuj. Moja mama też miała biopsję guzów tarczycy (bo o ile dobrze pamiętam to o nie chodzi?) mówiła, że nieprzyjemnie uczucie, ale da się przeżyć. A wynik na bank będzie dobry, jak miało by być inaczej.

    A my jesteśmy po pierwszych ćwiczeniach. Mam nadzieję, że zrobiłam wszystko dobrze. Na szczęście idziemy w też w sobotę to mi Pani powie czy dobrze czy mam coś poprawić. Musiałam przerwać ćwiczenia, bo mały chciał spać. Ledwo co go położyłam padł jak kawka.

    NataliaK, monaaa, Mucha, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 3 września 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexast bardzo dziekuje za opisy. Majka nie chce ciagnac glowy z lezenia i zastanawiam sie czy cos z tych Twoich cwiczen byloby odpowiednie.

    Natalia bedzie dobrze, zobaczysz...dlugo na wyniki bedziesz czekac? A Franek faktycznie na tym zdjeciu wyglada jakby mial juz z roczek.

    NataliaK lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka, 2 tygodnie. Chociaz mam nadzieje ze moze uda sie wczesniej.

    weronikabp lubi tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 3 września 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po szczepieniu, pielegniarka wyjsc z podziwu.nie mogla bo Oliwia... przespala zastrzyk :) wiec bylo w ciszy i spokoju. wazy 6 kg i mierzy 62 cm- urosla w 6 tygodni 4 cm

    Galanea, weronikabp, NataliaK, Limerikowo, alexast, Niesforna, Agusia2312, Edyta84 lubią tę wiadomość

  • azi Ekspertka
    Postów: 163 381

    Wysłany: 3 września 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia nic się nie martw! Ja też wiele przeszłam z tarczyca. Nie po samym usg straszyli bo guz był hmm taki okrągły i z własną hmm torebeczka z płynem a nic nie wyszło. pozbyłam się dziada i jest super (no może oprócz wagi bo ciężko ją utrzymać ;) biopsja nie jest straszna, tylko po niej posiedz trochę w gabinecie nie zrywaj się gwałtownie. Trzymam kciuki!
    Karolina to Oliwka zaraz chyba ubranka 68? A pampersy jaki rozmiar nosi?
    Alexast właśnie u nas tez to nie jest kręcz szyi ale rehabilitantka będzie w przyszłym tyg i zobaczymy czy to ja jestem szurnieta i przewrazliwiona czy jednak coś się nadal dzieje. Po 15 września idziemy na szczepienie i po skierowanie do neurologa. W sumie wole mała zbadać.
    Kurde i juz kupki były ładne i dzisiaj rano znowu ze sluzem. Nic jej w badaniach nie wyszło wcześniej jak następna taka będzie to zaniose znowu na rotawirusa. Hmm zaczęłam jeść ostatnio kaszę jaglaną i wczoraj zjadlam kilka malin. Serio to mam ochotę być o samej wodzie byle by jej nic nie było

    NataliaK, Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość


    3jgxyx8d08x508h1.png
    l22n6iye5ll34so8.png
    1k3xegz2f74add0s.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 3 września 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiele 68 juz jest krotkich, generalnie 68 i 74. a pampersy 3 ale robia sie ciasne w udach

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 3 września 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1990 wrote:
    Wiele 68 juz jest krotkich, generalnie 68 i 74. a pampersy 3 ale robia sie ciasne w udach

    wow Karolina to ladnie maluszek Ci rosnie
    my tez 62 przymale a 68 ciut za duze, zalezy, ale pamperki to jeszcze 2 mimo wagi 6+

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 3 września 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azi mi pediatra powiedział, że przy takich maluchach nie ma mowy o tym że matka panikuje. Z takimi maluszkami nigdy nie wiadomo i lepiej iść raz za dużo do lekarza niż raz za mało. Tak samo powiedziała fizjoterapeutka. Gdybym to olała to mogłaby się zrobić asymetria a to jest ciężej do wyprowadzenia.

    Muszko pierwsze i ostatnie ćwiczenie jest na mięśnie szyji. Pozostałe też ale u nas jest nacisk na to żeby pracowały obie strony.

    Mucha, azi lubią tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 3 września 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina super twoja nala przybiera pomimo wcześniejszych problemow:)

    My dziś byliśmy u pediatry i mamy skierowanie do laryngologa i alergologa ale i tak musimy iść prywatnie bo terminy koniec roku.. Ta nasza służba zdrowia :/
    Do laryngologa bo Marvel ma juz dłuższy czas zaczerwieniona śluzówkę w ustach , miał kiedyś 2 afty ale juz znikły i śluzówka jest bardzo wrażliwa. A do alergologa żeby pani oceniła czy mamy łojotokowe zapalenie skory czy atopowe.. Niby już my wszystko zeszło z twarzy ale niekiedy mu policzki robią się czerwone i ogólnie spora jest taka w niektórych miejscach sucha i chrapowata..

    Szczepienie mamy we wtorek:)

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 3 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na laryngologa na NFZ czekaliśmy dwa tygodnie... a po moim telefonie jeszcze przyspieszono nam termin. Nie wiem, czemu Wy macie takie złe doświadczenia z terminami na NFZ, ja jak na razie mam same pozytywne odczucia, a tyle wizyt już mieliśmy, u tylu specjalistów... i tyle nas jeszcze czeka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik, rotawirus poszedł wreszcie sobie precz. Niemniej Pola nadal ma kiepski apetyt, czekamy na wynik posiewu, zobaczymy co jutro Pani dr powie, martwi mnie to ze tak mało je, choć Pan doktor w szpitalu powiedzial ze ten stan moze trwac nawet kilka tyg po rota :(

    NataliaK, Agusia2312, Galanea lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexast super ze bylo to u Ciebie zauwazalne,u Franka mimo tego ze latam do lekarza z kazda pierdola,nie olalam,to nie bylo widoczne... i ma asymetrie.
    Agusia czy Twoj Marcel tez tak ulewa po pepti?matko jedyna dzis to apogeum

    Martynika ja mam rozne odczucia,aczkolwiek najbardziej w nfz nie cierpie czuc sie jak kolejny paskudny petent ktory przeszkadza paniusi wypic kawusie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 20:14

    weronikabp lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Alexast super ze bylo to u Ciebie zauwazalne,u Franka mimo tego ze latam do lekarza z kazda pierdola,nie olalam,to nie bylo widoczne... i ma asymetrie.
    Agusia czy Twoj Marcel tez tak ulewa po pepti?matko jedyna dzis to apogeum

    Martynika ja mam rozne odczucia,aczkolwiek najbardziej w nfz nie cierpie czuc sie jak kolejny paskudny petent ktory przeszkadza paniusi wypic kawusie...
    no właśnie w niedziele w nocy na Działdowskiej takie były pielęgniary stare piguły, znudzone pracą, ale za to była taka starsza Pani sanitariuszka, przemiła, serce na dłoni.. wychodząc podziękowałam jej za serce i pomoc i powiedziałam głośno, że cały personel medyczny powinien się od Niej uczyć jak podchodzić do zmartwionych rodziców chorych dzieci. ;)

    Bea_tina lubi tę wiadomość

  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 3 września 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia Marcel pije Nutramigen a jak pil Bebilon pepti to tego kleje nie trawił jego organizm.

    Martynika pozazdrościć ze nie musisz czekać , nie wiem czemu u nas tak jest, moze ze małe miasto , sama nie wiem.

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia nie zrozumialam do konca ppstu,organizm nie trawil mleka?jak to sie objawialo?

‹‹ 1535 1536 1537 1538 1539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ