X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 22 września 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupki ma normalne, mleko je ciągle to samo.... On ulał zaraz po zjedzeniu i właśnie z czymś takim żółtym jak mój pasek o wieku Franka... :/ Ale to zdarzyło się tylko raz więc jeśli się powtórzy na pewno się skontaktuję z lekarzem.

    Galanea ja Olsztynek w miarę znam a nie wiedziałam że tam jakiś skansen jest ;) A są jakieś bilety czy coś?

    Limerikowo, Galanea lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Agusia2312 Autorytet
    Postów: 977 1338

    Wysłany: 22 września 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj bylismy u pediatry. Marcel ma lekkie zapalenie gardła, dostał antybiotyk i cos do noska :)

    Weroonika super ze wszystko ok u Poli;)
    Natalia Franio super mina:)
    Muszka caluski z okazji 3 miesiecy .
    Galanea super foty w tym skansenie.

    Mucha, weronikabp, Galanea lubią tę wiadomość

    w4sqsg18dydmngv7.png[/url]

    w4sqskjo7ajwjkso.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas Franek chyba ma biegunke ze sluzem od wczoraj robi po 3-4 dziennie gdzie normalnie byla jedna na dzien badz dwa. Rozmawialam przed chwila z lekarzem i podobno tak sie dzieje przy zabkowaniu...kurde jak nie urok to...:P
    Limerykowo Karolinka to duza dziewczynka!
    Paula to o czym piszesz to pewnie zolc,cos mu nie podpasilo pewnie,moze za szybko zjadl?Franek kiedys tez tak jednorazowo walnal.

    Limerikowo, Agusia2312 lubią tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 września 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franek i Karola to rownolatki co do dnia he he
    pewnie Twoj starszy, moja z 22.30
    a ile Franek wazy?

    u nas bylo 7 pamperkow na biegunke plus sluz, po smekcie spokoj,jedna-max 3 i koniec
    a zabkow ani sladu :--))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 17:33

    NataliaK, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limerikowo wrote:
    Franek i Karola to rownolatki co do dnia he he
    pewnie Twoj starszy, moja z 22.30
    a ile Franek wazy?

    u nas bylo 7 pamperkow na biegunke plus sluz, po smekcie spokoj,jedna-max 3 i koniec
    a zabkow ani sladu :--))
    Lekarz tak to powiazal ale kazal dac na wszelki wypadek enterol. Ta biegunka niby od sliny co 1,5 h go przbieram bo mokrusienki doslownie. Franek wazy nieco ponad 7 kg,a urodzil sie o 00:50 6 czerwca jak Karolinka ;-)) na 5 czerwca sie nie zalapal,chociaz pewnie jakbym sie wyluzowala to bym urodzila wczesniej ale o 00:35 dostalam znieczulenie,wyluzowalam sie chociaz bol dalej byl i chluuup...Franczesko na swiecie ;-))

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówisz Natalia jak nie urok to ..
    Pola jak wiecie mało je, dziś je rzadko ale dużo jak na nią, a niestety cały czas próbuje siadać, czyli spina brzuszko i ulewa.. nie dość, że malo je to jeszcze ulewa przez tą swoją gimnastykę, co tu robić.. a może nie przez to ulewa? ech..

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 22 września 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea dobre foty :D hehehe

    Paula poczekaj czy jeszcze raz to się powtórzy, bo tak jak pisze Natalia to pewnie żółć jakieś kwasy z żołądka coś w tym temacie..

    Agusia zdrowia dla Marcela!!

    Weronika pytałam się dziś pediatry o to ulewanie bo mójIgnacy dzień w dzień ulewa i mówiła że do 6 miesięcy jeszcze może ulewać. a może po jedzeniu trzymaj Polę dłużej prosto na rękach żeby nie miała możliwości się zgiąć?

    My wróciliśmy od pediatry. uszy czyste, gardło zdrowe, ptak nie czerwony, osłuchowo czysto, brzuch miękki słowem okaz zdrowia!
    diagnoza: może zaczyna się czas ząbków choć nic nie widać jeszcze..
    mamy doraźnie zastosować czopki viburcol bądź paracetamol.

    viburcol za chwile będzie hitem na forum u naszych dzieciaków, a raczej ich foty bezpośrednio po aplikacji, jak u Natalii, hehe nie mogę zapomnieć miny Franka "mamo, dlaczego..." ;D hahahahaha ;D ;D

    weronikabp, Agusia2312, NataliaK, Limerikowo, Galanea, misia_k1 lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta: "ptak nie czerwony" - padłam ;))))))
    U nas też zaczynają się ząbki, własnie poczułam coś na dole tam gdzie jedynka, rzeczywiście śliny dziś leci ze nie miara.
    A moja Córka dziś zaczytana :))
    67bf69be56029351med.png

    NataliaK, evas, Limerikowo, Mucha, Agusia2312, Galanea, alexast, Nalka, Edyta84, eta, misia_k1, Niesforna, madamama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta Twoje dzisiejsze teksty mnie powalaja na kolana :D ptak nie czerwony,miny po aplikacji viburcolu hahaha xD mina Franka to wyciagaj mnie to matka z tylka bo uwiera ;-)))hahahaha mamo dlaczeeeego :D

    Weronika super fota :)

    weronikabp, eta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia zdrowia dla Marcelka!

    Agusia2312 lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 22 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:23

    weronikabp, Paula222 lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 22 września 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika u nas to samo! Nie dość, że Anna mało je to jeszcze próbuje wstawać. Dzisiaj gadała cały dzień i nie chciała iść spać. Próbuje wstawać. Zamiast ładnie opierać się o pierś będąc przodem od świata to ona sobie odrywa głowę razem z klatką piersiową i gada. Uwielbia się tez przemieszczać odpychając się nogami.

    A tu w trakcie lotu:

    s3mrtu.jpg


    Anna też ma swoją ulubiona książkę pt:"Mały bohater" a główną postacią jest rybka Mały Bąk. :D


    A tutaj po wierceniu się. Nie zdążyłam odbić drogie ciocie..( na przewijaku, nie posżło nic z nosa, tylko pod nos dlatego cyknęłam fotę, bo dziecko tylko lekko zdziwione ;))

    w8554z.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 21:10

    Galanea, alexast, evas, Paula222, weronikabp, Mucha, Edyta84, Limerikowo, eta, Agusia2312, NataliaK, Amelie, madamama lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 22 września 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna jest cudowna :) Dawaj ten karton mleka :P :)

    eta, Nalka lubią tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 22 września 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika super fota:) a co to za fajna literatura ;)? podrzuć jakiegoś linka gdzie takie cudo można nabyć, może Ignacy by też poczytał ;D

    Nalka Twoja Anna rozkłada śmiechem na łopatki każdego! :D a jak dostojnie wygląda z tym białym wąsem :D

    mój tak bidulek płakał teraz po wieczornym karmieniu, dałam mu paracetamol i śpi wymęczony, masakra jakaś, nic zębów nie widać a tak dają już popalić???

    Galanea, weronikabp, Nalka lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eta wrote:
    Weronika super fota:) a co to za fajna literatura ;)? podrzuć jakiegoś linka gdzie takie cudo można nabyć, może Ignacy by też poczytał ;D

    Nalka Twoja Anna rozkłada śmiechem na łopatki każdego! :D a jak dostojnie wygląda z tym białym wąsem :D

    mój tak bidulek płakał teraz po wieczornym karmieniu, dałam mu paracetamol i śpi wymęczony, masakra jakaś, nic zębów nie widać a tak dają już popalić???
    Kochana to akurat szwedzka literatura z ikea hehe :-)) Pola lubi tez czarno-białe książeczki od Zawitkowskiego 0-6 m :-)
    Dzis wieczór marudny, chyba tez zeby idą..:-(
    Anna czaderska jak zwykle :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 00:10

    eta, Nalka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie co poerwsze wyjdzie czy ja z siebie czy Franka zeby...nocy takiej to jeszcze nie mialam,wstawal 10 razy,plakal z lezkami,jesc nie chcial...ma sa kra..

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 września 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka, Anna jak zwykle genialna! <3 he, he, mała aparatka wiecznie zdziwiona :).
    Natalia, współczuję Ci strasznie tych zębów.Ja miałam takie dwa dni ostatnio, gdzie Artur był więcej zaryczany, niż uśmiechnięty (nie wiem, co to było) i już nie dawałam rady, a co dopiero, gdy temat się ciągnie tyle czasu... mam nadzieję, że później to nie będzie tak wyglądało, bo tych zębów jednak trochę do wyjścia jest :/.

    A my kończymy dziś cztery miesiące! :) nie ogarniam jak ten czas leci! Za niecałe pół roku będziemy już ogarniać "rundę drugą", niesamowite :).

    Paula222, Limerikowo, evas, alexast, Galanea, Agusia2312, Niesforna, Amelie, Nalka lubią tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 23 września 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia oby szybko te zeby poszly juz!

    Martynika to prawda czas leci jak szalony.

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolki to byl pikus,przy tym wszystkim co jest teraz. Zeby ten maly truteń chociaz chcial pospac w dzien a on sobie robi drzemeczki po kilkanascie minut i koniec,wlasnie przymknelam oko to sie obudzil po 20 minutach,padam na twarz,a on sobie jeszcze zieeeeeewa no bo sie nie wyspal,to oczywiste,cieeeezkie dni przede mna ;(

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 23 września 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. apropo ksiazeczek, ma ktoras moze link do fajnych ksiazeczek piszczacych czy cos podobnego? bo szukam na allegro a nic nie widze

‹‹ 1575 1576 1577 1578 1579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ