X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Limerykowo pamietam jak z Toba pisalam odnosnie meza na basenie,byl wczpraj z nami jako ze pierwszy raz i wyobraz sobie ze tak mu sie spodobalo,ze bedzie z nami chodzil ;-) i faktycznie,pomoc nieoceniona :)
    b sie ciesze ze Twoj maz sie przekonal i przyda Ci sie druga para rąk
    plus oczyw maz tez sie zrelaksuje :--))
    my wybieramy sie wstepnie w sob w trojke, zobaczymy jak bedzie po jutrzejszym szczepieniu do soboty wlacznie z samopoczuciem malej
    obczailam basen z super ciepla woda w St Gabriel Center specjalnie dla dzieci - rehabilitacyjny, bo tak to wszedzie woda max 31stop wiec raczej za malo jak dla 4mgo dziecka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 10:18

    NataliaK, weronikabp lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika nie ma czegoś takiego jak ramy czasowe dla przewracania sie na boki itp każde dziecko ma swoj rytm, Pola tez juz śmiało sie przekręca, Pani neurolog powiedziała ze po prostu szybko sie rozwija, nie ma zadnych nieprawidłowości ani żadnego napięcia. Bardzo dobrze to tłumaczył Zawitkowski.
    Evas jak było z tesciami? ;-)
    Natalia mina franka zabójcza :-)
    My mamy USG przezciemiaczkowe o 12:50, robimy rutynowo, Pani dr powiedziała ze warto zrobic bo w razie wizyt u specjalistów prawie każdy prosi o to USG.

    NataliaK, evas, Tusia84, alexast, Limerikowo, Agusia2312, Galanea lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerykowo wlasnie powiem Ci ze w Wawie ciezko mi bylo znalezc basen gdzie woda ma wiecej niz 31 stopni no i wczoraj bylo 30 stopni tam gdzie chodzimy. Powiem Ci ze Franek nie trzasl sie a i basen caly ogrzewany w sensie po wyjsciu z wody bylo dosc cieplo,woda moglaby byc ciut cieplejsza,ale coz,moje dziecie moze sie zahartuje ;-)
    Wczoraj spal ciurkiem 4 h po basenie,wciagnal 180 ml po wyjsviu i jak flaczek padl.
    A co do meza to faktycznie kurcze pomoc duza,niewiem jakbym ogarnela bez niego,fotelik dziecko torba,ubierz,rozbierz,siebie i bobo,oj logistyczna sytuacja ;-))

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 22 września 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK z miny Franka się uśmiałam, tym bardziej , że wiem o czym ma taką.:D

    Zgadzam się, Anna przewrót z brzucha na plecy zrobiła jak miała 28 dni. Teraz nawet się nie zastanawia nad tym.. Mnie natomiast zastanawia jedna rzecz. Anna "wędruje" w górę łóżeczka żeby dorwać baldachim i go boksować. Jak ją przekładam na druga stronę to gdy znajdzie się głową przy ściance i nie ma baldachimu to jest ryk( chociaż teraz już ogarnęła, że z tej strony łóżka go po prostu nie ma i sie nie przemieszcza). Płacz i stękanie odbywa sie także wówczas gdy sa nad nią zielone gwiazdki. Jest zła , że nie może ich złapać więc usunęłam je z zasięgu jej wzroku.

    Wczoraj próbowałyśmy się kąpać przodem do wanny. Anna wydawała takie śmieszne krzyki, które wskazywały jednocześnie na strach i ekscytację. :) Łapie się czasami za dwie dłonie i gada. Oprócz słynnego w jej wypadku "nie" znalazło się "ej" "łoo" "euo" "guuu" krótkie "A!" Tylko nie lubi rozmawiać z obcymi. Najchętniej z mamą i tatą.

    Niestety mamy też porażkę. Od wczoraj karmię znowu swoim mlekiem i mała miała dzisiaj bolesne bąki. :(

    Martynika Anna też trochę kaszle a potem albo wydaje nowy dźwięk albo leci jej ślina.. jutro idziemy na szczepienie więc o wszystko zapytam.

    Madamama powiedz wprost, że sobie nie życzysz takich durnych tekstów, w przeciwnym razie ograniczysz kontakt z wnukiem. Krótka piłka.

    Moja matka usiłowała Annie dać odrobinkę ciasta, bo nie zaszkodzi! Oczywiście nie pozwoliłam jej na to, bo to za wcześnie a przede wszystkim ja ustalam ( w porozumieniu z lekarzem) co Anna będzie jeść a czego nie. Tak się składa, że słodycze są na szarym końcu listy produktów, które Anna kiedykolwiek spożyje na co moja matka, że chyba jestem nienormalna i "co Ty pieprzysz, odbierasz dziecku przyjemność, ja jej będę dawać". W takim razie "Nara babka" i już. :]

    eta, Limerikowo, NataliaK, weronikabp lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he he moj maz tez sie smieje ze mnostwo logistyki przy dziecku
    i 4 rece to czasem za malo
    dzis jade sama na pierwszy tu lokalny patronaz i mamy dosatac ksiazeczke zdrowia z "zyrafa", wszystko musze ogarnac i ogarniam i tak zalezy od nastroju malej czy dzialam szybciej czy jak sprinter choc niektorych rzezcy sie nie da przyspieszyc typu ubieranie :--))
    ps tez bierzemy termometr wanienkowy na wszelki wypadek tak z ciekawosci
    ale masz racje te 30 powinno byc ok, czl tylko chucha i dmucha na to dziecko
    jak sie zahartuje to po 6mcach na normalny basen hotelowy nasz do Maldromu wrocimy raczej tam maja 31 niby, ale wiemy ze nie zawsze czujac to na wlasnej skorze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 10:44

    eta, NataliaK, weronikabp lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 września 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka ciasto dla malucha..zgroza, to tu te glupie nakerki daja czipsy dzieciom, tak ok czytacie czipsy dla niemowlaka tez na posmakowanie i polozne krzycza jak odwiedzaja je w karawanach
    np jak leca obrazki z mojego wielkiego cyganskiego wesela to mozna sobie zobaczyc - My big fat wedding

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po viburcolu znów mam szczęśliwe dziecko =)
    44c7c610d23b0084med.jpg

    Limerikowo, weronikabp, Mucha, misia_k1, eta, evas, Agusia2312, Galanea, alexast, Nalka, Edyta84, Tusia84, madamama lubią tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 22 września 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka ma delikatna asymetrie, ale nie trzeba sie tym za bardzo przejmowac, tylko starac sie korygowac i nosic na druga strone, zeby nie poglebiac.

    Oddalam do badania mocz i kupke i zobaczymy czy cos wyjdzie, bo ona na okraglo ma nieladna kupke :( mam nadzieje, ze to nie alergia...ale tez nie chcialabym bakterii.

    Wlasnie lezy na macie i przemawia do zabawek :)

    No i skonczyla 3 miesiace :) !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 13:34

    weronikabp, eta, evas, Agusia2312, NataliaK, Galanea, Limerikowo, alexast, Edyta84, madamama lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a My po usg, wszystko dobrze, główka zdrowa :))

    Mucha, NataliaK, eta, evas, Agusia2312, Galanea, Limerikowo, alexast, Edyta84, Tusia84, madamama lubią tę wiadomość

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 22 września 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas płacz, teraz wprawdzie śpi ale rano był tak przeraźliwy płacz, w oczach ból, że na 16 idziemy do lekarza, niech obejrzy, może uda się mu pomóc i nie będzie tak się męczył.

    Weronika dobrze że główka super :)
    Mucha - sto lat sto lat dla Mai!!!wznieśmy toast butelką mleka ;)
    Natalia taki uśmiech mówi sam za siebie :) Franek mógłby reklamować te czopki: po viburcolu usmiech mam taaaaaki ;D tylko to zdjęcie gdzie widać jego minę bezpośrednio po aplikacji należałoby ukryć, bo to mogłaby być antyreklama ;))

    NataliaK, Mucha, weronikabp, Limerikowo lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta zdecydowanie tą podķówkę nalezaloby wyciac :D :D haha ;-))
    Trzymam kciuki za Ignasia,oby to nie bylo nic zlego,moze faktycznie ida mu zabki,kto wie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 14:33

    weronikabp, eta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Eta zdecydowanie tą podķówkę nalezaloby wyciac :D :D haha ;-))
    Trzymam kciuki za Ignasia,oby to nie bylo nic zlego,moze faktycznie ida mu zabki,kto wie ;-)
    Dołączam sie do kciukow za Ignasia!!

    eta lubi tę wiadomość

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 22 września 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ignasiu, ciotka Ewa też trzyma kciuki ;) zdrówka życzę

    Franek jest przesłodki ;)

    Weroniko, super, że USG wyszło dobrze, nie mogło być inaczej ;)

    Muszko, całuski dla Majeczki z okazji skończenia 3 miesięcy :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 14:59

    Mucha, NataliaK, weronikabp, Agusia2312, eta lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 22 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:23

    NataliaK, Paula222, weronikabp, Limerikowo, Agusia2312, Mucha, evas, eta, alexast, Nalka, Edyta84, Tusia84, madamama lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea doskonale ujecie,to jest prawdziwy chochlik :D
    Widzisz jaka z Ciebie dzielna mamusia,ja ostatnio zatrzymalam sie zeby go nakarmic po prostu na spacerze. Nie bylo szans zeby przetrzymac w poszukiwaniu laweczki,na stojaco,a jak :D

    Galanea, Limerikowo, Mucha, eta lubią tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 22 września 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:23

    Limerikowo, Agusia2312, Mucha, evas, eta, Nalka, Edyta84 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 22 września 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Galanea i jak ten skansen? Jest co oglądac? Bo nam brakuje pomysłów na rozrywki ;)

    Wiecie... Ostatnio Franek dośc często ulewa, ale dziś przeszedł sam siebie... Zwrócił chyba połowę tego co zjadł i to z czymś żółtym ( żółc? ) jak tak będzie chociaż jeszcze raz to zapisuje go do lekarza :( Wiecie co to może byc?

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 22 września 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:23

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 września 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to rzeczywiscie Galanea extra pransko i prasowansko
    mam nadz ze kot nie zaznzczyl new terytorium i nie podlal materacyka

    u nas wizyta ok, waga 6100, dl 60,5cm, ksiazke z zyrafa otrzymalysmy plus niezbedne wpisy zrobione, pielegniarka Bridget mowi to ja sie moze odsune bo jak tylko sie pochylila na mala to koncert ze ho ho
    no ale twarz mamy i natezenie dzwiekow juz do wytrzymania w sumie, szlo sie zrozumiec na pyt i odp
    a co to bedzie jutro na szczepieniu? maz niech szuka wtyczek do uszu, 1 komplet dla mnie, 2gi dla doktorki i jakos damy rade wtedy chyba

    Agusia2312, eta, Galanea lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 września 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    O Galanea i jak ten skansen? Jest co oglądac? Bo nam brakuje pomysłów na rozrywki ;)

    Wiecie... Ostatnio Franek dośc często ulewa, ale dziś przeszedł sam siebie... Zwrócił chyba połowę tego co zjadł i to z czymś żółtym ( żółc? ) jak tak będzie chociaż jeszcze raz to zapisuje go do lekarza :( Wiecie co to może byc?
    a kupki ma normalne skoro cos zoltego w wymiocinach?
    a moze takie "z powrotem" niestrawione mleko ma kolor hmm, nie wiem, pediatra bedzie wiedzial
    moze zrob fotke nast razem lub zbierz do pokazania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 16:44

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
‹‹ 1574 1575 1576 1577 1578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ